Čo by ste chceli zlepšiť v bazári na Modrom koníku?

martinjasen
9. feb 2012

Ahojte,

napiste navhy na funkcie a zlepsenia v bazari na Modrom koniku. Ak skutocne chcete niektoru z navhovanych funkcii oznacte, ze sa vam paci. Ale urobte tak iba v pripade ak ste si isty. Ak kazdy oznaci vsetko, ze sa mu paci, nema to vypovednu hodnotu. Najlepsie, aby ste mali max 3 oznacene navhy zo vsetkych. Vtedy budeme mat skutocnu predstavu na com vam zalezi.

Zvazime technicke moznosti, zdroje, problemy a ak to vyhodnotime, ze to ma zmysel do toho ist tak to pre vas pripravime. Pre tych, ktori maju velmi idealne predstavy, od rozhodnutia, ze nieco chceme do realizacie je niekedy dlha doba (min. 3 - 6 mesiacov). Ale ak by to bol hit, tak... 😉

Poznamka: Prispevky, ktore budu obsahovat rovnaky navrh ako je uz vlozeny budem mazat, pripadne editovat ak obsahuje aj taky navrh, ktory este nebol vlozeny. Aby to bolo prehladne.
Ked sa budeme vyjadrovat k navrhom, budem vkladat reakciu priamo do vasich prispevkov, samozrejme to oddelim, aby to bolo jasne, ze je to nasa reakcie na vas navrh.

Dakujeme za navrhy.

Asmira Team

Zrealizovane Vase navrhy:
- Baliky oblecenia rozdelit podla velkosti (alebo veku dietata) a pripadne aj podla pohlavia.
- Kolonka potreby pre dojcata by bolo treba rozdelit. je tam vyse 2500 inzeratov (54 stran). rozdelit to na flasky, dudle, ohrievace flias, sterilizatory, podbradniky, ine atd je tazke odtial predavat
- kategóriu dvojičky - oblečenie rozdeliť na veľkosti..
- pre dvojičky tiež to rozdeliť pre dievčatá, chlapcov a podľa veľkosti
- chyba tu aj kolonka karneval-masky))
- Spacie vrecia delit podla velkosti, najma tych velkych je tam malo a musim klikat na vsetky, ktore vyzeraju, ze by mohli byt velke.
- neviem či to tu už bolo, ale ked dam niečo vyhladať tak mi vyhodí inzeráty a dole v pravo dalšiu stranu... ale nikde tam nevidím koľko strán s tým tovarom tam vlastne je. dakujem z
- dalsie vase navrhy, ktore boli urobene - https://www.modrykonik.sk/fotoblog/viz/clanok/z...

nelinka0401
9. feb 2012

ja by som potrebovala funkciu kúpim..niekedy nemám tolko času hladať medzi inzerátmy to,čo práve potrebujem.je tu toho strašne vela 😉

traktor
9. feb 2012

navrhujem zvlast kolonku darujem, ...velmi sa prihovaram, za rozdelenie hodnotenia na dobre, zle a neutralne..ten neutral mi tam proste velmi chyba..

bamb27
9. feb 2012

myslite ze by bolo mozne urobit filter na bazariku konkretneho predajcu? ,,niektori predajcovia maju toho vela, mensie, vacsi veci, dospelacke, aj 6-7 stran, nieraz som to vzdala pre nedostatok casu ...aspon nejaky ciastocny, ze keby si predajca vedel aspon do nejakych kategorii sam zaclenit svoje veci

andreaka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia.kl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evuska32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rainbow0508
9. feb 2012

A urcite nejaku funkciu, ktora by upozornila, ze treba fotky otocit...niekedy je to nanic, ze sa neda poriadne an vec pozriet, lebo je fotka otocena lezato.

li_la
9. feb 2012

Ja by som navrhovala, aby sa oblečenie pre dospelých dalo rozdeliť na dámske a pánske nielen v jednotlivých kategóriach, ale aj v rámci celku. Manžel si chce občas oblečenie prezrieť, nevie, čo konkrétneho ho zaujme a vraj by veľmi uvítal, keby bolo všetko pokope, aj tričká, mikiny, nohavice, atď. Samozrejme toto pôvodné delenie ponechať, ale toto ako také doplnkové. 🙂

A v neposlednom rade by som navrhovala vrátiť späť kategóriu módnych doplnkov, keď aj s nejakým filtrom alebo čo, ale myslím si, že kabelky, opasky, parfumy a pod. by sa tu mohli kľudne predávať, lebo aj tak to tu ľudia pchajú kdekoľvek...

akramgad
9. feb 2012

já by som prijala keby bolo rozdelenie veľkostí a pod každou veľkosťou všetok tovar napr. veľ. 98 a všetko čo pod ňou je nechce sa mi zvlášť bundy zvlášť topánky a atď. bola by som rada ak by sa to dalo vyhladávať aj takto 🙂 ďakujem

zuzi118
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubenka01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poleva
9. feb 2012

žiadne neregistrované osoby čo tu chcú nakupovať

kiwi82
9. feb 2012

kategoriu vymením by som doplnila,
dalej by som tiež prosila číslovanie v balíkoch oblečenia.
Tiež by sa mi páčilo, keby bola kategória Okres. napr. ked chcem niečo kúpiť napr. kočiar a ja som z košíc a chcela by som si ho na vlastné oči omrknúť alebo ak by som chcela osobný odber alebo ušetriť na poštovnom.
a ešte mi vadí trošku ako je to teraz urobené, že inzeráty, ktoré mám aktualizovať sú až nikde úplne na konci až za pozastavenými prípadne expirovanými. dakujem

piridoxin
9. feb 2012

Ja by som privítala, keby sa mohlo pri hľadaní zaškrtnúť aj viac kategórií napr.: potrebujem pre dcérku topánky a chcem si pozrieť aj 22ku aj 23ku, pretože majú veľakrát rovnakú vnútornú dĺžku a zaškrtnem napr viac značiek a tak si ich viem v jednom výbere porovnať🙂

tosijo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kookaij
9. feb 2012

Ja by som uvítala kolonku-komplety , súpravy viac rozdeliť na teplákové,nohavicové,šatové
a kolonku šortky,trištvrťáky rozdeliť na riflové a ostatné

sisaha
9. feb 2012

ja by som privitala, keby sa objavila aj kolonka knihy 😉

danka275
9. feb 2012

zadavat vnutornu dlžku topanok, lebo ked potrebujem surne topanky tak niekedy čakam aj 4-7dni kym mi predavajuca odpiše a ja neviem či sa mi oplati čakat malo by to byt podla mna povinne,kupujem rozne topanky poča celeho roku sandalky, gumaky, tenisky, čižmy.....a tie baliky by tiež mali byt očislovane alebo aspon podla veku ako bolo spominane vyššie 🙂

lucifera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karinka2105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca_p
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dara76
9. feb 2012

Moznost vybrat dievcenske a unisex sucasne. Myslim, ze by to nemal byt az taky problem. Proste natukam svoje kriteria a potom dam 'vyhladat' a nie po kazdom selekte to hned zacne triedit.

A este by sa mi pacilo do kategorie plienky selektovat okrem jednorazove a latkove aj plienky do vody. V kategorii ciapky mat solo klobuciky+siltovky.

salma22
9. feb 2012

by som privitala keby sa pri kocikoch roztriedili slnecniky a tasky a pod... + doplnit kolonku ktora tu uz bola modne doplnky

niqus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka123
9. feb 2012

A co sa tyka hladania celkom by sa hodilo, keby naslo hladane slovo so vsetkymi priponami - tak ako je to na ostatnych bazaroch..........trebars zadam ,,karneval,, a vyhlada mi to aj ,,karnevalovy, karnevalova,,

gerich
9. feb 2012

mne by sa pacila nejaka kolonka, kde by som si mohla ulozit veci, ktore sa mi pacia, aby som sa medzi nimi mohla rozhodnut a aby som o nich mala prehlad, ale este nie som rozhodnuta a este nekontaktujem predajcu, nieco ako predstupen nakupneho kosika🙂

REAKCIA:
Tuto funkciu mas v Moje nakupy - Moj Wishlist. Staci ak oznacit inzerat, ze sa ti paci, nasledne sa ti zobrazi vo Wishliste.

maca_p
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rainee
9. feb 2012

moznost balikov oblecenia aj pri dospelackych (damskych a panskych) veciach 😉

veronique_1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
horalka777
9. feb 2012

gerich - to tam už je - funkcia "pridať medzi obľúbené 😉 ale práve tomto by som mala technickú poznámku - keď si teraz uložím niečo medzi obľúbené a vzápätí sa to predá a predajca to zmaže, mne už to nejde odobrať z obľúbených a tak sa mi tam kopia už dávno predané obľúbené veci, takže je to čoraz menej prehľadné. Dalo by sa to nejako robiť, aby šli vymazať z obľúbených aj tie vymazané predajcami? Ďakujem!

Prihováram sa za funkciu kúpim - darujem...tiež za možnosť zadať viacero veľkostí naraz, rovnako ako možnosť zadať naraz napr. dievčenské a unisex. 🙂