Čierna listina - nepreberači dobierok, podvodníci z bazárov

gabcuriik
25. aug 2015

Prajem všetkým používateľom týchto stránok príjemný podvečer. Viem, že takáto čierna listina už existuje niekoľko rokov, aj práve preto som sa rozhodla ju rozšíriť. Je tam už nespočetné množstvo príspevkov, okolo 200 stránok a teda je to popravde už veľmi neprehľadné. Nakoľko nepreberačov a podvodníkov pribúda každým dňom čoraz viac, je dobré aby sme si aspoň takýmto spôsobom navzájom pomohli...

gabcuriik
autor
25. aug 2015

Takže hneď by som aj začala tými nepreberačmi, lebo už ma to hnevá že v priebehu 2 mesiacov mám toľko neprevzatých dobierok. Jaroslava Šimková, ul. Odeska 2, 071 01 Michalovce. Objednala si odomňa tenisky Adidas, spočiatku komunikovala a počkala si kým ich pošlem. Potom samozrejme ignorácia všetkých mojich mailov a balík 18 dní na pošte

gabcuriik
autor
25. aug 2015

To isté platí pre týchto 2 pánov : Michal Germuška, ul. Matice slovenskej 2, 080 01 Prešov - výhovorky typu som v nemocnici, išiel som na chatu , brat si zlomil ruku...
a ďalší Roman Murgač, Hollého 55, 073 01 Sobrance - tento pán mi odpísal v 17. deň zásielky uloženej na pošte, že balík ani nemieni prebrať..no neporazí Vás 😡

gabcuriik
autor
25. aug 2015

Ďalší pán na holenie Roman Gábrich, ul. Krčulová 8, 977 01 Brezno. Komunikácia spočiatku fajn, napísal aj rovno adresu že plavky chce súrne pre manželku na dovolenku, tak si človek dobre že nohy nedoláme, pošle to prvou triedou a niekto to má na saláme...
Pani Irma Zelinková, Hronská 6, 821 07 Bratislava - vychírená podnikateľka v Rakúsku, objednala si odomňa tričko za 5 eur už aj s poštovným aj to bola lenivá prebrať. Na maily reagovala agresívne, že čo si to dovoľujem ju vôbec upozorniť že má zásielku na pošte..a že ona to aj tak nepreberie lebo je v nemocnici - pritom na POKECI každý deň nová fotka a chorá teda nevyzerala byť

gabcuriik
autor
25. aug 2015

Jessica Hattingerová, Pribinova 8, 821 07 Bratislava - z pošty mi prišlo vyjadrenie, že adresát neexistuje. Ale tento neexistujúci človek si u mňa naobjednával oblečenie v hodnote 20 eur. Takže pozor na ňu alebo naňho?

novana
25. aug 2015

@gabcuriik pišete o neprebraných zásielkach za posledné dva mesiace, no na MK ste registrovaná až v auguste.

gabcuriik
autor
25. aug 2015

Anna Krankušová, Štefániková 613, 980 61 Tisovec - zaručuje prevzatie hneď v prvý deň. Samozrejme, že počká kým odošlete a potom Vám napíše že si to rozmyslela. Arogantne, drzo začne ponižovať a robiť z Vás debila. Nič neposielať! Najlepšie ignorovať hneď od začiatku

gabcuriik
autor
25. aug 2015

@novana píšem o neprebratých zásielkach zo všetkých bazárov. Ten prvý mesiac je za Bazoš.sk

pribinak
25. aug 2015

To posielaš na dobierku? No tak neposielaj a hotovo

seahorse27
25. aug 2015

Tak po takýchto skúsenostiach by som na dobierku neposlala nic ani do Vatikanu. Cudujem sa ti, ze ta to este bavi...

dominika6
25. aug 2015

O com je tato tema?
Ako neposielat kym nemam peniaze na ucte.bodka

tya7
27. apr 2016

@gabcuriik jessika hattingerova bola v nákupných maniackach, dokonca niekoľkokrát vyhrala...ak ste sledovali.Ale neverim ze by to bola ona..

tya7
5. máj 2016

Kristína Sofránková, Marianske námestie 16 Medzev 044 25 nepreberacka

ester551
23. jún 2016

Velky POZOR! Z cisla 0940701615 baba objedna tovar, ale samozrejme neprevezme. Na sms-ky uz po odoslani tovaru nereaguje. Neviem, ci meno a adresu, ktoru mi dala je vymyslena alebo nie.
Zuzana Suchankova
Hrachoviste 213, Krajne

sudabe
26. jún 2016

Tato mi chcela predat rifle pre maleho peniaze som jej poslala 5e a od vtedy sa neozyva nereaguje na ip este jednu tak tiez okradla ako mna
@moncaberuska

ghostsgirl
27. jún 2016

@sudabe ahoj prosim ta napisala by si mi blizsie info? pisem ip

ester551
29. júl 2016

Neodporucam, nepreberaci dobierok! Objednaju si tovar, ale neprevezmu a samozrejme nereaguju ani na mail.
Eva Berova, Tomasikova 1177-20, 05001 Revuca, berovaroharikova@gmail.com
Sasha Parobecekova, Vychodna 17, 04471 Cecejovce, lukacka7@centrum.sk

janninn
4. aug 2016

Veronika Desatová, Nitra, mail: veronka3120@gmail.com, jednalo sa o osobný odber, naťahovala ma 3 mesiace, ani raz nebola schopná sa dostaviť, ani sa napokon opravedlniť, ved načo, podľa mňa ani dobierku by neprevzala

gabuchah
4. aug 2016

Baby.. Ďalšia zlodejka
Simona Majercakova zo Zlatovskej ulice, Trenčín...
Komunikuje kým chce predať, jedno trestné sa na ňu už podáva a ja sa chystám tiež..
Predáva chanel po 70 a lancome za 55, pošle fotky aj koduaj všetko, aj fotky, bohužiaľ asi postahovane.. Chce 70e.a pošle fake ale hodne nepodarený...

alenaban
7. aug 2016

PODVODNICKA - surne chcela v juni zaslat koselu, ze idu na dovolenku a doteraz nezaplatene. nick bez hodnoteni a inzeratov. stane sa, len davam do pozornosti.
Adresa pre doručenie:
Štefan Virág
Košikarska 416
925 51 Šintava
NICK: LUXUSNEAUTA !!!

l172
7. sep 2016

@ester551
Ta Sasha Parobecekova si aj odo mňa chcela naobjednávať na dobierku, našťastie som našla túto diskusiu a nič som neposlala, ďakujem že som to našla 🙂 Keď som jej napísala že zasielam len po prevode, už sa neozvala .... mail: lenlukac@centrum.sk

l172
7. sep 2016

Ďalšia nepreberačka dobierky:

Mária Kurucová
Cabaj-Čápor 1299
95 117 Cabaj-Čápor

Tovar si neprevzala, na mail nereagovala, čiže moj balík si poležal na pošte 18 dní a vrátil sa. Najväčšia drzosť bola, keď po polroku mi opäť napísala, že chce zas to isté, zas na dobierku. Po odpísaní, že tovar zasielam len po prevode sa neozvala.

Ešte mail:
<mariakurucova149@gmail.com>

lussy461
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ester551
9. sep 2016

@l172 Tesi ma, ze prispevok pomohol niekomu 🙂 Vidim, ze si uz stihla zmenit mail. Zial podvodnikov nezastavime :(

bakyna
13. okt 2016

@gabuchah Ja tiez riesim Simonu Majercakovu! Poslala mi veeelmi nevydareny fejk Mademoiselle a uz so mnou nekomunikuje!Poslala som jej to a balik sa mi vratil! Zvazujem tiez nad trestnym oznamenim. Ale neviem, co ak aj to meno je vymyslene?
Musi to byt riadna svina!!!

gabuchah
14. okt 2016

@bakyna ahoj..no je to svina,mne piposielala x fotiek s originalom nafotene,aj kod vygravirovany mi napisala...a ako som poslala peniaze..ticho...davala som ju aj na stranku trencin na fb,aj vsade mozne ale peniaze mi to nevratilo...
Az potom som si spomenula,ze asi 3-4 roky dozadu ma obabrala pri tomto samom parfume,vtedy funfovala na bazosi...
Pani ktora jej pisala druhe neg.hodnotenie na nu trestne podala a myalim,ze jej sa peniaze vratili,ale urobila tak hned,ja to popri dvoch skolakoch a novorodencovi-vtefy mala mala 4-5m,nestihla...ty si kedy kupovala? Najlepsie by bolo dat jej rozbit drzku...svini...a to som jej hovorila ze koli parfumu predavam dtuhy a nejake veci,lebo spm na mterskej

gabuchah
14. okt 2016

@bakyna meno nie je vymyslene..sedi s menom z adresy,zisti od pani ci to sedelo,ta ju uz riesila

bakyna
14. okt 2016

@gabuchah ahoj,diky za odpoved. Ja som parfem dostala asi pred 10dnami a odvtedy ma ide porazit! poslala som jej ho spat na dobierku na 3.den,stale dufajuc,ze sa zachova seriozne. Balik sa mi vratil. Je ale zaujimave,ze na tej doslej dobierke je razitko Ziliny! Dala som aj negativne komenty na fb,aj na jej stranku Chanel-store. Tam si to pochopitelne,svina zmazala. a musela ma zablokovat,lebo sa mi tam uz neda pisat prispevky. Asi si dam tu robotu a stravim par peknych chvil na policii!

bakyna
14. okt 2016

a vedela by si mi dat kontakt na tu pani,co ju uz riesila?