Cítim sa prázdna, lenivá, nič ma nebaví...

2. sep 2022

Nič ma nebaví len ležím doteraz v posteli ...nechce sa mi vstať opäť mám tú svoju depresivnu náladu, cítim sa prázdna a zároveň lenivá ..čo mám robiť aby som sa aspoň trošku prebrala a fungovala ?

veverka84
2. sep 2022

mna vzdy nakopne hudba 🙂

lilinka126
2. sep 2022

Skús si vždy napisať nejaký harmonogram, rozvrh napríklad prác alebo vecí ktoré potrbuješ vybavit poprípadne čo by ta vedelo zamestnat, ja ked presne viem co chcem urobit tak sa mi lepsie rozhybe mysel aj telo... ked nic nemusim alebo nemám nic v pláne tak aj ked mi to napadne tak to proste posuvam.. ale tak ked mám napríklad 10 veci zo zoznamu a aj ked napríklad 2 nestihnem tak som rada ze som aspon nieco urobila, rozhybalo ma to a prestala som mysliet na ine veci ...

perdita11
2. sep 2022

Kolko mas rokov? Mne inak vzdy dobre padne sa stretnut s niekym inspirativnym z mojho okolia.

anjelicek26
2. sep 2022

Tak v normalnom svete si mala byt uz od siedmej v robote a teda v rytme...tak skus zacat tam... ak este chodis do skoly, tak tiez vstat o siedmej a spravit si rozvrh, zopakovat ucivo, len ti to prospeje v tie prve dni neprijst do skoly s vyfucanou hlavou po prazdninach...

sense
2. sep 2022

Práve som dobehla 15 km parádne ma to nabudilo, a teraz chystám obed za 20min príde dieťa zo skoly

zmrzlinka2021
2. sep 2022

Liečiť sa? Depresia je vazne ochorenie

zmrzlinka2021
2. sep 2022

@anjelicek26 Az na to, ze clovek trpiaci dusevnymi ochoreniami by proste do tej prace neprisiel, lebo by nevladal. To je ako keby niekto chcel od cloveka so zlomenou nohou, aby isiel behat...

nyusika
2. sep 2022

kym ta bavi vytvarat diskusie na modrom koniku, je vsetko v poriadku

h2
2. sep 2022

Proste to prekonaj v vstaň. Uvedom si, že čím dlhšie budeš ležať v posteli, tým väčšia bude tvoja depresia. Vstaň hneď teraz, choď sa umyť, obliecť a niečo rob. Keď nemáš čo, choď von.

zobaka
2. sep 2022

chodis k lekarovi? mozno mas depresiu

autor
2. sep 2022

Ďakujem všetkým za odpovede už je to fajn ešte som k tomu pridala osviežujúcu sprchu , aj keď tieto stavy mám častejšie musím sa prekonať 🥰