Čo idete dnes robiť?

17. dec 2023

Ahojte,aké máte plány na dnešný deň? Ja mám už navarené,absolvujeme kostol a ďalej neviem čo...

aaadkaaa
17. dec 2023

Ideme na oslavu, takze rano som upratala a teraz sa chystame. Nejaku rychlu veceru pripravim az po oslave,takze dnes veget 🙂

x_mery_x
17. dec 2023

Niic :D vcera muz navaril, tak mame volno :D

mirka414
17. dec 2023

Ja som kostol nestihla ,ale bola som vo fitku a neskôr možno termálne kúpele kúsok od nás alebo trhy v meste alebo kino a popcorn

stellarstar
17. dec 2023

Nič ležať a relaxovať. Som momentálne dole a Som rada že ked mám voľno môžem si oddychovať. Upratané mám, vypraté mám, keďže som pred chvíľkou vstala a sme mali teraz raňajky obed budem až okolo 12 h robiť. Takže gauč, deka, telka, môj miláčik a môj maznáčik

babulkomale
17. dec 2023

Deti nám vystupujú na verejnosti, takze logistika okolo nich a kultúrne zážitky a následne spoločná večera niekde v mieste predstavenia ❤️

bessie12
17. dec 2023

Asi od 9 som začala piecť suché pečivo. Teraz mam krátku prestávku a potom pokračujem. Popratam ten bordel, ktorý mam teraz v kuchyni, niečo uvarím a neskor už len oddych.

misulka22
17. dec 2023

Nakrmit zver,vycistit kurin,kacice a ovce , prelozit zradlo do novych barelov,upratat kuchynu, ist na trhy,na nechty a dcera ma vystupenie.

sense
17. dec 2023

Sedíme u partnerovych rodičov, potom dáme obed, potom kávu s priateľmi a potom 3jhodinova cesta domov. Sprcha, veci. Do. Školy. A. Práce nachystať a den za nami

77katarina
17. dec 2023

Od 6 do cca14 hod. v práci, potom prídem domov umyjem vlasy a s dcérou si zopakujem dejepis od začiatku roka, lebo zajtra píšu písomku zo všetkého, čo sa učili od septembra. Mám nervy takto deťom pokaziť 5 dní pred Vianocami náladu ☹️ a rodičom tiež 😫

andrejka1974
17. dec 2023

Mňa čaká robenie stromčeka výnimočne robíme už túto nedeľu nebudeme mať čas budúci týždeň a bola som s deťmi na prechádzke takže od rana upratujeme a ešte nás čaká veselé popoludnie

dadka1997
17. dec 2023

Preco to pises anonymne ? Ved to napis normálne pod svojom nickom

martinka13
17. dec 2023

Ideme sa korčuľovať

lucia851
17. dec 2023

Vianočné trhy

gta5man
17. dec 2023

Pozerať politické diskusie.

alickapusinka
17. dec 2023

Ja dnes budem piecť. Perníky zo slivkovým lekvárom v čokoláde.