Cloudworkers - moderátor chatu

niksiy
5. mar 2022

Ahojte, máte niekto skúsenosti s touto pracou ? (nemusíte písať či viem o čom tam ide, ano viem :D)
Zaujíma ma, ako tu funguje keď som volala s jedným pánom ktorý mi o tom vravel, kedže som si myslela že je to na živnosť povedal že nie, že by som si len mala platiť odvody ale aj tak si to oni neoverujú lebo je to zahraničná firma. No akože ja nechcem robiť žiadne podvody, ale vela bab vraví, že nič také ani netreba a že tam pracovali na dohodu. Zmluva je po anglicky ked som si to dala preložiť ( moja angličtina nie je najlepšia) tak v zmluve sú spomenute tie odvody.A aj dosť vysoke palky za porusenie pravidiel. Prosím ak niekto u nich pracoval kludne mi napiste len do spravy, ak nechcete pisat do komentaru. Budem velmi vdacna za kazdu info. Dakujem 🙂))

3katka151
5. mar 2022

Nejako sa mi to nezdá. Poznáš reálne osoby, ktoré tam pracujú?

ursula22
5. mar 2022

ak si máš platíš odvody tak asi ide o mandátnu alebo príkaznú zmluvu, to znamená, že tvoja odmena je hrubá mzda+ odovdy+ daň z príjmu = celková cena práca, používa sa na to termín aj superhrubá mzda.
môžeš mi ju poslať do mailu, pozriem sa na to, kľudne

vevuska2018
8. nov 2022

@3katka151 ano poznam. A robim pre nich aj ja. Kedze som na pn dlhodobo uz aj po operacii tak kazde € sa zide.. Mne stat dava mesacne 15€ staci. Tak aspon takto si privyrobim a pomozem v domacnosti.. Jeden plat v dnesnej dobe nestaci

monika92
22. máj 2023

@3katka151 tiez pre nich pracujem…

lubkak29
23. jan 2024

@monika92 ahoj ako sa viem dostať k takejto práci prosím ťa? Vieš mi prosím poradiť? Ďakujem

megs3
3. apr 2024

@ursula22 poslala pani? Ak nie, pošlem ja, tiež má to zaujíma 😁

moderatorka_cloud
10. máj 2024

Zdravím, pracujem tam, som maximálne spokojná 🙂 !
Není pravda že pracuješ na živnosť, pracuješ na voľnej nohe !

alenkaalena
10. jún 2024

@monika92 ahoj môžeš mi napísať o tom viac

alenkaalena
10. jún 2024

@vevuska2018 ahoj môžeš mi to o tom viac povedať v správe

nikolkazika
18. júl 2024

@moderatorka_cloud Ahoj! Aj ja som pozerala, vieš mi písať niečo aká je tá práca alebo čo je to? Ďakujem 🙂

nikolkazika
18. júl 2024

@monika92 Ahoj! Vieš mi písať niečo o tom, aká je tá práca alebo čo je to? Ďakujem 🙂

nikolkazika
18. júl 2024

@vevuska2018 Ahoj! Vieš mi písať niečo o tom, aká je tá práca alebo čo je to? Ďakujem 🙂