Chodíte ku kaderníkov alebo sa o vlasy staráte samy?

anetka_1
17. máj 2020

Ahojte žienky 😊 Ešte nikdy som nebola u kaderníčky, no dosť o tom uvažujem, nakoľko by som si chcela ozdraviť vlasy, mám ich dlhé, nefarbené, ale nie sú najzdravšie...Vie pomôcť kaderníčka aj v tomto ohľade?? Je to poznať, keď chodíte ku kaderníčke, že sú vlásky v lepšom stave? Ďakujem Vám 🙂

s_a
17. máj 2020

Samozrejme ze vám vie pomôcť, ale nenechajte sa nahovoriť na brazílsky keratin

nelca84
17. máj 2020

@anetka_1 a sama sa o ne ako staras? Ja si to fakt neviem predstavit, sama sa strihat, by som vyzerala 😀

gabika0825
17. máj 2020

@anetka_1 Áno určite choď ku kaderníčke napríklad na botoxovú kuru, to urobí pekné vlasy ☺️ Ale nie keratin!!

sabina1864
17. máj 2020

Pokiaľ som sa o ne starala sama ..mala som ich ako slamu bez života maximálne mi vyrástli po plecia ..od kedy chodím pravidelne už ich mám do polky chrbta .. a hlavne zdravé 👌 chod do toho oplatí sa investovať do seba..

elizabeth88
17. máj 2020

@s_a Mozem sa opytat,preco nie keratin?Zaujima ma to a pocujem to prvykrat...

elizabeth88
17. máj 2020
elizabeth88
17. máj 2020

@gabika0825 tiez sponinas ,ze nie keratin,preco?

s_a
17. máj 2020

@elizabeth88 ked som bola u jednej kadernícky, tak pani predomnou to nedoporucovala vôbec a aj predtým som uz taky názor počula, ze áno, síce budú z toho vlasy istý cas pekne, ale si na keratin ako keby navyknu a tak potom nan bude treba chodiť pravidelne, lebo bez neho budú ešte horšie ako predtým,, ze keratin je fakt hlavne len pre tie co majú tvrde kučeravé vlasy ako napríklad take klasické "cernosske"

natuska87
17. máj 2020

@s_a nedoporučuje sa napr., aj kondicionér so šampónom...Zvlášť je , vraj, menej škodlivý...Tak, ktovie...

ancovicka21a
17. máj 2020

ja sa o svoje vlasy staram sama..sama si ich podstrihnem podla lunarneho kalendara a aj zafarbim podla neho..kym som chodila ku kadernicke na podstrihnutie,tak som ich mala ledva po plecia,lebo mi stale ostrihala aj to,co nebolo treba a aj tak konce som mala rozstiepene v kuse..ako sa o ne staram sama,tak mi narastli uz po lopatky,su zdrave,konce neroztiepene..a zacala som pouzivat obycajny zihlavovy sampon,raz za cas si dam kokosovy olej ako zabal..

zuzcana
17. máj 2020

@elizabeth88 aj mňa, uvažujem nad tým...

deti95060810
17. máj 2020

aj chodím ale že by to bolo niečo extra nemôžem povedať...extra sú akurát ceny...🙄

catherinah
17. máj 2020

@deti95060810 mne vždy skôr vlasy dovrza. Už mám normálne obavy ísť. Ešte som dobrú nenasla.

deti95060810
17. máj 2020

@catherinah podobne... idem vystriedať pomaly celý okres...😉

sunny8
17. máj 2020

@ancovicka21a skús aj ľanový olej ;) na končeky je úplne top

majusska202
17. máj 2020

@anetka_1 ja tiež nechodím ku kadernícke príde mi to zbytočné. Mam 26 striham sa sama farbu som na vlasoch nikdy nemala. Snazim sa používat prírodné produkty. Obcas dam masku na vlasy alebo kondicionér.

ancovicka21a
17. máj 2020

@sunny8 dakujem za tip,vyskusam 😉

tanyan
17. máj 2020

dlhé roky som nebola a pravdepodobne už nikdy nepôjdem. pred 2,5 rokom som jednej jasne povedala, aby mi odstrihla na sucho 20 cm a zdôraznila, že to nemusí ani zarovnávať. povedala, že mi to len trošku zarovná... odchádzala som odtiaľ s vlasmi kratšími o 40 cm a plakala som ešte 3 dni. doteraz ma ide roztrhnúť od zlosti, keď si na ňu spomeniem.
inak, keď som chcela v lete osviežiť a ochrániť vlasy, tak som si dala zmývateľný šampón "šampanská blond" na moje tmavé vlasy. nabrali trochu viac lesku...

kristina418
18. máj 2020

@s_a prepáčte za otázku ale môžem sa opýtať prečo?