Čím čistíte hračky?

16. jan 2022

Cim cistite hracky ktore sa nedaju prat? Nieco taketo je ok na veci ktore dava babo do pusy?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
16. jan 2022

Co sa da vyvaram vo vode alebo takto cistit. Alebo vyperiem

ladyblcha
16. jan 2022

Nieco davam do mycky (do vrecka na pranie), a co sa da prat, periem.

sovica
16. jan 2022

Na veci, ktoré dáva malé dieťa aj do úst, tak prírodný, ekologický a zdravotne nezávadný prípravok Isokor Baby Cleaner:
https://isokor.sk/produkt/isokor-baby-cleaner/
Myslím, že menili obal, tak nájdeš skôr v takomto balení, ako je na CZ stránke:
https://www.beldental.cz/isokor-cleanee-hygieni...

amelie2017
16. jan 2022

Normalnym saponatom na riad. Lyzicky mu cim umyvas/budes umyvat?

autor
16. jan 2022

No mne ide prave o take plysove hracky ktore sa prat nedaju. Neviem ci mozem saponatom a vodou hracku ktora ma v sebe elektro. Preto som chcela vediet ci ma noekto skusenost aj s takymto cisticom a ci je bezpecny... pripadne iny 🙂

hennyinnsbruck
16. jan 2022

Nikdy som nic neumyvala😟😟😟😟okrem latkoveho hryzatka co mala a oblubenej latkovej babiky a teraz psa co ma.to letelo do pracky.

zuzanka.zuzu
16. jan 2022

JARou alebo strcim do umyvacky alebo vyvarim alebo vysokotlakovy prud... a videla som raz na umyvacke aut cistit detsky bicykel - it works 😉

sovica
16. jan 2022

Autorka, ak teda ide o plyšové hračky, ktoré sa prať nedajú, keďže majú zabudované nejaké "elektro", tak ten čistič, čo som Ti napísala vyššie - Isokor Baby Cleaner

Tu je zoznam, čo môžeš týmto čističom umývať:
- detské hračky z dreva, plyšu aj plastu
- tepovať koberce aj podložky na hranie, detské kočíky, sedacie súpravy
- detský kuchynsky riad (príbory, poháriky, fľaše…) a nábytok
- podlahy a povrchy, ktoré prichádzajú do bezprostredného kontaktu s dieťaťom
- hygienicky vyčistené detské nočníky, prebaľovacie podložky bez chémie
- ovocia, zeleniny a iné potraviny pred priamou konzumáciou

patus_2
16. jan 2022

Plastové a drevené veci opláchneme vodou, plyšové v prípade potreby ak sú veľmi špinavé vyperiem a tie čo sa nedajú prať, tak iba navlhvenou handričkou vyčistim. Pokiaľ nemáme infekčné ochorenie alebo nejaké nepríjemné paraziticke ochorenie, tak to umývanie veľmi nehrotim 🙂

euka210
16. jan 2022

Tak take plysaky s elektro som ani nikdy necistila...vies aku imunitu budu mat ked nebudeme vsetko dezinfikovat?