Čo je to dnes za deň?

neocica
5. sep 2012

akoze otras maly so dvakrat pocural ja mam naladu pod psa a este aj tie mamicky na ihrisku na mna nejak divne kukali.

emily_666
5. sep 2012

neviem, ja mám skvelý deň 😀

janka2110
5. sep 2012

To co je za otazku ????😀 😀 😀

janka258
5. sep 2012

@neocica ja sa pýtam to isté,dnes mi nejako nejde a som nejaká priťapená,už nech je večer

neocica
autor
5. sep 2012

no aj ja ako by ma niekto treskol po hlave jaj uz nech lezim pod perinou a je vecer

ivani
5. sep 2012

moj maly sa v noci budil kazdu 1,5 hod. takze mam podobne na prt den

dari226
5. sep 2012

moja mala zase prvy den v skolke a ked som ju isla vyzdvihnut tak sa maly cely ogrcal a moju celu ruku pred riaditelkou 😕

elise
5. sep 2012

@neocica dnes je streda 🙂 a každý den je taký aký ho chceme mať a aký si ho spravime🙂

prahaxx
5. sep 2012

a otazku si si mala dat do kratkej spravy na Tvojom fotoblogu.. nie na forum, ze? ked sa dari, tak sa dari

saza007
5. sep 2012

@neocica no ak je to, co si opisala to najhorsie, co ta dnes postretne, tak si mozes gratulovat, ze si mala skvely den 😝 😝

fialkaa
5. sep 2012

tak u nas dnes takto: zobudila som sa soplava (okrme otho, ze som tehotna), krpec sa uz 2krat pocikal a raz pokakal, rano, ked sa pocikal, sa onho postaral este otec, ocikane veci nechal pravdaze pohodene v kupelni, predavame byt a dnes mame uz druhu prehliadku v tomto tyzdni (zajtra este jednu), takze od rana upratujem s ocikancom za zadkom, o vysavac sme sa skoro pobili, pretoze ked idem vysavat, chce zakonite vysavat aj on. hoci som v nedelu umyla vanu a celu kupelnu vratane zarubne, dnes som si to zopakla, mm totiz vcera vyzliekal dieta po navrate z pieskoviska a aby mi nebolo luto, piesok porozsypal po celej vani (mame velku rohovu vanu, ked ju umyvam, musim do nej vliezt). teraz som 3/4 hodinu zapasila s malym, kym zaspal a este ma caka varenie obeda. no a pravdaze, ked sa zobudi, zacne vytahovat vsetky hracky, aby som mala este tesne pred zaciatkom prehliadky co robit.

neocica
autor
5. sep 2012

@fialkaa joooj tak to ti asi idem pomoct s tym upratovanim ;]

fialkaa
5. sep 2012

@neocica
pod, ale uz som na konci ....

anavila
5. sep 2012

práve dnes som na to myslela, čo my vlastne riešime? ze mam zlý den? ze dnes mi je blbo? ze sa na mna niekto cudne pozrel? PREPANAJANA spametajte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dnes som stretla jedno dievca, sama sa mi prihovorila, poznam ju uz dlhsie, a viem o jej zivote, cim si presla, napriek tomu ten pokoj, ktory z nej vyzaroval a taka ludska dobrota, to sa neda ani opisat....ma 28 rokov, ked bola na strednej, mala leukemiu ale nastastie sa z toho dostala, mala choru mamku, o ktoru sa starala a doopatrovala ju az do konca...krmila, prebalovala, nechodila von, na diskoteky....a hlavne: NIKDY SA NESTAZOVALA, preto ju obdivujem fakt klobuk dole...nerieste hluposti, ale radujte sa z kazdeho dna, ktory pride, je to obrovsky dar a 10000 ludi by si s vami vase problemy vymenilo 😒

aymee
5. sep 2012

Deň ako každý , raz svieti slnko a darí sa inokedy sú mraky a nedarí sa, nádych výdych úsmev a nádej v srdci že zajtra bude lepšie 😉

renka9
8. sep 2012

my sme v tento den boli s dcerou hospitalizovane na traumatologii...takze vy ste oproti nam mali uplne uzasny den