Chudnutie cvičením so švihadlom. Osvedčilo sa vám to?

jaq
2. okt 2019

Ahojte baby skúšali ste niektorá chudnúť švihadlom? Chodím 2x týždenne na tabatu, tak ako vládzem pri problémoch so stehnom. A chcela by som ešte nejaké kardio. Kludne sa pridajte, ja chcem zhodiť 9-10 kg

lenteraz111
2. okt 2019

@jaq mne veľmi pomohla chôdza, rýchla, aj pomalá. Dopoludnia 2-3 hodky s koča rom, pomalsie, sem tam rýchlejšie, no žiaden extrém, po rovinke, pokým deti chceli byť ešte v kočarí, neskor večer, keď deti spia, dávam doteraz rýchlu chôdzu. 30 minut. To ma akosi chytilo pri deťoch

vondolina
2. okt 2019

ja som začala chodiť behávať, najskôr rýchla chôdza len a teraz už viac behu ako chôdze, ako sa mi dá, ako sa cítim podľa toho si regulujem tú intenzitu, plus chcem teraz začať chodiť na pilates, keďže už zima pomaly začína, tak aby som ešte niečo mala nejakú aktivitu

jaq
autor
2. okt 2019

Ďakujem baby, prechádzky sú super, snažím sa chodiť kde sa dá pešo. Ale vonku neubehnem pre astmu, skôr niečo čo mi nabehne metabolizmus a bude vo vnútri.

kolieskova232
2. okt 2019

ako podla mna isto to bude mat nejaky ten vplyv hlavne aj na kondicku a mozes aj pri takomto cviceni co to schudnut

penelope11
3. okt 2019

Svihadlo je super, to je ako kardio moc fajn. Ked nemozes behat a tak, tak je to fajn, ale tiez treba opatrne ked mas problem s astmou. 🙂