Chov Agamy bradatej

sophieeee
10. nov 2015

Caute 😊 chcem sa opýtať či tu je niekto kto chova doma Agamu. S priateľom by sme si chceli kúpiť toto netradične zvieratko ale chcem si byt na 100% istá ze je to spravna voľba. Takže vás poprosim aby ste napisali všetky negativa a pozitiva ktoré obnasa chov tohto plazu 😊. Ďakujem vopred za názory a dufam že niekto z vás Agamu vlastni.

natuska87
10. nov 2015

Ja som si tohto mileho plaza chcela tiez nadobudnut...Znami mi povedali, ze prestanu ku mne chodit...Uprednostnila som ich.

sophieeee
autor
10. nov 2015

@natuska87 haha to moja svokra ci ma fobiu z plazov mi asi povie to iste co vasi znami..no nechcite vediet koho radsej uprednostnim 😃😃😃

natuska87
10. nov 2015

@sophieeee ked tak nad tym rozmyslam, netreba sa prispôsobovat znamym...Az najdem v byte vhodne miesto pre dostatocne velke terarium, urcite si tohoto "dráčika" nadobudnem...Ony totiz dost dorastaju do uctyhodnych rozmerov...

sophieeee
autor
10. nov 2015

@natuska87 tak tak, treba ai plnit sny..od malicka som chcela mat doma nejaku jastericu tak si ju teraz na "stare kolena" kupim 😃 mozme ist do toho chovu spolu aapon budem mat s kym popisat 😊 ale my si ju berieme az v marci alebo aprili lebo cakame na vrh malickych ked chcete dam vam link na stranku o agamach a je tam aj kontakt na chovatela ktory sa tym zaobera..

natuska87
10. nov 2015

@sophieeee kludne dajte...Aj ked, ja uz som si tiez obehala vsetkych chovatelov a chovprodukty...Tiez si ju chcem vypestovat od jastericky, az po "jastera"...Aspon tych garantovanych 50 cm, aj ked ta Agama kočićinska je vacsia...

sophieeee
autor
10. nov 2015

@natuska87 http://m.agamabradata.sk/ paci sa 😊 tam majú aj fotky farebných variacii.. Som si aj písala s tým chovatelom a on predava mladé od troch mesiacov co je v pohode podľa mňa lebo dospievaju keď majú rok.. A je to lepšie odmalička chovať aby si zvykli na ludsku ruku