Cítili ste zemetrasenie?

9. okt 2023

Cítili ste?

janettdamian
9. okt 2023

nie bolo na východe

elinosar
9. okt 2023

Skakala som aj s postelou. Uz to nechcem zazit.

lenka_vi1
9. okt 2023

Veľmi silné bolo radiátory sa rozduneli že som nechápala čo sa deje, či ide na.mna niečo spadnúť či čo sa to deje..neprijemne

jaass
9. okt 2023

Masaker :( cela posteľ sa zatriasla, hrozny pocit bezmocnosti 🙄

oli18
9. okt 2023

Gauc sa so mnou hybal. Mm v kuchyni nepocitil nic. Vybehla som na dvor. Mm ma poslielal na psychiatriu. Ked mu dosla SMS, sa ospravedlnil. Toto som zazila 1x , dufam, ze aj posledny 🙏

kataleya
9. okt 2023

Áno. Chytala som skrine v kuchyni

nikaeli
9. okt 2023

https://www.imeteo.sk/spravy/mimoriadne-slovens... vyzerá to na okolie Domaše. cítili sme v Prešove, aj rodina v Starej Ľubovni..

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
estellas
9. okt 2023

@jaass Odkiaľ ste ?

jaass
9. okt 2023

@estellas Košice Jazero

euka210
9. okt 2023

Ano, mama z Po mi az volala, my So...nase deti tak skoro uz dnes nezaspia...syn prisiel z prizemia, ze co tu robime, dom sa triasol, sklo rincalo, lampy, ja som bola na zemi s malym a myslela ze som pijana ze sa mi zrazu hybe koberec pred ocami 🤷‍♀️ ...hnusny pocit ze nevies co sa deje...
Kamoska pri Vranove mali dost silne, myslela ze bomba ci co...

estellas
9. okt 2023

@jaass My sme v Bardejove tiež cítili. U nás sa hýbal luster.

jaass
9. okt 2023

@estellas Oh :(

evka_3
9. okt 2023

My Vranov a bolo to dosť cítiť sedíme na gauči zrazu sa celý hýbe okno sa hýbe proste šok ľudia vyšli von z bytovky akurát sme uspavali malú my sme ostali dnu ale triasla sa celá bytovka …

adrianasmolko
9. okt 2023

brr nikdy viac akurat som lezala so synom na poschodovej postely uz som bola pripravena skakat pod nu aj s nim
skrina mu buchala ako v horore des
sme lucka svidnik

yelena159
9. okt 2023

Nie necítila. Ani sestra nie. Ostatní členovia rodiny áno. Všetci bývame v jednom dome.

bessie12
9. okt 2023

Úplne jemnulinke vibrácie, ale nič extra. Mamina necítila nič a priatel si myslel, že to bol vietor

ankare
9. okt 2023

Bývam na 11. poschodí v Detve, hojdalo mi posteľou, hýbali sa záclony a závesy.

ivana11155
9. okt 2023

Mamina mi písala, že sa jej všetky taniere, poháre triasli, luster v obývačke sa hojdal ako divý, nevedeli čo sa deje, vybehli na chodbu a tam všetci susedia to isté, KE... magnituda 4.9,teraz to bolo v telke

dianna3571
9. okt 2023

Cítili sme v Rožňave

danyelia
10. okt 2023

Nie, vôbec...žehlila som práve. Ani nikto z rodiny, nič. KE

zuzanka1390
11. okt 2023

Ja som bola v praci akurat. Velmi neprijemny pocit😔. Som z He