Čižmy so širokou sárou

26. nov 2022

Ahojte, kde kupujete čižmy (po kolená) so širokou sárou? Predstava:
Opätok 5-10 cm, čierne, hladké (koža, ekokoža a pod.), zips.
Šírka sáry: nad 40 cm v najširšom obvode.

Ďakujem 🙂

simsalabim
26. nov 2022

Skus pozriet Gabor XL sara, Bata tiez mava svoju znacku alebo aj tu https://www.rieker-eshop.sk/

mariet24
26. nov 2022

Minule som zahliadla na FB Venuša - dámske odevy a mali tam aj čižmy so širokou sarou... Osobnú skúsenosť ale nemam

kornelies
27. nov 2022

Pri sirokych lytkach treba nosit kotnikove cizmy. Urcite to vyzera lepsie ako ked si zena da vysoke cizmy a ma lytka v nich ako Sagan.

autor
27. nov 2022

@kornelies dakujem za zbytocnu odpoved. Mate pocit, ze som sa pytala na nazor? Ak ano, precitajte si otazku opat, mozno Vam nejaky zavit docvakne…. Aj ked… asi nie.

Ostatnym dakujem za odpoved k otazke, ktora bola polozena.

kornelies
27. nov 2022

Hovorim ti to z vlastnej skusenosti, nemusis sa urazat. Daju sa najst cizmy aj na sirsie lytka, idealne kozene, ktore povolia. Napis mi ss, dam ti kontakt na majitela obchodu s topankami. Staci mu zavolat, urcite nieco nakde.

obcansr
27. nov 2022

Rieker určite. Svokra kúpila tam ma široké lýtka a pekne jej sadli. Ja mam tiez širšie síce nie ako ona ,ale len od Riekeru som zapla 😃😃

ukulela
29. nov 2022

@kornelies clenkove zas skracuju nohy. Ja volik cysikw cizmy napriek sirsim lytkam kvoli teplu.

kornelies
29. nov 2022

@ukulela Neskracuju pokial ich mas vo farbe nohavic. Pokial by farby boli rozdielne, nohy vyzeraju opticky kratsie.
Samozrejme vysoke su teplejsie,

simsalabim
29. nov 2022

@kornelies moc s tebou nesuhlasim. Sirsie lytka zene ostanu ci si da alebo neda cizmy. Ta cizme prilne na nohu a neprida tam tolko na objeme, aby to vyzeralo horsie, ako ked si da clenkove cizmy. Lytko ak je siroke, tak take aj ostane.

kornelies
30. nov 2022

@simsalabim Zalezi, co ma zena oblecene. Pokial dlhu suknu alebo zvonove nohavice, nic nie je vidno. Treba sa vediet obliekat, vyzdvihnut tie casti tela, ktore mame pekne, nie nedostatky.
Napr.uplne inac vyzera volna bluzka, ktora ma ma spodnej casti gumu, krasne zakryje vacsie brusko a nie si obliekat vypasovane tricko a zena vyzera ako dazdovka vylezena po dazdi.

simsalabim
30. nov 2022

@kornelies zalezi od typu postavy. Volna bluzka s gumou na spodku pri postave typu hruska uplne zamaskuje pas a vytvori z tela nesumerny valec. Naozaj si nemyslim, ze cizmy su pri sirokych lytkach tragedia, hoci suhlasim, ze vypasovane tenucke tricko je peklo.

autor
30. nov 2022

@kornelies dakujem za odpoved a ospravedlnujem sa za svoju prdusiu reakciu- nemala som dobry den. Kazdopadne nemam rada nevyziadane rady. Nemam nadvahu, ani nic podobne, ,,len” sirsie lytka. Rada by som zapla cizmi aj s nejakymi nohavicami, preto som udala cca taky priemer. Viem, ako vyzeraju cizmy na mojej postave.

Dakujem za rady, pozriem.

mirkulienka
12. dec 2022

Na venuši majú plno čižiem so starou od 40-50

koronka
6. dec 2023

Och toto by aj mna zaujimalo. Som síce mala žena ale proste mam veľmi silne lýtka a väčšina čižiem je mi úzka 🙈