Čierna mágia a zarieknutie

monilia
16. jún 2011

Viete niekto co je pravdy na ciernej magii? a existuju fakt ludia co to robia?
ak viete niekto piste,....

monilia
autor
17. jún 2011

hej,...ale toto je o inom,....neviem co si mam o tom mysliet,....ifakt ta magia funguje? preto to ludia robia, ved sa im to vrati 3 x tolko,...na co to je dobre ...kolko to trva ked niekto na niekoho privola ciernu magiu? da sa to odvolat? proste tam je kopu otazok,...co ma zaujima,...... 😖

aero
17. jún 2011

čierna mágia existuje , mám na to úplne ľahké vysvetlenie - tak ako existuje dobro , tak existuje aj zlo.
Moji rodičia zažívali boj s touto mágiou už od svojej mladosti a ja ešte ako dieťa som to prežívala s nimi .
Je to beh na dlhé trate , šialené behanie po liečiteľoch a kopa peňazí .
S odstupom času , keďˇ nad tým premýšľam , prečo to tak bolo , čo bolo príčinou všetkých tých chorôb a neštastí v rodine , vlastne - čo bolo príčinou , že na našu rodinu pôsobila čierna mágia , ktorú niekto praktizoval na nás bola jedna hlúpa , obyčajná : závisť , tá je príčinou , že človek na človeka nemôže ani len pozrieť , lebo má to čo on nie ............ ľuďˇom véééľmi chýby láska k druhému človeku ☹
strašne veľa by sa dalo písať na túto tému ..........

ewellina
17. jún 2011

Čierna mágia funguje na princípe vzývania diabla. Ruky preč od toho. Liečitelia veľmi nepomôžu, lebo to je len ďalšia mágia. Najlepšia ochrana pred čiernou mágiou je intenzívny život s Bohom.

ewellina
17. jún 2011

@monilia Prečo ťa to zaujíma?

macka01
17. jún 2011

ano,určite existuje,hoci veľa ľudí by sa tomu vysmialo,ale to len vdaka ich nevedomosti.Zlí ľudia dokážu narobiť veľmi veľa zla,jediné,ako sa proti tomu môžeš brániť je, ak si veriaca,predpokladam,že si,posielať lásku do srdc týchto ľudí,aby sa spamätali a prestali konať zlo.A ver,že to funguje.Tiež sme si prešli všeličím,ale mna nikdy nenapadlo,že by som tým ľudom priala zle.Nikdy.Prosím Boha,aby ich osvietil,odmäkčil ich zatvrdnuté srdcia,....
Myslí si,že tí,čo iným robia zlo,sú vlastne nešťastní ľudia,možno samí cítia krivdu a preto ju šíria všade okolo seba.Šťastný ten,kto ich nikdy nestretne.

aero
17. jún 2011

macka01 - toto sa mi veľmi páči : tí , čo robia zlo, sú vlastne nešťastní ľudia - velikánska pravda 😉

aero
17. jún 2011

toto bolo veľmi vístižné......

digysa
17. jún 2011

@aero a @macka01 A ako ste dospeli k zaveru, ze niekto na vas praktizoval ciernu magiu a dokonca este aj tvrdite, ze viete kto to je a preco to robili... To vam kto povedal? Ako ste sa dozvedeli tieto veci?

monilia
autor
17. jún 2011

@ewellina ahoj,...zaujíma,..lebo sa neviem vzdať pocitu nebiť už s bývalím priatelom,..boli sme dlho spolu v kontakte,..aj po rozchode aj ked už bol s terajšou priateľkou,..ešte asi trištvrte roka,....potom zlom,...koniec,...od vtedy tak ako ja aj jeho rodina celá o nom nič nevie rok,...chápeš? býva u nej,...uplna zmena k horšiemu,..celé zle! chodí s nou na dovolenky kde by nikdy nešiel poznám ho viacej ako seba,...navštívila som jednu super jasnovidku a tá mi to povedela,..že tam funfuje čierna magia,....lebo vedela ona, že má ku mne ešte city stále ma pred nou spomínal,..a chcela si ho dať len na svoju stranu,...nikto ho nezaujíma len ona,...koli nej robí také čo nechápem vôbec a jeho rodina to isté,...a ked nad tým rozmyšlam,...tak mi fakt sedí že má ona dočinenia s čiernom magiou,...neviem čo iné si mam o tom myslieť 😠

aero
17. jún 2011

@digysa - od liečitelov , ktorý sa snažíli naších z toho vyhrabať
no a ako sme vedeli , že to je čierna mágia?? - no ked sa nedarí a jedna choroba a smrť ide za druhou
no normálne to nieje a svitlo nám , že treba hľadať pomoc inde ako u lekárov

ewellina
18. jún 2011

@monilia Je to možné, že tam ide o čiernu mágiu, no ja by som zo svojho presvedčenia ani k tej jasnovidke nešla. Ak je za tým čierna mágia, tak nemôže ísť o skutočnú lásku, skôr o nejakú závislosť na druhej osobe. V každom prípade, ja by som to neriešila nikdy cez liečiteľov. Ak máš záujem o tieto témy, tu je to pekne vysvetlené: http://www.modlitba.sk/ Treba kliknúť najprv na "okultizmus", potom na "temné témy". No a na záver zopakujem, čo som už raz napísala: Najistejšia obrana proti mágii, či už čiernej alebo bielej, je byť pod ochranou toho, kto je silnejší než je otec mágie - diabol. Jedine Boh je schopný dokonale ťa ochrániť pred účinkami mágie. To sa týka aj Tvojho priateľa. Ak by si chcela, aby on nebol pod vplyvom mágie, musel by sa aj on rozhodnúť odovzdať sa Bohu. Podotýkam, že to rozhodnutie musí byť jeho. Či je však na to zrelý, to neviem.

evi55
18. jún 2011

@aero
@ewellina
@monilia ak ide o ciernu magiu, mozu od nej oslobodit exorcisti - ma ich kazda dieceza v katol. cirkvi.

aero
18. jún 2011

@evi55 - to viem už dávno , vdaka Bohu už sme za tým.....

monilia
autor
19. jún 2011

@evi55 dakujem za pomoc,...ste zlatý,....keby sa dalo najradšej by som na všetko zabudla,..myslím bývaleho,...len ani on sám,...nevie čo momentálne robí,...hm,,a keby nestačilo,...čo s nou išiel na dovolenku na 10 dní,...svojej mame zobral kľúče od bytu a nechal ju skoro 2 týždne na ulici,....toto urobiť? jemu je fakt všetko jedno,....ked som čítala na tej stránke http://www.modlitba.sk/ , bola som prekvapená čo tam bolo napísané,..dala som si jak sa prejavuje magia na človeku a to keby som čítala bývalého príbeh čo robí teraz uplne som zostala v šoku,...fakt ta mágia tam funguje,....inak moja otázka je? či to samé neodíde myslím magia,...či to nie je dočasný stav,....alebo sa to jedine dá len s pomocou boha a vlastnej vôle pomocť mu,...dakujem

macka01
20. jún 2011

@digysa ako to viem???nuž ked ta niekto X-krat stretne na ceste a preklína ťa aj tvoju rodinu i malé deti,čo viac potrebuješ??

stefan33
29. okt 2012

dobry den kto mi vie poradit ako sa da pocarovat tu osobu ktoru mam velmi rad a on nevie otom ako nato kto mi poradi teraz hnet dakujem da sa aj cierna magia pouzik na dialku 😕

latvia
4. nov 2012

@stefan33 ked ju uz mas tak velmi rad tak jej dopraj slobodu v rozhodnuti a necaruj ju nasilu k sebe 😀

maxpeki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maxpeki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saxofona1488
1. apr 2013

mali ste niekto skusenosti s ciernou magiou vo vasom vztahu,ja mam s tym asi docinie a zda sa mi strasne zvlastne ze to existuje aj v tejto dobe....prosim o radu

saxofona1488
1. apr 2013

@monilia boha mne sa deje to iste jak tebe....

karolinka654
25. apr 2013

ja som uz raz tu pisala ze mi robil p. Martinius z blavy magiu lasky a spojil ma s partnerom.Robi aj inu roznu magiu,vselico.Skusila som kadeco,no on skoro mi dych vyrazil.Vyzera ako carodejnik,chodi stale v ciernom,ale vie,co robi.Navyse neberie az tak vela penazi a dava zaruky.

karolinka654
25. apr 2013

nasla som ho nahodov na google,on ma stranku novemyslenie.eu

monilia
autor
5. sep 2013

@saxofona1488 Ahoj, a čo sa ti deje, to čo mne?

lillyan80
24. sep 2013

chcela by som sa opýtať, že či by ste mi niekto nevedel povedať ako účinne sa môžem chrániť pred urieknutím alebo negatívnou energiou. Ja viem, že mi možno šibe alebo som paranoidná lebo odkedy suseda povedala, že po našom paneláku behajú duchovia (vraj jej to povedal nejaký veštec či čo?!) cítim sa tak čuďne. Žije v tom paneláku už 20 rokov a doteraz nič, no zrazu mamina bola u tej susedy a rozprávali sa o duchoch a anjeloch ja som bola v izbe doma sama telka šla v druhej izbe hoci ju nikto nepozeral! neni nastavená na auto vypínanie alebo tak ale jednoducho sa vypla ona sama a teraz nehovorým len o obrazovke!!! Aj tá debnička - setbox - sa vypol proste mamina došla domov povedalami o čom sa bavili a ja som si až v tedy všemla, že setbox a tv vypli sami od seba! Ja neviem som asi paranoidná alebo čo ale stále mám taký divný pocit aký som pred tým nemala! Minule som trepala von oknom koberec prudko som sa otočila a ako keby som zahliadla tmavú osobu pozerajúcu sa cez dvere do mojej izby bolo to len vyslovene kútikom oka ako keby sa len odklonila! A to mi fakt stačí! Asi som paranoidná! V bytovke mám problém s jednou pani, ktorá ma obvinila z toho, že spím s jej mužom a ja neviem z čoho ešte a bojím sa či náhodou niečo! Ona je totiž (bez urážky nemám nič proti jej rase) rómka a počula som, že oni vedia "pekne" používať mágiu! Naviše mi už s tej ženskej pomaly začína šibať! Lebo ona .... nevijadrujem sa! :( Takže neviete mi niekto prosím pomôcť ako by som sa mohla brániť? V izbe mám vo dverách a na okenici 2 kryštáli lebo tie vraj chránia i keď som počula, že sol je najlepšia no jednoducho som totálne hotová. Pozerávam totižto tie všeliaké veci skutočné príbehy aku u ľudoch v domoch straší a tak určite to poznáte! Poltergaist, shadow ppl, .... a ja verím takým veciam, dokonca mám aj knihy nejaké ale to sú také no jedna sa volá "Kniha tieňou" od Silwen Raven či ako sa volá tá ženská, to je jedno... ešte som nič neskúšala, som ochotná aj nejakej veštkyni zájsť radšej si zaplatím ale nechcem ísť k takej, ktorá nieje "pravá" lebo v dnešnej dobe sa tomu už začal venovať kde kto! Chápete skutočná ktorá sa s tým narodila a vie to! No premýšlala som už nad všetkým!! Asi som fakt paranoidná! Sorry, že Vás s týmto zaťažujem, lebo môj text je fakt dlhý, ale nemám nikoho iného komu by som to povedala! Kto v takéto veci verí! Ď.

evajas
24. okt 2013

Ahojte, velmi vela citam o tom, ako niekto vyhladal ludi, ktorí sa venuju bielej, alebo ciernej magii, pripadne ako niekto niekomu porobil. Hladam, zistujem, informujem sa uz vyse roka a nikoho, kto realne nieco dokaze som nenasla. Vsetko su to podvodnici, ktori vam naslubuju hory doly, ale NIC realne nedokazu. Neverim, ze niekto dokaze dosiahnut to, co vy chcete.

potvorka9
31. jan 2014

@monilia nemáš nejaký kontakt na tú jeho terajšiu priateľku?

maca_p
31. jan 2014

@monilia do prdele, co vas zaujimaju taketo hovadiny? nemysli na to a nic sa ti nestane....

mojasanynka
22. feb 2014

ahojte,podelim sa s vami o jednu čudnu a pre mňa veľmi tragicku skusenosť:
presťahovala som sa do nového podnájmu a ešte v prvý deň som si rozhnevala jedného suseda, lebo som sa večer asi o pol dvanástej vymkla , bola som vstrese zo sťahovania, poprosila som mu aby mi otvoril, zvonila som na viacero zvončekov, ale len kratko, nikto nedvihal alebo nechcel otvoriť, medzitým som zazvonila jemu a on sa veľmi nahneval, že spal a že som ho vyrušila, a ráno mi prišiel vynadať, opäť som sa ospravedlnila a slubila že mu už viac nezavolam, dozvedela som sa jeho meno Garin, a tak som už vedela, že si budem dávať naňho pozor...ale on cezto všetko volal majitelke bytu a sťažoval sa na mňa, potom jej opätovne vyvolával nahnevaný, že som zaplnila kontajner na papier krabicami, potom že nechavam krabice v pivnici a pri dverách...ja som ešte nevedela že je to stale on, ale snažila som sa hned všetko napraviť...ked sťažnosti neprestavali, sused sa dožadoval aby mi dala výpoved, potom som už vôbec nevedela prečo a kto...majitelka mi nakoniec povedala jeho meno a tak som sa aspoň mohla skusiť s nim porozpravať a ospravedlniť sa mu, napisala som mu list, aby sa nehneval, že aby sme zakopali vojnovu sekeru a aby mi vždy povedal čo ho trapi a ja sa to budem snažiť napraviť...potom bolo asi dvojmesačné pokojné obdobie, zdalo sa mi že je ku mne priatelský , ale mala som psika kokríka, ktorý vonku pri dome štekal....hneval sa na to a ja som slubila že sa to pokusim obmedziť, ukázal mi kde má okno a ja som sa mu vyhybala, dodržiavala nočný klud aj soboty a nedele dopoludnia... ibaže on spával po nočnej aj cez deň počas týždňa a pri otvorenom okne, ktoré mal tesne nad vchodom do bytovky. psik občas zaštekal, ale bol deň, tak som ho chvilu nechala, ale zase sme sa presunuli dalej, aby sme nerušili, nikdy som nevedela kedy je cez deň doma, ale zase som nemohla psika uplne umlčať, má právo občas zaštekať, tak sa psikovia prejavuju...myslela som si že stači ked dodržiavam nočný klud a nikto sa nesťažoval...po vianociach ma však nazlostený stretol na ulici aj s kamarátom susedom a začal sa sťažovať, že pes stale šteká, on asi očakával že prestane úplne na 100 %.čo je však nerealne, začal mať silacke reči pred kamarátom, že od by mu ukázal, ked ja to neviem. povedala som mu že sa snažím, ale jemu vraj moje snaženie nestačí, potom som radšej odišla, nechcela som ho provokovať... myslela som že by odo mňa chcel ospravedlnenie ako predtým a tak som mu napísala dlhý list, poslala čokoládu, ospravedlňovala sa ,priala mu všetko dobré do noveho roka, slubila že ked bude niečo potrebovať rada mu pomôžem, len na 100% nedokažem vylučiť občasné zaštekanieTiež som sa snažila veci nadľahčiť s humorom.,hlavne zo seba. /On ten humor však vôbec nepochopil. a rozzurilo ho to, že som svojho psika prirovnala k dieťaťu a snažila som sa ho obhajiť s tým, že neviem či aj on má deti a že teda občas neposlúchajú, ale zato ich človek má rád aj ked sa na nich občas nahnevá. Majitelke povedal, že ho vraj prirovnavam k jeho deťom./Potom mi bolo veľmi zle, tri dni som nemohla jesť a vracala som, nebolo to z jedla a ešte som nevedela že list nezabral...no dufala som, ale mala som čudnýpocit, ktorý sa mi potvrdil, opäť volal majiteľke, že som ho vraj strašne listom vytočila, a že mi má dať okamžite výpoved, že všetci sa na mňa v dome sťažujú, že to musí urobiť, že na domovej schôdzi sa to bude prejednávať,. Majitelka mi mailom bez toho že by si ma vypočula, hoci nerada ale dala mi výpoved. Bola som veľmi rozrušená, išla som za ňou a snažila sa jej všetko vysvetliť, ukázala som jej aj list a nechápala som čo ho pobúrilo...ona povedala, že je asi na mňa alergický že sa s ním porozprava osobne, nakoniec nám povedala, že situáciu bude riešiť až ked sa budú sťažovať aj iní. On povedal, že dá všetkým jej číslo a začal prehovárať ludí na schôdzi, aby volali, jeden sused potom zavolal, nevedela som kto, lebo mne nikdy nič nepovedal, ale týkalo sa to spätných udalostí. pán Garin si začal zároveň vymýšľať, že môj psík skáče na ludí, že napadá ludí, že šteká v byte... čo nebola pravda, psik so mnou stale chodil autom, nebol doma sám. Potom som začala dávať ešte väčší pozor, a myslela som že ked suseda nebudem provokovať nechá to tak, bola som už aj zmierená, že sa opäť odsťahujem, ked to inak nepôjde. avšak mám silný pocit, že sused Garin sa s neuspechom nezmieril a použil možno čiernu mágiu proti môjmu psíkovi, začalo ju stále viac a viac bolieť bruško, mala hrozné bolesti, lekári nevedeli zistiť pričinu a musela som ju nakoniec zúfalá nechať uspať, prežili sme niečo strašné....stále sa z toho neviem spamätať a postupne mi začali dochádzať niektoré veci... lekári nedokázali určiť príčinu tých bolestí, vraj to môže byť pankreatída
to že aj predtým mal silácke reči, že by dal vyvraždiť jehovistov a cigáňov...a neskôr, že čo by urobil s mojím psom... najskôr sa hneval na mňa a potom sa zrejme spojil s niekým, aby ma potrestal a začal pôsobiť na môjho psa...neviem či to bolo naozaj tak, len som si uvedomila, že sa to všetko začalo diať po jeho hneve a neuspešnom pokuse dostať nás z bytu preč, a malo to veľmi rýchly spád. Ja sama sa z toho neviem psychicky dostať, stále mám tú hroznú traumu a bolesť môjho psika pred očami, vyčítam si že sme sa mali radšej odsťahovať a že prečo neublížil radšej mne ako psikovi...
Bojím sa, že ak to bola čierna mágia, zničí to aj mňa. Ked je človek nezainteresovaný, tak ho niekedy takéto listy rozosmejú, že sú možno paranoidné a pritiahnuté za vlasy. ja sama beriem veci s humorom a v dobrom sa niekedy zasmejem, keby to písal iný. Avšak to prežité peklo a pocit že nič nie je náhoda mi to nedovolujú.
P.s. ešte som sa medzitým dozvedela, že jeho sused kamarát volal niekolkokrát ešte predtým než som napísala posledný list, že má známu, ktorá by sa mohla nasťahovať namiesto mňa. Majitelka nevedela, že sú kamaráti, až ked som jej to povedala a vyslovila som domnienku, že asi preto sa so susedom už vôbec nedá rozprávať, že sa zrejme dohodli, že pomôžu svojej známej, ona mi potom slubila, že ju určite nevezme, aj v pripade že pôjdem preč a že to jasne vysvetlí aj obidvom susedom. a tí sa asi riadne nahnevali, že im plán nevyšiel. a snažili sa o pomstu.
Dakujem za vaše pohlady na tuto situaciu, prípadné rady a pomoc na koho sa môžem obrátiť.
Andrea /alkyon@windowslive.com/