Čím ste nahradili cigatetu?

25. jún 2023

Ahojte, keď som bola 2x v živote tehotná, skončiť z fajčením bola hračka, avšak vždy som sa potom do toho dostala. Muž na to strašné frfle, financie a ničenie zdravia..... Avšak neviem ako prekonať tú chuť, viem ideál z tym proste seknut, ale popritych dennych kolotococh a stresoch.... To bola jedina chvila, kedy som proste ,,odychovala", isla som von a nikto ma nemohol otravovať, keďže doma mám stále niekoho za riťou z požiadavkami. No chcem to skúsiť. Ako to zvládnuť? Dá sa to nejak nahradiť, kým tá chuť na cigu neodíde?

mamickalisticka
25. jún 2023

Zaťať sa a držať. Nič iné nepomôže, len nahradiš jedno iným. Čo je vlastne nulová zmena. Ja som nefajčila nikdy, ale manžel bol fajčiar celkom "dobrý" a zo dňa na deň sa zaťal a nedal si.. už je to skoro 7rokov a teraz mu to našťastie vadí, neznáša ten smrad 🤐

isis234
25. jún 2023

Bolo veľa práce, nemala som čas fajčiť... aj som tak prestala,,, už ma to neláka.. už je to veeľmi drahá záležitosť, Otec zmenil cigarety za mentolové cukríky

sunshine_007
26. jún 2023

Mam kamaratku, kt, presla na IQOS a po urcitom case sa jej podarilo prestat uplne. Taktiez zopar ludom pomohlo precitanie tejto knihy, skutocne prestali:
https://www.martinus.sk/?uItem=1409917
Prajem vela stastia!

aams
26. jún 2023

Prešla som na iqos a následne na elektronické cigarety.. Tak ma to vyjde 20 eur mesačne.. Úplne som prestať nevedela. Stres práca atď.. Pri tom relaxujem, nesmrdi

terry658
26. jún 2023

Ja som nenávidela každú cigaretu, ktorú som si musela zapáliť. Prosto nemám rada, keď som na niečom závislá a s týmto som si fakt nevedela poradiť, bolo to nad moje sily. Veeeeeľa som sa modlila, aby mi Boh s tým pomohol a jedného dňa som si prosto nezapálila. A to som bola na minimálne 10 cigách denne. Pritom manžel stále fajčí a cigi sú doma. Dokonca mi to stále vonia. No som taká šťastná, že už si nemusím ísť zapáliť, že sa toho nechcem ani dotknúť. Už je to vyše 2 rokov,čo som čistá.