Čo hovoríte na tieto šaty na stužkovú?

8. sep 2022

Pekny den… co hovorite na tieto saty na stuzkovu? Hodia sa podla vas?

renka30
8. sep 2022

Ak máš takú skvelú postavičku tak určite

cocolino234
8. sep 2022

Áno ale podľa mňa tak na rok 2014-2015 a určite nie pre krásnu mladú ženu, ja by som volila niečo modernejšie. Pre mňa sú také jednoduché, pre šedú myšku. 🙂

Ak sa ti páči modrá, tak sú podľa mňa podstatne prijateľnejšie tieto ale modrá nie je úplne môj šálok kávy. https://www.zalando.sk/trendyol-oblecenie-na-sp... alebo tieto ak nechceš mať odhalené nohy https://www.zalando.sk/wal-g-jess-off-shoulder-...

alice8mi
8. sep 2022

presne tieto iste len v bordovej farbe mala moja sestra na stuzkovej a bola v nich krasna. naozaj nazivo velmi pekne sadnu a vyniknu. ja som si ich pozicala na kamaratkinu svadbu a bolo mi v nich tiez velmi prijemne 🙂

srferreira
8. sep 2022

Za mna nie. Si mlada, plna energie chce to nieco zivsie a modernejsie. Toto je ako pre staru babu.

martul
8. sep 2022

Pekné boli, ale asi tak 7-8 rokov a viac dozadu. Čipka a dlhá sukňa, to budeš len jedna z mnohých ,,také už tu bolo veľakrát/"

jakoma
8. sep 2022

Krasne, za mna sa hodia, ak sa ti pacia. Ja som mala stuzkovu pred 12 rokmi, ako jedina som mala "princeznovske" saty s tym kruhom, co dole rozsiruje saty, lebo som take chcela, citila som sa skvele. Moderne to nebolo, nevadi. Stuzkova je len raz.

bessie12
8. sep 2022

za mna ano. Je to taka klasika, ktorou sa neda nic pokazit 🙂

zuzinabila
8. sep 2022

za mna tiez staromodne a fadne

ankare
8. sep 2022

Decentné,jemne, môžu byť. 🙂

iveta7677
8. sep 2022

Su krasne.

ibrunova
8. sep 2022

Pre mamu či dcéru?

autor
8. sep 2022

@ibrunova dceru🙂

mirkava
8. sep 2022

Krásne

ibrunova
8. sep 2022

tak áno, dcéra mala niečo podobné

stanulienkat
8. sep 2022

Krásne, čisté, jednoduché, nadčasové, dcéra mi bude určite krásna.
@cocolino234 väčšinou s tebou zvyknem súhlasiť, ale tie linky čo si dala, to je hrúza. Negliže spred 10 rokov, určite je to horšie, ako šaty čo sem dala autorka.

cocolino234
8. sep 2022

@stanulienkat pre mňa zase tieto vyzerajú strašne lacno, nájdeš ich v každom čiňáku a určite by som ich nezaradila do dnešnej doby ale samozrejme je v poriadku, že sa nám nepáči to isté. 🙂

ivuska_3
8. sep 2022

mne sa páčia, ale často mi hovoria, že mám staromódny vkus 🙂

queen_mary
8. sep 2022

@cocolino234 presne, presne. Tak sezona svadieb 2013-2015. A suhlas aj so satami co si postla.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domca1408
8. sep 2022

je to taká klasika ale sú pekné, milé a dievčenské, ak sa páčia tebe tak áno.

terezka1947
8. sep 2022

Mne sa páčia,pekne,dievčenské,jemne....toto je elegancia,kto.z módy nikdy nevyjde. A k stužkovej sa hodí.

ibrunova
8. sep 2022

My sme kúpili v Poľsku v obchode Krolowa shopingu.

mimi3008
8. sep 2022

Velmi pekene su☺️

monischek
8. sep 2022

Ahoj, ja som si tieto šaty, ale v bielom objednala na svoju svadbu na úrade v roku 2020. Mam 155cm, štíhlu postavu a vôbec mi nesedeli. Dali sa stratiť, ale na prsiach mi vobec nesedeli podla tej ich tabulky. Skôr by som povedala, že su pre niekoho s vascim poprsím. Dokonca boli z tej stránky, ako si dala foto a neodporúčam. Najprv sa niekde cestou stratili, tak mi posielali nové a trvalo veľmi dlho, prišli mi deň pred svadbou, tak som ich nakoniec nepoužila. Ale inak je ta čipka veľmi pekná. Takže k otázke ohľadom stužkovej, keby mi sedeli a zvolila by som inú farbu, tak by som si ich obliekla 🙂

elenajezova
8. sep 2022

A kde by sa dali kúpiť? Sú veru pekné.

h2
8. sep 2022

Presne tieto (možno trošku tmavší odtieň modrej) som mala minulý rok na svadbe. 😃 Sú to krásne šaty a výborne sedia. Ale. Ja mám 47 rokov, čiže v čase, keď som ich mala na sebe, som mala 46. Na mladučké dievča na stužkovú by som si predstavovala niečo sviežejšie.

miadi
8. sep 2022

Mne vadi ta cipka na vrchu ako pre staru damu .. a dlzka by bola lepsia nad kolena pre dievcinu.. urcite by som neobjednavala z netu ale vyskusala ako jej sedia.. Mozno je to tou farbou aj ze su moc tmave..nie su zle same o sebe.. no pre taku 50ku co mà dobru postavu na svadbu.. v 2010r .. ( ale tie v linku od cocolino su tusim horsie 😅)

modrykonik33
8. sep 2022

Hodiť sa hodia, ale tiež by som volila niečo iné 🤔 je pravda že podobné bude mať xy dievčat a nevynikneš v nich

vanda323
8. sep 2022

Nicccc moc ešte hľadaj

macekovam
8. sep 2022

Sú krásne ale podľa mňa tmavé.. Mladému dievčaťu by som skôr bledomodrá.. Alebo žlté... Alebo aj červené. Ale bledomodrá by bola top..