Čím najviac zabijate voľný čas na rodičovskej?

sivana09
20. aug 2019

Väčšinou sa ženy na materskej tvaria aké su vyťažené a nemajú na nič čas... Ale.. pravda je taká, každá si nájde čas na nejaké hlúposti.. či je to facebook, sledovanie telky, filmov, youtube, prípadne možno niečo produktívne... (Nemyslím upratovanie, pranie....)
Priznajte sa, čím najviac zabijate čas? Ak youtube, čo tam sledujete, ak telka, tam čo okrem reklám? Ak robíte niečo produktívne, čo to je?

rachelkk
20. aug 2019

Jem 😂😂😂

robinaty
20. aug 2019

@rachelkk 😂😂🤣🤣👌👌

robinaty
20. aug 2019

@sivana09 ja zacinam dcerke vyrabat kadejake aktivity,ako latkove pexeso, zvieratka na farme a take comu sa mozme pomaly venovat 🙂

marguay
20. aug 2019

Predstav si, ze nie vsetky sa len tvaria..... Ja si jediny cas pre seba vezmem na cvicenie kazdy den, kolkokrat je to aj o polnoci

robinaty
20. aug 2019

@marguay tiez som tak fungovala a bolo to super odreagovat sa 🙂 no uz nechodim ani tam 🤣🤷

sivana09
autor
20. aug 2019

@marguay tvoja sprava na mna posobi tak utocne, az sa mi chce reagovat naspat utocne... Ze a modrykonik je co? :D

v_alika12
20. aug 2019

Internet. Moja smrt

babatkoo
20. aug 2019

Ja som na predlzenom rodicovskom so 4 r. synom. Spi 3 hodiny cez obed. Cez ten cas najcastejsie spim s nim hodinku a pol a zvysok pozeram TV, pripadne uvarim, upratujem, nternet...

pertu
20. aug 2019

Ja som hrala wow a pozerala youtube pred dietatom,ale teraz fakt sa mi neda takmer nic okrem decka,varenia,riadenia a skoly. Ale verim,ze ten den coskoro pride a bude cas na ine 😄

marguay
20. aug 2019

@sivana09 ty pises, ze zeny sa tvaria zaneprazdnene....odkial to mas? Podla svojho okolia? Mk? Ty neuspavas? Ja idem dcerku x krat kojit a cumiet do tmy sa mi nechce tak vtedy akurat sa dostanem na net. Inak tam cas nezabijam

marguay
20. aug 2019

@robinaty ja cvicim doma pri pc prec by sa mi nedalo ist

moonlight1210
21. aug 2019

@sivana09 kedysi pred rokmi bezal na prime poirot o druhej, co je moja srdcovka. Tak som si vtedy svoje prve dieta nastavila tak, ze som ho od rana poriadne utahala, aby vtedy akurat upadlo do poobednajsieho spanku. 🙂
To som mala ako odmenu. 🙂

vendulka80
21. aug 2019

@moonlight1210 Poirot je super👍👍👍🙂

vendulka80
21. aug 2019

@sivana09 niektore komentáre ber s nadhľadom lebo ktorá konikovska mamicka sa ti prizná, ze “zabíja cas”🙂no máloktorá. Zachvilu tu budu komenty ako sa na 500%venuju detom aj počas spánku, vo fáze bdenia ich učia čínštinu a vsetky ostatne budu nezodpovedne a lenivé lebo si ukradnú cas sem tam pre seba.
Ja zabijam cas čítaním, hlavne vecer ked uz vsetci zaspia a mne sa este neda tak si prečítam nieco odborne aby som nebola celkom tupelo ked sa vrátim do prace🙂a potom manikúra pedikúra, vyšívanie. A ked sa dohodnem s muzom tak idem sama bez deti popozerať, co nové v obchode, co sa nosi a tak🙂

julka828
21. aug 2019

@sivana09 no toto je dobra tema. Ja mam momentalne syna tiez v takej faze ze mam cez den plno casu. On sa prosto sam hraje aj cely den sem tam nieco treba. Cize sa mi dni zdaju dost dlhe pokial niekam nejdeme alebo neoride niekto na navstevu. Tiez cas zabijam pri telke kde uz ale velmi dlho pozeram sitkomy cele poobedie a uz ma to nebavi cize pozeram na nete kade co citam sle ani to ma uz extra nebavi. A ako pises tak pranie upratovanie varenie to nie je pre mna nic zaujimave ani zmena ani nejaka cinnost v ramci casu. Je to jednoducho nutnost. Cize sa dostavam do bodu kedy by bolo fajn nieco vymysliet no :D pretoze je to tak abo dost sa nudim a citim ako som zlenivela. Niekedy sa nudim az tak ze nemam uz ani chut nic vymyslat 😕

tinkatinus
21. aug 2019

@sivana09 cez deň nemám moc času, ale večer, ked deti zaspia, tak pozerám Myšlienky vraha, aspoň trochu napätia nech mám 😁

martinka13
21. aug 2019

Ja som porobila veci do prace na PC a spala som... Ked malý spal veľmi dlho, pozerala som telku. Pri dcéra to bolo horšie. Spavala 5x po pol hodke. To bolo psycho. Nespravila som nič a ani som si nepospala 🙂

candii
21. aug 2019

Knihy,playko, internet. Ja sa priznám že voľnú chvíľku na internet si viem nájsť kedykoľvek. Zase sa deťom 500% nevenujem 🙂

saja1
21. aug 2019

No do roka som fakt nemala sekundu casu asi... zabijala som cas popri kojeni a uspavani na koniku a obcas som si stiahla nejaku hru. Inak som len varila upratovala kocikovala jedla a spala.
Po roku zacala lepsie spavat a presne ma chytil pocit ze ved nieco robit musim. Tak som zacala ako kazda druha zena na rodicovskej sit 😁 velmi amatersky a s velkym nadsenim. Ked mala rok aj tristvrte zavolali ma spat do prace, a uprimne, bolo to trochu vykupenie, aspon par hodin denne nieco robit 🙏

ajka0207
21. aug 2019

@sivana09 vies, ono to neni cierno-biele. Sice som na MK ale popri tom mladsie natriasam v nosici a starsie strazim aby sa niekde neprizabilo. Keby mam robit nieco co vyžaduje sústredenie, tak to proste nedam.

misik14
21. aug 2019

Ja sa venujem záhrade a veci snou spojené 🙂 a keď už nic, tak prekladam celý dom lebo ešte stále po sťahovaní niesom spokojná :D

dkethe
21. aug 2019

Ibternet som tiez riesila pri kojeni, takze ked mi dieta zaspalo ten mi nechybal. Hodne som hrala na klavir, citala knihy a obcas pozerala/vyrabala edukativne hry a aktivity. A vecer telka s muzom. Teraz mam aj druhe babatko, 4m, a neviem si na nic z toho najst cas :(