Cítim sa škaredá

michaelabuzova
1. okt 2021

Ahojte v poslednom čase sa citim škareda.A mám vkuse nervy nič ma nebavi citim nepotrebná . Môže to byt tim že sa staram skoro celý deň sama o syna?

marseillefan
1. okt 2021

Partnera máš? Ako sa k tebe správa?

petamich
1. okt 2021

nie tym to uplne nebude - mas cas aj sama na seba? ako travite s malym den - mate nejake aktivity, ihrisko, prechadzky....pomaha ti partner? oddychnes si aspon cez vikend?

ja sa staram takmer cely den o maleho a nepridem si skareda a nepotrebna 🤷‍♀️ niekde inde bude problem

petulda333
1. okt 2021

Aj ja si pripadam skareda. No zvykla som si 😀 ved nie vsetci mozme byt krasny

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabenn
1. okt 2021

ano

macekovam
1. okt 2021

Ja si pripadam zasa pekna.. A v skutočnosti som možno škareda 🙂 Co je horšie?Nauč sa žiť sama so sebouuu

miadi
1. okt 2021

Nie to nebude tym. Skor tym ze sa nestaras aj o seba. Ja sa staram cele dni o syna mm nema ani volne vikendy poobede dcerka zo skoly pride.. a citim sa krasna a dolezita. To ako sa citis je na tebe. Pre tvojho syna si Ta najkrajsia a najdolezitejsia osoba na svete. Uz len zistit ci sa spravne stravujes mas dostatok vitaminu D zo slnka dost spanku psychohygienu atd. Vztah s muzom klape?

vanda323
1. okt 2021

@michaelabuzova Srdiečkousis si nájsť čas aj na seba, ja mám 3 detičky a štvrté na ceste ale nechty musia byť, vlasy tiež...neboj sa syna na pár hodín niekde nechať a zájsť si na obedik dobrú kávičku