Chodíte na stretávky?

23. feb 2024

Chodíte na stretávky? Ak nie, tak prečo?

martinkatinka
23. feb 2024

Bola som dva krat, nebavilo ma to tam. Tak uz som viac krat nesla. Neboli sme velmi dobry kolektiv

ivik4
23. feb 2024

Nie nepojdem teraz

zorkahorka
23. feb 2024

Ako na ktoru. Zo strednej uz nikdy viac - boli sme cisto babsky kolektiv. Teraz mame zo zs a tam pojdem rada

wishes
23. feb 2024

keby niekto organizoval, tak rada by som sla 🙂 ale nic take sa nekona 😀

muchotrafka298
23. feb 2024

Nechodim. Mam na to svoje dovody. Zo strednej nemame, my sme ale neboli kolektiv ani, iba rozne skupinky co sa spolu nebavili.

kukuk29
23. feb 2024

Zo ZŠ a Gymnázia nie lebo nepotrebujem počúvať ktorá spolužiačka je viac uspešná a ktorá má najšikovnejšie deti a muža. Chodím iba z VŠ.. tam sme mali viacej chalanov to je úplne niečo iné 😆

loliki
23. feb 2024

Už áno. Nechodila som, keď som mala malé deti.

bolarazjedna
23. feb 2024

Áno a veľmi rada. Mám pocit, že všetci spolužiaci chodia radi ☺️ aj keď nie každému sa vždy dá... Žiaľ už navštevujeme aj cintorín, a pritom máme len 33....tak to ma mrzí, že na žiadnej stretávke sme neboli úplne všetci a je to už nemožné....

kate_cs
23. feb 2024

Zo ZŠ sme mali možno raz. Zo strednej sme mali viackrát a vždy som išla veľmi rada. Z VŠ sme nemali vôbec, keďže sa nám ľudia v krúžku dosť menili a sme v rozdielnych mestách ďaleko od seba.

0silvia0
23. feb 2024

Nechodim, nikto to neorganizuje.

deti95060810
23. feb 2024

zo zš nikto neorganizuje resp. bolo raz aj to tam ostali nejaké tehotné....

sssss123
23. feb 2024

zo strednej sme mali tri, bolo to fajn, zo zš neviem o tom, že by niečo bolo, ale ani by som nešla

queen_mary
23. feb 2024

8rocny gympel, maturita 2009 - stretavka kazdy rok. Na to, aky sme boli hrozny kolektiv, nas na stretavku chodi vzdy min okolo 15 😀

markaterka
23. feb 2024

Zo ZŠ idem vždy, zo SŠ som nebola nikdy (tam nepotrebujem ísť)

macekovam
23. feb 2024

Nechodím.. Sklamali ma istí ľudia...

simsalabim
23. feb 2024

Ano a vzdy sa tesim. Boli sme velmi fajn kolektiv.

dzejny656
23. feb 2024

Nie nechodím, nikdy som nechodila a ani nechcem. Mne osobne najviac vyhovoval kolektív na VŠ, tam sa stretávky nechodia, ale s niektorými spolužiakmi som v kontakte a občas niekam ideme. ZŠ a SŠ vôbec absolútne.

walentina7
23. feb 2024

Nechodím nikam. Dôvod..lebo sa tam fotia.

biankaaaa
23. feb 2024

Nechodím, ale príliš často sa ani neorganizujú. Boli sme dosť poskupinkovaný, naša skupinka sa stretava častejšie, zvyšok mi vôbec nechýba

aandrea9
23. feb 2024

Nechodím. Nemám si s tými ľuďmi co povedať skrátka 🤷‍♀️ kto ma koľko detí a vnuceniec a kam to dotiahol.....ďakujem neprosím.

zuzana253
23. feb 2024

Chodím, organizujem. 🙂

vanilkovazmrzka
23. feb 2024

Nie, lebo som introvert a necitim sa dobre medzi ludmi, s ktorymi nemam blizke vztahy (zo vsetkych byvalych skol a prac mam svojich blizkych ludi stale ako kamaratov a nepotrebujem na stretanie s nimi nejake masove stretavky)

3009
23. feb 2024

Bola som raz za život po SŠ a nikdy viac. Po VŠ sme mali stretávku po piatich rokoch od skončenia ale teraz už nič. Ale mi to nechýba.

ku_uk
23. feb 2024

Chodiiim!
A aj to organizujem. Bavi ma to, ked vidím záujem. Z 25 žiakov sa nás minimálne 15-18ludi vždy stretne. A podľa záujmu. Niekedy aj každý rok, ale počas korony sme mali skoro 2,5 roka prestávku. Naposledy sme sa stretli 18ti na Vianoce. Ale sú 3osoby, ktoré od maturity prerušil kontakt. Všetci to rešpektujú, ale ja im aj tak zakazdym napisem. Možno raz 😊

euka210
23. feb 2024

zo strednej ano, pravidelne kazdych 5r, pokecat kto ako zije. Zo Zs sme mali len 1x, z VS sme nemali co mi je trochu luto.

vevesh
23. feb 2024

Ja som si vzdy myslela, aky super kolektiv sme mali na ss, vs - a ani po 20tich rokoch ani jedna stretavka (alebo moju malickost nepozyvaju🙃🙃) - takze nechodim, lebo sa nic nekona....

domi2425
23. feb 2024

nechodim, neboli sme nejaky super kolektiv a vobec nic ti ludia pre mna neznamenaju🤷🏻‍♀️radsej idem s blizkymi alebo kamoskami, ktorych pritomnost a cas viem ocenit

buberova
24. feb 2024

Nechodím, lebo to nikto neorganizuje.. ale celkovo nebola ochota sa stretnúť ani z mojej strany ani z ich

katkaseiner
24. feb 2024

Chodím a rada. Zo zakladky sme mali vlani prvu, veľmi dobrú. Zo strednej sme ich uz mali viac, nikdy sme neboli vsetci. Raz nas bolo velmi vela a viackrat boli aj take do 10 ludi. Ja rada chodim

sinusoida
24. feb 2024

Áno chodím, aj keď tam idem skôr ako samostatná bunka, mne to nevadí, rada si vždy vypočujem ako sa majú, ako sa zmenili....