Čižmy na zimu

20. nov 2022

Poraďte ktoré čižmy si kúpiť na zimu. Najviac sa mi páčia tie na opätku ale bojim sa, či mi v nich nebude zima. Potrebujem take aby sa hodili aj ku kabátu aj ku bunde. Bundu mam dlhšiu elegantnejšiu čiernu. Druhé čižmy zase neviem či sa hodia ku kabátu, hnedý elegantný. Poraďte. Mam ešte jedny čižmy, vysoké nad kolena. Ale tie hneď premoknú keď bude clapacka

autor
20. nov 2022

Pripadne poraďte kde zohnať pekne čižmy. Nie take ako gumáky čo sa teraz všade nosia, tie take hrubé a veľké ktoré ma na nohách každá druha baba teraz a pritom vyzeraju ako na traktor

dididudu
20. nov 2022

Tie druhé su krajsie hodia sa aj k bunde aj ku kabatu.. Mam take podobne plus tiez vysoke cizmy nad kolena potom take tie snehulkove a este jedny klasicke topanky ale taka ta snehulkova nepremokavá latka 🙂

marca12
20. nov 2022

Tie prve maju hrubsiu podrazku,to je dobre na zimu,no material vyzera byt premokavy. Tie druhe su lepsie,hodia sa ku vsetkemu,kludne aj ku kabatu podla mna a ked naimpregnujes,tak nieco vydrzia.

nikpa
20. nov 2022

Tie prvé majú po bokoch gumy, nie sú vôbec vhodné na zimu. Cez tú gumu to hneď prefukne a premokne. Na zimu sú vhodnejšie tie druhé. Ja som objednávala cez eobuv Tamaris a som spokojná.

ninusa221
20. nov 2022

Mne sa páčia tieto z topankova. Dokonca tie vysoké mám a sú úžasne a iné…