Citroën C4 alebo Hyundai i30

sylvia36
8. apr 2014

AHojte, chcem sa poradiť u žien - šoférok, chcem vymeniť auto, už je malé, mám C3 a syn má 180 cm a keď sedí vedľa mňa, tak mám problém vzadu s dcérou v autosedačke, má málo miesta na nohy. Už som obehla všetky automobilky, ale ostali mi tieto dve na výber - Citroen C4 - bonus prvy rok havarijne a zakonne poistenie zdarma, 2 roky záruka, alebo Hyundai i30 - bonus tankovacia karta 150 eur, zaruka 5 rokov. Rozdiel cenovo je 100 eur, ktoré neriešim, ale potrebujem poradiť čo sa týka vašich skúsenosti s nimi. ďakujem.

pempusik
8. apr 2014

@sylvia36 my mame i30, este to starsie vydanie a spokojnost. Ja mam 180cm, chlapi v rodine cez 190 a vsetci sa c pohode zmestili a pochvalovali si, kolko miesta maju. 🙂

dankadina
8. apr 2014

určite I 30

henamichal
12. jún 2016

😀 i30 i 30 i 30 !!!! :D

anulienkalenka
6. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

tiež ho máme vo verzii combi a sme spokojní

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henamichal
12. sep 2018

Hyundai ti dá 5 rokov záruky, čo už je odpoveďou na tvoju otázku. Citroen nikdy!

citronely
12. sep 2018

@sylvia36 zalezi od jazdnych vlastnosti auta treba si zajazdit na oboch a sama uvidis. kazdi nadava na citroeny ale ja som mala c1 a tomu autu okrem beznych veci nikdy nic nebolo. pred dvomai rokmi som si kupila corsu novu a skoro stale bola v servise. ale ked si si vybrala i30 tak by som asi popravde isla do nej. kamoska si kupila a je spokojna. dnes tie nove auta su moc automatizovane ako v minulosti... takze snad narazis na dobry kus. drzim palce pri dobrom vybere

sylvia36
autor
12. sep 2018

@citronely ďakujem. Nakoniec som si kúpila c4, lebo od kupovali mi c3 za celkom slušnú cenu. C4 je zatiaľ úplne v pohode, vyhovuje a syn si práve robí vodičák, tak potom možno posuniem a ja si kúpim časom ten hyundai

kellypiu
12. sep 2018

@sylvia36 ked odkupovali, potom dobre, podla mna c4 je uplne v pohode, aj ked ja osobne by som dnes mozno uz ani jednu znacku nevolila, ale skor by som isla do kie, ta ma aj dlhsiu zaruku, aj auta fajn 🙂

sylvia36
autor
12. sep 2018

@kellypiu ja viem. Ja som tento príspevok písala pred 4 rokmi 😀

fajnzienka
12. sep 2018

@sylvia36 my nedáme na Citroen dopustiť... máme 12 rokov a pred rokom sme menili C3 za C4 lebo sme sa do neho s 2 deťmi už len LTT zmestili. Tak ako s C3 aj s C4 sme veľmi spokojní 😊

fajnzienka
12. sep 2018
fajnzienka
12. sep 2018

@sylvia36 až teraz som si všimla, že 4r.dozadu 😂

citronely
12. sep 2018

@sylvia36 haha aj ja kukam, he stary prispevok 😂

sylvia36
autor
12. sep 2018

@fajnzienka @citronely nevadí kočky, aj tak vďaka za príspevky, už je za chvíľu zasa čas vymeniť auto 😉 aj keď hrozí mi, že budem mať s mužom spoločné, tak mi do výberu bude kecať. Lebo už chodíme viac MHD do roboty obaja, keďže bývame vo Vrakuni a autom je to čoraz horšie, trolejbus sa skôr predbehne...

kellypiu
14. sep 2018

@sylvia36 viem viem, pozerala som sa, ze preco prave po takom case ti aj ona pisala 🙂