Čím zakryť stenu?

sida456
14. mar 2017

Dobry den vsetkym prajem. Chcela by som od vas radu... chceme si dat do metrovej vysky na steny nejaku dosku/dosky nieco...nieco take ako kedysi sa davalo tiez nieco na steny. Velmi sa obijaju rohy steny su spinave vsdy sa ,,kazdy'' chyti steny...maly 2,5 syn nesie malu stolicku no hned obije roh jeden,druhý.......malovat to treba stale a uz nam to ide na nervy. Viete nieco odporucit ? Nejake skusenosti ? Dakujem

gabona1
14. mar 2017

Ahoj. ja som videla krásne zásteny v čakárni u lekára za stoličkami pacientov, presne to bolo do cca metrovej výšky, bola to taká drevená zástena, ako keď sa dáva za kuchynskú linku a okolo bola lišta. Veľmi pekné a aj praktické mi to prišlo.

sida456
autor
14. mar 2017

@gabona1 hm a nahodou nejake foto nemas ? Dakujem.

vetthy
14. mar 2017

Oblozenie stien drevenymi latkami vola sa,tatransky profil kazdy majster tak pozna.da s tam dat rohozka na srenu.domaci textilny koberec

misulienkamisa
15. mar 2017

My máme doma normálne tapety. Len ich nemám nalepené od vrchu ale tak pozdĺžne podľa capačiek. A myslím, že to bola dobrá voľba lebo sa mi tam nič iného nehodilo. Tapeta je tmavšej farby a má na sebe vzor, ktorý pohltí prípadné ďalšie capačky ale tak je na každom ako si to ochráni😉

sida456
autor
15. mar 2017

@misulienkamisa a mohli by ste mi tu stenu odfotit ? Zaslat do sukromnej spravy ak nechcete takto verejne. Dakujem.