Čo hovoríte na Tomáša Tarabu?

19. sep 2023

Čo vravíte na Tomáša Tarabu? Príde mi ako celkom rozumný politik, len zas voliť SNS je mi proti srsti. Máte niektorá rovnakú dilemu?

pkgirl30
19. sep 2023

Ja mu hlas dám

ivka225
19. sep 2023

Taraba je podla mna krestanisticky extremista.

kat_
19. sep 2023

nepamatam si nic dobre od neho, ziadny zakon, ziadny navrh, pamatam si len ze si kopol do prezidentkinej dcery... uboziak

queen_mary
19. sep 2023

Chudak, ktory ma plnu hubu reci, ktore nikomu na konci dna nepomozu.

veve39
19. sep 2023

ten clovek je karikatura krestana, aj ked sa chce za krestana vydavat...skutocne veriaci clovek neda hlas cloveku (náckovi - keďze do parlamentu sa vysplhal na kandidatke LSNS), ktory len chrlí kýble špiny a zakerností, keďźe nič iné nevie...zároveń by policiu malo viac zaujímat jeho biznisove prepojenie s trestne stihanym P.Koščom (Pánom "X"), ktorý taha nitky v špinavých SIS hrách niekde z exilu...Taraba je dokazatelne jeho obchodny partner, toto ludi, ktorí mu chcu dat hlas, nezaujima ?

autor
19. sep 2023

Práveže mne príde ako celkom rozumný, ktorý hlasuje s hocikým, ak ide o dobrý zákon, napríklad vďaka nemu prešlo aj 200€ na dieťa od OĽANO.

autor
19. sep 2023

@veve39 Veď on sa ku Kočšovi verejne prihlásil. Nekrúti sa ako had Sulík, ktorý sa stýka pomaly s každým mafiánom a oligarchom a potom to zapiera.

77katarina
19. sep 2023

Áno? ☹️ Len nie každý rodič ich aj dostane. Musia sa tam splniť najskôr nejaké podmienky ( napr. DB). Takže nie každý dostane na dieťa 200 euro.

ivka225
19. sep 2023

Ak niekto utoci na DETI svojich nazorovych oponentov, je u mna prasiva svina bez ohladu na to, kolko (nie vlastnych, samozrejme) penazi porozdaval.

mondolina
19. sep 2023

nie je to moja šálka kávy.

pribinak
19. sep 2023

To je ten čo útočil na prezident. dcéru? Na maloletu ktorá sa nevie brániť?
Tomu ja hlas nedám !

autor
19. sep 2023

@ivka225 A na koho útoči?

stanulienkat
19. sep 2023

Rozumny politik a SNS...si robis srandu???🤣🤣
Mentalny hnoj.

hiro
19. sep 2023

Ten clovek je ludsky odpad.

veve39
19. sep 2023

a nezosmiesnoval zákerne, podprahovo Emu Čaputovú ?

autor
19. sep 2023

@veve39 Napísal, že Slovensko má novú topmodelku. Vidíš v tom nejaké zosmiešňovanie? Ja nie.

paradajkova
19. sep 2023

Clovek, ktory pochopil ako si udrzat plat politika - namiesto prace, postovat na facebooku. Riesit len to, co prinasa interakcie.
Nie dik. Za to, ze chce pisat svoje “mudrosti” na facebooku ho nemusime my vsetci platit. Je to toxicky influencer, nie politik.

veve39
19. sep 2023

čiže ty tam nevidíš zákernosť a podprahovosť voči neplnoletej osobe - dieťatu politického oponenta ? To ze Slovensko ma novu topmodelku myslel uprimne a s obdivom ? Tak potom nie je o čom .... ☹

karolinakr
19. sep 2023

"utočil na prezidentkynu dceru" inymi slovami napisal - modelka a zo slova modelka vznikli niekolkostranove ataky na jeho osobu vo vsetkych mediach...takze aj kritizujuci mozu riadne prehaňat a byt mimo..vyzerala ako Marfuška, ale Taraba je hajzel podla vsetkych..

julish
19. sep 2023

Nácek ostane náckom

autor
19. sep 2023

@veve39 Vo mne to napríklad evokovalo to, že jej mamička vybavila protekčne miesto na móle, na ktoré by sa bez matkinej interakcie nikdy nedostala. A podľa mňa toto žiaden útok na maloletú nie je.

aliziana
19. sep 2023

No však Ty ho voliť chceš, tak načo sú Ti naše vyjadrenia? Zvoľ si ho...

viestta
19. sep 2023

Ked v tom co napisal o dcere prezidentky nevidis nic zakerne a zosmiesnujuce, tak tebe uz fakt niet pomoci...

autor
19. sep 2023

@aliziana Veď toto, že váham.

januska12323
19. sep 2023

Nie je ani rozumný ani dobrý človek.

veve39
19. sep 2023

máš o tom nejaké bližšie informácie z prostredia modnych agentur ? ze by ju nevybrali nebyt protekcie?
Určite nie a ani Taraba ich nemal...len využil možnosť kopnúť si do nej a podhodiť ju na výsmech svojim dezolatom

autor
19. sep 2023

@viestta Dobre, aj keby narážal na vzhľad prezidentkinej dcéry, nemá právo povedať, že je škaredá, ak si to o nej myslí? Čo sme zas pred rokom 1989, kedy sa človek nemá právo k ničomu kriticky vyjadriť?

autor
19. sep 2023

@veve39 Prosím ťa, nestrápňuj sa. Sama tomu neveríš, čo tu obhajuješ.

viera27
19. sep 2023

To je ten,co uz bol v tolkych stranach a furt sa nevie poriadne ku korytu dostat 😅? Firmy s mafianmi, narodovec s domom v kanade a americkou firmou. Ej,ten je jasny. No nic,teraz sa niekde zase pretrtosi so SNS,ak nezafunguje,podla mna to potiahne este do jednej,dvoch stran.

ivka225
19. sep 2023

Pravo na to samozrejme ma. Len musi ratat s tym, ze ho podla jeho vyjadreni budu ludia aj hodnotit. Ak si si vsimla, nevolam po jeho zastreleni ani uvazneni. Iba hovorim, ze pre mna je prasiva svina.