Čistiaci prostriedok v mlieku

2. máj 2023

Zdravím,
Som asi prehnane paranoidna ale uteste ma prosím!
Synovi som do mlieka chcela dať probiotika, miesto toho som tam vyliala asi 10ml čistiaceho prostriedku na laminátové podlahy od Eurony. Mala som vzorku tiež v takej malej flasticke....v momente ako som si to všimla som to samozrejme vyliala, fľašu vyvarila a poriadne umyla...a až potom som urobila mlieko už naozaj s probiotikami...
Nenapil sa, ale ostala som totálne paranoidna ze ak tam trochu čistiaceho ostalo aby sa nestalo niečo zlé....
Ďakujem za NORMALNE odpovede🙏

beata_k
2. máj 2023

Nic sa mu nestalo 😉

selest
2. máj 2023

Ked si to umyla a vyvarila nic nezostalo

ailiba
2. máj 2023

Ak si flasku umyla a vysterilizovala, tak sa neboj... Urcite je to v poriadku. Esteze si si to vsimla vcas🙏

vierkainka
2. máj 2023

Ak si ju vyvarila,je to v poriadku.Hlavne sa upokoj,dychaj.Chvalabohu sa nic nestalo.🙂A nevycitaj si to.

lily14
2. máj 2023

Nič,to isté akoby tie podlahy opísal

agajka22
3. máj 2023

akoze mne keby sa to stalo flasku zahodim a dam novu a hotovo a nie sa potom bat a namyslat si

autor
3. máj 2023

Ďakujem všetkým za povzbudivé odpovede 😊

@agajka22 inú fľašu som nemala a večer asi ťažko niekde kupila

simca06022011
3. máj 2023

ved si to umyla...

babulkomale
3. máj 2023

Preco to mas spolu?
Uz sa neuci v rodinach a na zakladnej skole taka ta základná opatrnost, ze nikdy neprelievame ziadne nejedle veci do flasiek z liekov ci napojov?
Ale ze vobec nikdy?
Kazdemu sa moze stat ze zabudne, neoznaci, nalepka sa odlepi, ale ked mas tuto zasadu ze neprelievas, tak sa nic zle nemoze stat.

autor
3. máj 2023

@babulkomale nemám to bežne spolu🙈 vzorka mi práve prišla bola na kredenci...varila som s malým, pomahal mi, supla som ju rýchlo tam nech ho to neláka..