Čo hovoríte na situáciu vo svete?

1. júl 2024

Co hovorite na situaciu vo svete? Uz aj vo Francuzsku sa k moci zjavne dostane krajne pravicova vlada. Je smutne, ked ludia nechcu migraciu, ktora je potrebna, roznorodost, zmenu, odstrihnutie sa od ropy.

anjelicek26
1. júl 2024

Tema na hadku na vecer? Uplne irelevantne, aky mame na to ty, ja ci MK nazor...ani jedna z nas tam nezije, necita argumenty vsetkych politickych stran, nezije v tej krajine, nevnima v tomto pripade nezvladnutu migraciu s prvej ruky, ani jedna z nas nema pravo rozmyslat nad tym, ako si ina krajina v demokratickych a slobodnych volbach rozhodla o svojej buducnosti. Pripominam, ze Slovensko si zvolilo Fica 🙄 Nemusi sa nam to pacit, ale demokracia je o tom, akceptovat rozhodnutie a nazor vacsiny. Rovnako plati hlas zdeptaneho nezamestnaneho ako ten vysokoskolskeho profesora, rozhodli ti, co volit isli... Mozeme to len sledovat, kam to povedie... a aktivne pracovat na tom, aby sa to na Slovensku vyvijalo inak...

beata_k
1. júl 2024

Tu mas jeden pohlad na roznorodost. Dost smutny pohlad.
https://standard.sk/63364/do-50-rokov-sa-svedi-...

autor
1. júl 2024

@beata_k to je co za konspiracny dennik?

lienka.7
1. júl 2024

Uz sa potrebuješ starať aj do Francúzska? Slovensko ti je malo?

oli18
1. júl 2024

Mas skreslene, alebo dokonca ziadne info o migracii. Najprv si nieco o tom nacitaj a potom pochopis, preco "ludia nechcu migraciu" 🙈

autor
1. júl 2024

@lienka.7 a ty sa ako staras do Slovenska?

autor
1. júl 2024

@oli18 nechcu? Ved v Europe snad kazda krajina prijima migrantov, tak akoze nechcu, keby nechceli tak ich neprijimaju, vidim ze si dost mimo.

heleninamama
1. júl 2024

Migrácia nie je vôbec potrebná. Každý nech je tam, kde sa narodil a keď im nestačia zdroje, nech sa menej množia. Prípadne treba nechať necivilizované, špinavé obyvateľstvo bez humanitárnej pomoci napospas prírode a tá si s ich reguláciou poradí. Netreba ich zachraňovať, ani sa snažiť poludšťovať.
Európa bola a mala zostať bielym svetadielom a je smutné, kam sme dnes došli a ešte to aj bieli hlupáci obhajujú. Našťastie, ozývajú sa hlasy volajúce po zmene a počet prívržencov krajnej pravice rastie nielen vo Francúzsku.

anjelicek26
1. júl 2024

Sestra žije v meste, kde v školách je 80 percent moslimských deti. Prevláda arabcina. Prosím fakt blbá tema od človeka,co ma informácie len z médií...tie populistické argumenty pravice zaberajú práve preto, lebo ľudia sa reálne boja v ďalšej generácií dvoch zmeniť úplne obraz ich krajiny...no nič idem ja spať radšej.

julish
1. júl 2024

@heleninamama wow. Wow. :((

autor
1. júl 2024

@heleninamama fuuu ty si riadna rasistka, chod sa prihlasit na policiu, Kolikova ti povie ako to mas urobit. Ze sa nehanbis…

autor
1. júl 2024

@anjelicek26 ale keby niet moslimov, tak populacia europanov pojde stale dole a dole, ich tu potrebujeme. Kto bude pracovat?

lenkasarka
1. júl 2024

😂😂😂No to si má pobavila takmer každý Mohamed narodený 1.1 sa za pracou tak trhá ako naši osadníci

autor
1. júl 2024

@lenkasarka nahodou osadnici ako ich ty nazyvas, vedia makat tvrdsie ako “neosadnici”. Tolko zeleza, co pozvlacaju z dialky, by si bola schopna doviezt na dvor zbernych surovin?

lapersefona
1. júl 2024

@beata_k ale je to aj ich vina kvoli nízkej pôrodnosti. Rodi sa malo deti lebo ľudia si chcú užívať život a Slovensko kde bude o 40 rokov?

beata_k
1. júl 2024

@lapersefona Ano aj to je dovod.

froneet
1. júl 2024

@heleninamama žili ste niekedy v zahraničí či ste ich len videli v telke? Toľko zloby v jednom komentári. Jediný rozdiel medzi Vami a nimi je , že ste mali štastie, že ste biela a narodili ste sa v Európe.

heleninamama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkasarka
1. júl 2024

Jasne zubami by som to železo prenášala. Načo by som normálne pracovala,keď môžem kradnúť železo.

bublinka1426
1. júl 2024

pocuj osadnici zo svk maju mentalitu taku aku maju
moslimi maju mentalitu ako maju

neskatulkujem ale zila som v londyne a zazila som agresie zo strany moslimov.
mas pocit ze taketo multi kulti zmiesavanie je naozaj prosperujuce?

na svkl nam psolednu dobu rodia Ukrajinky ale tie zmiznu do rakuska a nemeska takze nic

a preco sa malo rodi??

...

autor
1. júl 2024

@heleninamama chod sa radsej prihlasit, ty rasistka jedna, este raz niekomu ublizis s tolkou nenavistou…

froneet
1. júl 2024

@heleninamama prečo by nemali robiť? Poznám stovky moslimov čo pracujú. Takuto rasistku ako ste vy som už dávno nevidela.

autor
1. júl 2024

@lenkasarka “osadnici” to tiez nenosia v zuboch, pouzivaju rozum a preto to vozia na vselijakych vozikoch. Teba by take ani nenapadlo🤦🏻‍♂️

bublinka1426
1. júl 2024

@froneet ano moslimi tiez robia, ale mala som skusenost ze proste ta ich mentalita je ina ako europska.

autor
1. júl 2024

@froneet presne tak, strasna je to rasistka.

autor
1. júl 2024

@bublinka1426 ved aj ty mas inu mentalitu ako napr. sved a preto si horsia?

lenkasarka
1. júl 2024

Máš pravdu mna napadlo kúpiť si auto a voziť svoju ctenu rit do prace. A ďalej si trhni 🖕

bublinka1426
1. júl 2024

??? a ty mas aku skusenost s moslimami? pocuj ....bola si niekedy vo svete?

paulina291
1. júl 2024

Čo očakávaš od tejto debaty? Ak sa pýtaš na názory tak neútoč na tie, čo majú opačný. Keď si tak stojíš za tým, tak prečo sem píšeš ako anonym? Žeby tretí deň prázdnin a niekto sa už nudil?

bublinka1426
1. júl 2024

@paulina291 trenky nezanrali, je to dalsia trolllova diskusia