Čo hrozí, keď budem vo fitku ako neočkovaný?

9. dec 2021

Zdravim co mi hrozi ak budem vo fitku neockovany a neprekonany? Pokuta alebo co? Vdaka

sisa_s
9. dec 2021

Nemali by ta ani pustit

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. dec 2021

@viestta a keby sa skovam na wc?

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mironka
9. dec 2021

Na wc vo fitku sa schovas? Ved ta dnu ani nepustia,lebo nie si OP.

nikaeli
9. dec 2021

schováš? to budeš hodinu cvičiť so záchodovou doskou? 🤦🏻‍♀️😁 to môžeš aj doma

suge
9. dec 2021

Čo tak zamyslieť sa nad tým, čo skrz tvoje konanie hrozí iným? Či nesebectvo nula bodov?

luci310
9. dec 2021

Treba prekonať kovid alebo sa teda zaočkovať, osobne som za prvú možnosť :D

iwesska
9. dec 2021

Skus tam vojst cez strechu a keby nahodou prisla kontrola,povedz,ze si Jezisko a len roznasas darceky🎅🎁😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
9. dec 2021

dievčatá.... už len slovo "skovám" vám malo napovedať, že ide zase o nejaký detský žart 🙂

autor
9. dec 2021

@viestta to tak kamarat chce nie ja, ja som ockovany

vitriolka
9. dec 2021

najhorsie, co ti hrozi, je covid ;)

miskaska
9. dec 2021

tak potom sa na wecko musi schovat kamarat.

soulmate9
9. dec 2021

Boze ženy, vy tu rozprávate o IQ??? Sa cudujem, že vôbec reagujete na tak primitívnu otázku....

nafka0483
9. dec 2021

A s akym kovom sa chces skovat? Co je vo fitku na wc nejaka vyhna alebo vysoka pec, ze sa tam "skovas" ako podkova?

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaroe
9. dec 2021

schovam🤦

petraj122456
9. dec 2021

Dostaneš covid a skončíš na plucnej ventilácii. Good luck 😀

lindusss2016
9. dec 2021

@petraj122456 to su take nemiestne vtipy... ja nerozumiem, ze to mas vobec zapotreby.... ako je teda mozne, ze poznam xy ludi neockovanych, co prekonali covid, doma bez ventilacie, netvrdim, ze sa niektori necirili naozaj zle, ale vsetci moji znami sa vyliecili v karantene. Naproti tomu minuly tyzden zomrel kamaratkin ockovany otec na covid, naozaj ti pride tvoja odpoved vhodna?

ella_price
10. dec 2021

🤣🤣🤣🤣 Mňa je*ne. To čo sú tu za témy?

nicol_ka55
10. dec 2021

Ale no tak, zase odpovede ako ze sa nakazi a skonci na ventilacii, si myslim ze to netreba hrotit. No nemali by ta ani pustit, kedze ide o to, ze otvaraju pre ockovanych a prekonanych no. To ked na to niekto pride ci by ti dali pokutu alebo len napomenutie, tazko povedat, kto by to riesil.

luci310
10. dec 2021

@petraj122456 ja som mala teraz kovid, pravdepodobne už druhýkrát, s príznakmi ako pri slabej chrípke, tak neviem o čom točíš, ja si to kľudne každého pol roka zopakujem, ale k tebe poviem len toľko, že karma je zdarma 🙂

petraj122456
10. dec 2021