Čo hovoríte na výkon danej slečny v relácii bez servítky?

daniela2202
9. feb 2022

Čo hovoríte na výkon danej slečny v relácii bez servitky? Pozná ju niekto osobne?

a_alexandra_a
9. feb 2022

Také hlúpätko 🙂 Kedysi som to rada pozerala, pretože niektoré recepty boli naozaj dobré, ale v poslednej dobe sú tam len takýto ľudia... hrôza na tanieri, otrasné vyjadrovanie aj správanie, myslia si akí sú asi zaujímaví...

zdena1990
9. feb 2022

@a_alexandra_a Vy tomu veríte? Podľa mňa hrane podľa scenára .... za peniaze spravím všetko aj blba zo seba a potom niekto to už tu povedal že musia mlčať niečo podpisujú v zmluve

a_alexandra_a
9. feb 2022

@zdena1990 Nemyslím si, že je to hrané. Určite majú rámcový scenár, ale na niektorých ľuďoch je vidieť, že takí sú. Doma bordel ako v tanku, servírovanie otras, takže tomu zodpovedá aj správanie

tyrkysova_kobyla
9. feb 2022

@daniela2202 myslim, ze teraz sa tam ludia hlasia hlavne kvoli peniazom, predsa len 1000 € za ucinkovanie je pekna odmena. No a potom to tak aj vyzera, ze ved daco uvarim, hlavne ze dostanem honorar. Ale jasne, individua telka potrebuje, to je jasne. Preto takych ludi tlaci produkcia aj do Talentu, Superstar a podobne

beronsche
9. feb 2022

tato slovenska verzia anglickeho "Come dine with me" bola od zaciatku trapna... Akoby u nas ucelovo vyberali len zufalcov, co sa za kazdu cenu potrebuju zviditelnit.
Neda sa to pozerat...

daniela2202
autor
9. feb 2022

@tyrkysova_kobyla 👍👍👍

daniela2202
autor
9. feb 2022

@beronsche 👍👍👍

oli18
9. feb 2022

@beronsche Keď sa zviditeľnia v nejakej trápnej šou, média z nich urobia celebrity. A o to tým ľuďom ide. Ak v niektorej zarobia viac, ako menovaných 1000E, hneď si dajú urobiť silikóny, pery a už to ide. Rýchlo kvasené celebrity.

beronsche
9. feb 2022

@oli18 nuz, kto chce kam...
Skor si myslim, ze problem je to, ze su u nas taki nenarocni divaci.. Preco na to ludia cumia? A ked staci odpad, naco a kto by sa snazil ponuknut v tv kvalitu?

Este mi napada jedna relacia podobne spotvorena.. "Location, location, location" je fakt pozeratelna vec. Slovenska verzia "Nove byvanie" je najma vdaka moderatorovi, ktory sa snazi byt nasilu vtipny, tiez o niekolko kvalitativnych stupnov nizsie..

elizabet173
9. feb 2022

@beronsche asi tak, tiež nechápem, na čo ľudia takýto odpad pozerajú. Síce okrem dokumentov a troch, štyroch dobrých filmov do roka už vlastne nie je čo pozerať, ale nemyslím, že by mi to nejako prekážalo. Vždy je lepšia kniha, ako 8. seriál z lekárskeho prostredia, alebo žumpa v podobe reality show

oli18
9. feb 2022

@beronsche Rada pozeram, ako ludia byvaju. Vacsinou vypinam zvuk, lebo vacsina ci uz monologov, ci dialogov, su nepocuvatelne. Na slovenskych, aj ceskych programoch uz nie je co pozerat. Ak, tak len dokumenty, cestopisy a investigativnu publicistiku. Sem tam nejaky film, ale ziadnu romantiku. Zabavu len na nemeckych programoch. Aj tak sa stane, ze nie je co.

0silvia0
9. feb 2022

@oli18 no to sa cudujem, stv1, stv2 a ct2 ma uzasne kvalitne filmy v poslednom case, ze ani nestiham zapnut netflix, musim zrusit predplatne.

oli18
9. feb 2022

@0silvia0 ja som uz vacsinu z nich videla, kedze mnohe sa reprizuju.

elizabet173
9. feb 2022

@daniela2202 programy tohto druhu nepozerám, ale schválne som si to dnes na chvíľu zapla, no čo dokázala vyprodukovať za tú chvíľu...zjavne nebude najostrejšou ceruzkou v krabičke

daniela2202
autor
9. feb 2022

Slečna Dominika boduje .... zajtra to bude ešte " lepšie " 👎👎👎😂

marika142
10. feb 2022

my to nemozeme pozerat, lebo sme hrozne nadavali na tych ludi a dokonca som uz aj pocula ze dostanu scenar aby zo seba ludia robili volov, tak o com to je relacia o vareni alebo o hadkach a trapnostiach? takze nie dakujem 🙂

daniela2202
autor
11. feb 2022

Domina boduje... jej slovník je jedinečný.... " tahaj naberat "