Čierne chrobáky v čerstvo prerobenom dome

27. júl 2022

Ahojte, máme čerstvo prerobený dom. Komplet všetko, podlahy, stierky,... Každý deň nájdem doma takých čiernych chrobákov (jedného, dvoch, každý deň odkedy sme sa nasťahovali) nemám momentálne foto. Na oknách sú sieťky, nechápem odkiaľ sa berú. Nemáte niekto podobnú skúsenosť? Vďaka za rady.

autor
27. júl 2022
autor
27. júl 2022

Akurát sa jeden objavil tak som ho rýchlo odfotila, infarkt dostávam 😭😭😭😭😭

iriska13
27. júl 2022

...tiež ich registrujem, hlavne v lete, ked je dlho horuco, ako teraz....neriešim ich...aj v robote ich najdem občas...stačí ked na chvilu otovoríš dvere, okno a už je dnu....neboj sa ich....

manushka
27. júl 2022

tiež ich mam ked je takto horuco, a mam pocit, že odniekial vyliezaju, tiež mam sietky, nemaju sa kadial dostať a napriek tomu ich mame kazde jedno leto, ale iba v lete...všimla som si , že ich mame akonahle teplota dnu je cca 26 stupnov a viac, akonahle sa ochladí, už ich nenachadzam...

lady_hurts
27. júl 2022

Je to Potemnik, tiež sme sa s ním natrápili tento rok. Nakoniec bola nutná dezinsekcia.

lady_hurts
27. júl 2022

@manushka u nás to boli lišty v podlahe. Tiež sme ich nachádzali najprv dvoch, troch. Akonáhle som našla 5 + jednu larvu, volala som dezinsekciu.

adrianalea
12. jan 2023

@lady_hurts

@lady_hurts zdravím odporučte dobru firmu na dezinsekciu. Ďakujem

zuzanaam
12. jan 2023

Vyzerá ako potemník, tj. bude niekde v potravinách, múke, zamerala by som sa týmto smerom.