Čím obdarovať chlapa na prvom rande?

lauranela
24. okt 2014

dievčatá 🙂 idem na ¨rande˝ rozmýšľam nad nejakým malým darčekom (pozornosť,pamiatku) ideme spolu prvý krát ,poznáme sa cca 2roky ale neboli sme nikdy nikde spolu... 😵 tým chcem povedať že komunikácia je cez net ...písali sme o všetkom....ale fakt všetkom -sympatie sú obojstranné 😀 tak šup sem s nejakým nápadom ... 🙂 dakujem každej jednej za každučičkú radičku 😉

kadri
24. okt 2014

nieco, co moze mat pri sebe a bude mu ta pripominat, podla toho aky je typ - naramok, klucenku, hrncek s fotkou, alebo nieco vyrob, namaluj obrazok 🙂

svetluska82
24. okt 2014

podla mna nicim, to je trapne.

liebling98
24. okt 2014

Prívesok na kľúče

mijunik
24. okt 2014

Obdaruj ho tým najkrajším a najúprimnejším úsmevom, obdaruj ho tým, že sa budeš baviť na jeho vtipoch, budeš pozorne počúvať, keď bude rozprávať. Nejakým darčekom by som sa na Tvojom mieste netrápila, nevieš, čo by ho potešilo (teda asi nevieš), to zistíš až časom. Držím palce, nech sa rande vydarí. 🙂

liz_lemon
24. okt 2014

nicim, predstav si, ze nakoniec z toho nic nebude, budes si tlct hlavu, ze si si vobec s niecim takym robila starosti
a ked ti on nic nedonesie, bude to este trapnejsie pre oboch
ked z toho vznikne vztah, tak radsej pri mesacnom vyroci by som nad niecim uvazovala (ale fakt malickost, ako cokolada a pod.)

cecil36
24. okt 2014

Fuuuha ti chlapi to v dnesnej dobe maju fakt jednoduche 😀 Ale k otazke. Nicim, ja som stara skola, ja sa necham obdarovat aj pozvat na kavu 😀

mawka
24. okt 2014

suhlasim s babami, je to trapne a ako pchanie sa tomu chlapovi do zadku. ty si zena, on ma tebe priniest kvet a pozvat ta na kafe prip. do kina, divadla a podobne a nie aby si ty chlapovi nieco davala. je to nevhodne.
ja uz by som kopla chlapa do guli v uvcide, keby ma nepozval a nepriniesol kvet. a tym tuplom, ak by on odo mna nieco cakal. potom su vymaznani a nevedia, co by od dobroty robili. nech je gentleman a nech sa tak sprava. aj ja som za staru skolu.

m.i.r.i
24. okt 2014

svojou pritomnostou....

jaron
24. okt 2014

určite ničím, teda "iba" tým, že s ním jednoducho na tom rande budeš (byť uvoľnená, ak sa to na prvom rande vôbec dá 🙂, prirodzená, počúvať, komunikovať...)
tiež sa mi nepozdáva, že by mal chlap povinnosť hneď prísť s kvetom (bude ti možno aj tak iba zavadzať, myslím ten kvet, nie chlap), ale ak niekde si pôjdete sadnúť, tak samozrejme pozvať a platiť, to by mal

oslo1
24. okt 2014

Nicim. Ani program nevymyslaj. Tvojou jedinou povinostou je prist na rande. Zbytok je na chalanovi.

timea7
24. okt 2014

tiež by som si hlavu hlavu nad darčekom nelámala. Nepredpokladám ani že by niečo nosil on tebe, možno kvety....ty ho obdaruj úsmevom a poznámkou, že teba poteší aj maličkosť, napr. brilianty, kľúče od auta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aby vedel, čo má priniesť nabudúce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maca_p
24. okt 2014

hm, len aby na to rande neprisiel niekto iny, ako na fotkach 😠 ...
komunikacia cez siet je uplne nieco ine, nez stretnutie na zivo 😉

jahodnicka
25. okt 2014

Je to pravda, holka, nechci strašit, ale moc od toho neočekávej..já mám spoustu kámošek..které takto s chlapem komunikovali přes net i něco přes rok, volali si, byla to láska jako trám a p prvním rande to šlo do kytek..protože představy jsou vždycky odlišné od reality..jinak dárek..nic bych nenosila 😉

piskotka3008
25. okt 2014

Urcite by som nenosila ziadny darcek, nehodi sa to. Vyuzi, ze si zena a skor ty ocakavaj, tak ako baby pisali-program a aj platenie by malo byt na nom. Ono je to prve rande a tam cakam iniciativu od muza. Tak ci tak sa to vo vztahoch casto obrati a zena je iniciator programu, aspon u nas to tak je. Kyticka je uz tiez zriedkavost. Cize na prve rande dones fakt len seba a uzivaj si to.🙂

rybka1985
25. okt 2014

Zienky nebudte pesimistky ja som s mojou internetovou laskou uz vyse 4 roky z toho 2 roky manzelia 🙂 ale k tvojej otazke-urcite nic ziadny darcek by som nenosila

mihula
25. okt 2014

obojok 😝

gaaspi
25. jan 2020

Nič. Rande je neutrálne. To až keď ste spolu, lebo vtedy sa už viac poznáte a to už ide automaticky že vieš čo má rád a tak. Prvé rande aj druhé sú skôr o tom že spoznať sa atď.

bluehorse1
16. jan 2023

@oslo1 wtf 🤮

lenka567899
20. jún 2023

@kadri viem že stará diskusia ale dospela žena má namaľovať obrázok a priniesť na prvé rande? A kľúčenku? Dobre som sa zasmiala

pupavka1
19. mar 2024

Radsej si kup nieco sebe, muzi inak rozmyslaju, nebude z toho hotovy ze si mu nieco dala.

romi9
19. mar 2024

@kadri 😂😂😂

ibatanecnica
19. mar 2024

To máže koľko rokov, že chceš nosiť darčeky? Nenosila by som nič.