Čo hovoríte na výsledky volieb?

1. okt 2023

Vysledky volieb ma prekvapili,ale myslim,ze k tomu neprispela velka chut volit Fica,ale skor nechut voci PS. Co si myslite?

aliaray1
1. okt 2023

Myslim si, ze modry konik nie je politicke forum a ze ak mas chut riesit taketo temy, isto by sa dalo najst vhodnejsie online prostredie.

janai1
1. okt 2023

že Slovensko je plné jednoduchych, zadubených ľudí . Za 12 rokov neurobili nič, rozkradli čo sa dalo, skorumpovali celú políciu, súdy, vraždilo sa na objednávky ako v 90. rokoch ... A ľudia si ich opäť zvolia. Wau, gratulujem.
Najvolenejší politici Kaliňák a Blaha - prefetovaný a vyznávač Putina ... Posledný nech zhasne 🙏🏽

pkgirl30
1. okt 2023

nehnevaj sa, ale tiež si myslím že na MK by sme už s politikou mohli skončiť. väčšina sa aj tak nevie tolerovať lebo máme diametrálne rozdielne názory a sú z toho len hádky. ale jasné máme slobodu slova ...

pribinak
1. okt 2023

Sme v riti !!!!!

zeldia
1. okt 2023

Nástupom SNS do vlády sa hlúposť spoločnosti opäť zvýši. Lebo keď budú každý den v správach drístať tie svoje bludy to už len bude pecka to už nebude ani smiešne to už bude len tragédia. Čo sa týka fica neviem z čoho sa teší, že ho nezavrú? Vezenie sa búrať nebude vezenie si na neho pocka pripadne ak by spadlo dá sa postaviť nové. A k starým senilnym a dementom čo dodať lepšie to nebude je mi len ľúto deti že s tými hlupákmi žijú v jednej domácnosti.

zeldia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
1. okt 2023

Cele zle 😒

lucia13022023
1. okt 2023

Asi toľko..

guliver19
1. okt 2023

@aliaray1 je to spolocenska tema, aktualbe mimoriadne sledovana, ide o vela... nevidim dovod preco to tu neriesit? Ci len zakakane plienky a dojcenie je dovolene tu rozoberat?

jankalukasova
1. okt 2023

Dobré ránko do novej ruskej gubernie.... Dúfam, že máte doma dosť karafiátov.

valeria_h
1. okt 2023

@jankalukasova Nepreháňaj 🤦‍♀️

777januska777
1. okt 2023

Sklamanie veľké. Ale tak no čakala som to. Najväčšie sklamanie je z toho, ze sme taky kresťanský štát a naše kresťanstvo je hlavne o tom "len nie ti duhovi". Ako môže kresťanstvo s týmto vstupovať do modernej doby, vážne o tomto je naše kresťanstvo? Bojím sa, že na Slovensku áno.

zeldia
1. okt 2023

@valeria_h aj mňa napadlo či nenapadneme Ukrajinu zo západu🙂 je to síce katastrofa ale určite nie koniec sveta.

Ale zas konecne nám Fico prinesie “mier” konecne zo ti dementi vyriešia.

mamkalentedkova
1. okt 2023

Odkedy som sa zobudila ,teda od 5:30, čakám,kedy tu zaznie táto otázka . Hurá...je to tu .

saxana000
1. okt 2023

Nadsena nie som nevolila som icb ale za mna osobne radsej Fico ako PS.to by nam.bol uplne Amen.Kazdy kradol aj Meciar aj Dzurinda aj vsetci ostatni.. Ludia podla mna uz maju dost zabomysich vojen politikov chceli konecne tabilnu koaliciu ktora bude schopna fungovat cele volebne obdobie schopna zist sa a rozhodovat a hlasovat.nie vadit.sa.jak deti na piesku saskovat a pretrcat jak opice..keby prisla korona v case vlady smeru nebolo by tolko zbrklych rozhodnuti ani miliony v prdeli v loterii...

mamkalentedkova
1. okt 2023

@lucia13022023 🤣🤣🤣

jankalukasova
1. okt 2023

@valeria_h nepreháňam...

zeldia
1. okt 2023

@mamkalentedkova ved si mohla založiť sama či ťažko sa ti formuluju súvisle vety?

euka210
1. okt 2023

Ze nechapem ako ludia stale mozu volit toho Fica...katastrofa...to uz radsej Pele🤦‍♀️

valeria_h
1. okt 2023

@zeldia No tak vidíš. Nič sa neje také horúce ako sa navarí 😁

zuzanockamt
1. okt 2023

Žiadne prekvapenie. Takéto výsledky sa dali očakávať. A opäť vidno, že MK nie je reprezentatívna vzorka spoločnosti.

777januska777
1. okt 2023

@saxana000 áno a práve preto ze kradli vsekcii to tak musí byť stále? Ludia chodia do zahraničia a celi nadšení z toho ako to inde funguje, ale hlavne, že u nás nemôže, lebo my si radšej zvolíme mafiána.

monikkatt
1. okt 2023

Bohuzial ina moznost nebola. Fico bol jediny kto mohol porazit PS tak vsetci volili jeho. Ak by sa dal hlas inej mensej strane tak sa ten hlas "strati". Takze to nebolo ze chcu Fica ale ze nechcu PS

mamkalentedkova
1. okt 2023

@zeldia vôbec nie 🤣,len nemám potrebu to riešiť na mamičkovskom fóre.Ale baví ma čítať odpovede .Prajem príjemnú nedeľu a choď sa vyvršovať na niekom inom 😘

thoughtfulweirdo
1. okt 2023

Sme hlúpy národ. Kto sa v tom našiel, sorry. Ale keď niekomu stačí, že Robko s Boriskom povedia, že progresívci budú naše deti v škôlkach nútiť meniť pohlavie a pre ľudí je to dostatočný dôvod zvoliť si mafiána a zlodeja, tak fakt posledný zhasni.

zalka
1. okt 2023

@euka210 asi preto, že ľudia nie sú len v Bratislave a zahraničí, ked si pozrieš ako sa volilo tak PS vyhralo len v bratislavskom kraji, tuším 30% ludí ich volilo. A pri volbe zo zahraničia to bolo vyše 60% hlasov.

Slovensko nekončí za bránami bratislavského kraja. A sú ľudia sklamaný, z toho čo tu bolo posledné 3,5 roka. Ako matovič rozdelil spoločnosť , v hádkach sa vládnuť nedá. A ľudia tu svoju frustráciu dali najavo vo voľbách.
Mimochodom mňa napr. prekvapilo, koľko hlasov získalo PS na východe slovenska.
A myslím si, že účasť bola nadpriemerná, na to aby bolo jasné, čo chcú ľudia.

Mňa prekvapilo napr. že Matovič a spol dostali tak veľa hlasov.

aliaray1
1. okt 2023

@zeldia vies, smutne je, ze vazenie sice nepadne, ale uplynie mu premlcacia doba.

patuska00
1. okt 2023

Ano kazdy kradol ale ľudia ste zaabudli na kuciaka bože až mi je ľuto za nich a toto este nas caka horsie nic lepšie nečakajme

jankalukasova
1. okt 2023

@monikkatt no pre mňa bolo PS rozhodne menšie zlo ako Fico.. 🤦

pkgirl30
1. okt 2023

@zeldia "senilná lúza vykape" ja naozaj nechápem ako niekto môže niekomu želať smrť len preto že voľby nedopadli podľa jeho predstáv. Ty nemáš rodičov ?