Číslovanie rifiel v H&M

miriam_s
28. jún 2016

Ahojte, aké máte skúsenosti s veľkosťami riflí h&m ? dcéra si pozerá rifle v ich internetovom obchode, normálne má 36 alebo 38 . no tam majú veľkosti 29, 30 31... pozerali sme aj info o veľkostiach na ich stránke no vea sme sa nedozvedeli. Nemáme skúsenosti s takýmto značením... ako ste na tom vy ? Aká veľkosť by sedela dcére podlatakéhoto značenia ? Ďakujem za odpovede 🙂

mirka822
29. jún 2016

Nakupuji džíny už jedině v HM, některé džíny mají klasické velikosti a některé ty odlišné. Obvykle mám kalhoty velikosti 38 nebo 40 a tomu odpovídají velikosti 29 a 30. Ale asi též záleží na střihu a materiálu džín. Pokud má velikost 36 nebo 38, tak by měla vybírat kolem 27 nebo 28, ale nejsem tabulka velikostí, takže to jistě nevím 🙂

renata200
29. jún 2016

a ked je cislovanie ze 29 a pod tym 30? Tak ako napriklad tu?
http://m2.hm.com/m/sk_sk/productpage.0242909010... 🙂

warholette
29. jún 2016

Prva velkost je obvod pasa/bokov, druha je dlzka rifli. Takze rifle velkosti 26/30 su o par centimentrov kratsie ako 26/32, ale maju rovnaku sirku v bokoch.

amairim
29. jún 2016

@miriam_s moja skusenost:
som doma na RD, nakupujem casto len onlajn.
Z hm mam trojo rifli, vsetky rovnakeho strihu- high west, teda vysoky pas. Vsetky su velkost 40 a kazde su ine. prve, co som si objednala, tak v nich som ako jelitko, druhe mi sedia super- darovala mi ich svagrina, ze jej su male a tak som si teda objednala po case aj tretie a tie su mi velke! ci v bokoch, ci v pase. No tak si vyber.....

miriam_s
autor
29. jún 2016

ďakujem za postrehy 🙂 tak asi sa vyberieme niekedy do h&m niekde do KE alebo PO radšej osobne a odskúšame 🙂