Čo hovoríte na tieto šaty?

9. máj 2022

Hodia sa tieto šaty keď idem ako hosť na svadbu? Postava rovnaká ako na foto, koža trosku bledsia, vek okolo 20tky.. Ďakujem, mám aj partnera..

autor
9. máj 2022
autor
9. máj 2022
jarinka33
9. máj 2022

krasne 🙂

petamich
9. máj 2022

krasne 🙂 na mna odvazne ale keby som mlada a mam taku postavu ;) len teda ak je nahodou svadba aj v kostole, bude to chciet nieco cez plecia prehodit

irusa
9. máj 2022

krásne...no do tých šiat musíš mať krásny chrbát

nikolka1986
9. máj 2022

Nie. V takom bledom ma byt len nevesta. Zvoľ inú farbu.

lindous
9. máj 2022

Podľa mňa sú tiež krásne, ale keď si bledšia, tak by som možno pozrela na inú farbu 😅 teda aspoň ja sa vždy v takýchto farbách úplne stratím, ale asi záleží aký si typ celkovo 🙂

terina25
9. máj 2022

Za mna nie

terezka1947
9. máj 2022

Odvážne,ale kľudne. Mladá baba s postavou si ich môže dovoliť. Akurát do kostola by som prehodila niečo cez plecia.

evka_3
9. máj 2022

Šaty sú krásne, avšak na svadbu by som ich nevolila, veľmi odvážne...

anjelicek26
9. máj 2022

Skor nie...farba musi sadnut, chce to dokonalu postavu a dlhe nohy...

janka95
9. máj 2022

Krásne 🙂

annadan
9. máj 2022

no ako nie sú najhoršie ale presne, farba, materiál aj postavu asi treba mať takú ako modelka na fotke 🙂 mne osobne by vadilo toľko odhalenej pokožky ale tak to som ja 🙂

uriva
9. máj 2022

Nie, lebo:
1. na svadbu sú podľa mňa na hranici "vulgárnosti" (v kostole isto problém ,farba príliš bledá ako na nevestu, ten výstrih hore/dole/vzadu je taký, že si každý bude na teba ukazovať a je jedno či v dobrom či zlom - koľko krajších šiat je na takúto postavu!!!)
2. ak si bledá, tak táto farba z teba spraví šedú myš a zanikneš
3. fotka na modelke a "naživo" je vždy iná a táto látka mi príde veľmi ľahká a zvýrazní všetko, každý nedostatok a podľa mňa bude aj krčivá - čo je vidieť na tej poslednej foto dole

gabika128
9. máj 2022

Sú pekné, farba na svadbu je podľa mňa úplne v poriadku. Záleží aký typ pleti a vlasov máš, ja by som napríklad v tejto farbe vyzerala hrozne 😁

beronsche
9. máj 2022

ak mas bledu pokozku, tuto farbu urcite nie.. budes posobit nepekne mdlo..
Mne osobne sa saty nepacia.. Posobia lacno..
maju toho privela - leskla, zrejme tenka latka, snurovacka na chrbte, hlboky vystrih, razporok az po nohavicky.. Na prvoplanove pritahovanie pozornosti ako stvorene..

Riadila by som sa tym, ze bud odhaleny chrbat a hlboky vystrih, alebo velky razporok, nikdy nie aj aj.. A zvolila kvalitnejsie posobiacu latku.
ozaj to vzadu je co? visiaca snurka, ci hruby sev?

fineta
9. máj 2022

Za mňa nie veru...

fion22
9. máj 2022

A vieš akej farby bude mať nevesta šaty? Bo už to nie je len biela, ale práve také tie odtiene slonovinovej, béžovej, ružovej ..že aby si nebola "za nevestu"

adri97
9. máj 2022

Za mňa úplne v pohode😊

sona96
9. máj 2022

Za mňa na svadbu určite nie

petik22
9. máj 2022

ak ti bude sediet odtien siat,kludne do toho ;) kedy si chces obliect take saty,ak nie v 20-tke 🙂 do kostola aj tak budes mat nieco navrch,lebo tam je aj v lete zima...

zmrzlinka2021
9. máj 2022

mne pripadaju take lacne

barus26
9. máj 2022

kamoska ich teraz mala na svadbe ale v zelenom 🙂

elenajezova
9. máj 2022

Mne sa tiež nepáčia.

didi2102
9. máj 2022

Máš 20r ,ak máš peknu postavu prečo nie , šaty sú krásne , ak by ti nesadli a dajú sa vrátiť vyskúšaj

diaszoky
9. máj 2022

Ano krasa

diaszoky
9. máj 2022

Kde ich maju

sabina_71
9. máj 2022

@uriva presne tak

banalu
9. máj 2022

Na svadbu nie, ked uz tak v inej farbe. Mne osobne pripominaju taketo saty nocnu kosielku 🤷🏻‍♀️

nurielka
9. máj 2022

Ta látka na mňa pôsobí ako negližé, možno preto odvážne. A čo inú farbu? Inak sú krásne. Na svadbu však nie.