Čím pohltiť smrad z cigariet?

4. mar 2022

Existuje niečo účinné čo pohltí cigaretový smrad? Sprej, sviečka, hocičo 🙏. Svokra prišla, tuhá fajčiarka. Síce fajčí na balkóne ale aj tak je z nej všetko napáchnuté, mne tu vykrúca nos už dva dni. Všetko mi smrdí.

haley7897
4. mar 2022

...obe vieme, že vždy treba odstrániť príčinu problému... 🙈

autor
4. mar 2022

@haley7897 to nejde 😂. Ako nemám s ňou zlé vzťahy, je tu pre to aby mi pomohla, ale tento jej zlozvyk. 2 x za hodinu ide na ten balkón, príde smradľavá, bundu zavesí do chodby, sadne na gauč a už všetko smrdí 😣 a ona fajčiť neprestane, to sa jej ani hovoriť neoplatí

pribinak
4. mar 2022

Hm, oper čo sa dá. To je od nej napáchnute všetko, sviečky to nezachránia

haley7897
4. mar 2022

Ach Jo. No len vydržať, to neodstranis kým nonstop chodí fajčiť. Nadlho je? 🙈😅

autor
4. mar 2022

@haley7897 6 týždňov minimálne 😏

nika_val
4. mar 2022

Existujú také sviečky že Tabaco alebo aj spreje
A to je neviem či na odstránenie pachu alebo na zamaskovanie 🙂

nika_val
4. mar 2022

Teda Anti- tabaco 😀

anabel2341
4. mar 2022

Skúste dať na balkón pohár s octom tuším moja mamina to dávala na roh kuchyne a smrad to pohltilo neviem či to pomôže ale nám to pomohlo

haley7897
4. mar 2022

Achjo vyskúšaj teda tie sviečky a pod. To vydržíš. Môj otec bol extrémne tuhý fajčiar, cez dym ho v miestnosti nebolo vidno keď som za ním prišla 🙈 takže chápem... Trpezlivosť 🤞🏼

mladenca
4. mar 2022

Fu to neviem ci sa ti velmi podari smar z cigariet je taky ze podla mna aj tak ho vsade citit :D

mamina0078
4. mar 2022

Ja by som jej slusne vysvetlitla, ze fajčiť aj keď na balkóne u nefajčiarov co sa týka slušného správania a základov spoločenskej etiky je nepripustne. Moze ist si zafajčiť dole pod bránu. Ja ako nefajčiar smrad cítim aj z toho človeka takže podla mňa to nezamaskujes az ked odide od vás a po čase keď sa cely byt prevetra...

katica06
4. mar 2022

A aj pomáha či len 2 x za hodinu fajčí na balkóne a sedí na gauči? Moja svokra je tiež tuhá fajčiarky, ale mm jej vytmavil že odkiaľ po kila. Teoreticky prišla pomôcť, ale v praxi som mala viac starostí! Ku každej tej cigarete som jej musela kávičku uvariť. Ísť na dvor uviazať psa aby si mohla vonku zapáliť . Vege jedla čo som navarila ohŕňala nosom, a mohla by som ešte pokračovať. Keď ju nedeľu mm bral domy normálne som si vydýchla.

petricka22
4. mar 2022

Na napachnute oblecenie, veci pomoze, ked das na teply radiator a vypachne to. Toto som pouzivala aj ja, ked som prisla od niekadial nasmradena. Tiez mi to strasne vadi…

elizabet173
4. mar 2022

máš pevné nervy, u mňa by sa tvoja svokra dlho nezdržala, myslím, že ani od prvej cigarety po druhú, keď chce fajčiť, nech fajčí, ale ja nie som povinná tolerovať smrad, ani jej, ani nikomu.

weronka31
4. mar 2022

Nechapem ako ti moze byt zapachat dva dni ked fajci na balkone... co sa tam nezavrela? Alebo mate preskleny balkon? Ja tiez nefajcim, ale ked k nam pride fajciar, tak nebojujem so zapachom niekolko dni...

autor
4. mar 2022

@weronka31 jednoducho. Je tuhá fajčiarka, má všetko napáchnuté a z nej napáchnu veci v byte. Gauč, kreslá, oblečení v chodbe od jej oblečenia. Keď príde z balkóna po cige smrdí ako popolník.

kornelies
6. mar 2022

Nechcela by som vas za nevesty. Svokra pride, aby pomohla a nepaci sa vam. Tak si zaplatte profesionalnu pomoc, ktora u vas na balkone fajcit nebude.
Vonne sviecky su cista chemia. Musite iba vetrat, ina pomoc neexistuje. Ako ste chodili do barov a na diskoteky? Ved skoro vsade sa par rokov dozadu fajcilo.

marca12
6. mar 2022

@mamina0078 to je jedno,kde fajci podla mna. Ide o to,ze aj z tej zafajcenej bundy sa uvolnuje smrad a v chodbe po case je smrad z toho,ked sa zapach z bundy uvolnuje do okolia. Ona uz ma bundu napachnutu cigaretovym dymom.

autor
6. mar 2022

@kornelies nechodila som do barov ani na diskotéky. Ja sa na svokru nesťažujem, ja sa snažím nájsť riešenie na ten cigaretový smradi. Nie každý je fajčiar. Na svokru som ani jedno zlé slovo nepovedala

elizabet173
7. mar 2022

@kornelies nikdy som nepotrebovala, aby mi svokra pomáhala a vždy som sa tešila, keď prišla, ale fajčiť by som svokre ani na balkóne nedovolila, lebo príde dnu aj s cigaretovým smradom. Musela by si určiť priority, či vydržať bez cigarety, alebo bez vnúčatka. ja neobmedzujem fajčiarov tým, že nefajčím, neželám si, aby oni obmedzovali cigaretovým smradom mňa. Do barov a na diskotéky, kde sa fajčilo, som nechodila

googwife
7. mar 2022

Myslím že na zjemnenie pachu nejaké vonné sviečky, spreje, ale pokiaľ ostane tak to budete cítiť stále treba vydržať

sasa2
7. mar 2022

Ja som raz kdesi čítala že zapáliť bobkový list. V nejakej keramickej nádobe . Stačí keď to bude tliet. Nehorí to veľmi ,je to suché. Má to takú zvláštnu vôňu , skús.

saxana000
7. mar 2022

Z balkona smer kupelna.mydlo voda ustna voda zuvacka..ja sama fajcim vela.no iba na balkone a pokazde sa umyjem a aspon hubu s ustnou vodou si vyplachnem z ohladuplnosti k muzovi a dcere neni su povinni cuchat ten smrad..

Fajcit chodim v starom zupane a teda kazdy tyzden ide do pracky lebo sama citim aky je nasmradeny..

zdenkodendis
15. máj 2023

Svokre treba dať jasne najavo, že u vás fajčiť nebude a pokiaľ Vás muž nepodporí, tak v tom prípade žiadna rada nepomôže. Na fajčiarov treba ísť len s bičom. Mi sme mali tiež podobný problém a na balkóne nám nikto nechodí fajčiť a ak chce ísť fajčiť, ide si zapáliť vonku. Fajčenie najviac škodí nefajčiarom.

zdenkodendis
15. máj 2023

@elizabet173 Moja reč!