Chodíte aj samé do kina a na plaváreň?

22. nov 2022

Ahojte ženy, chodíte samé,keď chcete niekde ísť (plaváreň,kino,turistika, obed...)ale nemáte ísť s kým, nie jednorázovo,ale tak,že máte už vydate kamošky,nemáte frajera,ste v novom meste a podobne. 🙂

slovenka753
22. nov 2022

Úplne bežne a to mam partnera. Kino chodím zásadne sama keďže chodím na filmy co chcem fakt vidieť a chcem si to užiť. Občas si zoberiem dovoľenku idem na super obed kde je fakt dobre jedlo, poprechdzam sa, prečítam knihu. Partner má ine záujmy ktorým sa venuje (mame aj spoločné ale keďže spolu pracujeme voľný čas trávime a spol pol času oddelene) ale nevidím v tom vôbec žiadny problém.

marca12
22. nov 2022

Ja mam muza a rada chodim aj sama. Ci uz do kina,wellnesu alebo len tak niekam na vylet. Chodime aj spolu,ale ak sa mu nechce alebo nema cas,nemam problem ist sama. Pre mna je to uzasny relax byt len sama so sebou.

nely1704
22. nov 2022

Samozrejme. A tak to ma byt - clovek musí vedieť byt aj sam so sebou a nie stále na niekoho čakať . Robiť seba spokojným. Poznám ľudí, ktorý chodia samy aj na dovolenky.

viestta
22. nov 2022

Áno, chodím. Do kina, na nákupy, do divadla, na obed, na túry, bicykel... Ja som rada aj sama so sebou, niekedy radšej sama ako so spoločnosťou.

sasanka605
22. nov 2022

Ano, aj dovolenky a pod.

kvetinka75
22. nov 2022

@marca12ja tiez.chodievam aj sama. Uplne vypnem a oddychnem si. Mam rada spolocnoat ale obcas potrebujem byt sama so sebou a uzit si cass osamote. Teraz planujem ist na voanocne trhy. Aj s kamoskou ale aj sama. Samotu si uzivam. Aj do wellnesu chldievam sama. Sauny bazeny. Ked muz niekam ide nieco vybavit tak pozriem co je cestou. On ma svoj program ana niekde vyhodi na par hodin a uzivam si to. Minuly tyzden som bola 3 hod vo wellnese. Uzasny relax. Masaz sauny...

marca12
22. nov 2022

@kvetinka75 mam to rovnako..mam rada aj spolocnost,ale potrebujem aj cas len so sebou. Normalne to citim,ze uz potrebujem byt sama. Som dost senzitivny clovek a mna ludia vycerpavaju. Ak som na akcii,kde je vela ludi,s ktorymi komunikujem,mna to vycerpavaa musim byt potom sama aspon chvilu

beatrixx1525
22. nov 2022

Ja nechodím ani keď mám s kým 😂 pred covidom to ma bolo tam a hentam a onam a keď som nemala s kým tak hoc aj sama len so psíkom ale ako začal covid zistila som že mi nechýba nikam chodiť a najradšej mám čas pre seba a ticho

kvetinka75
22. nov 2022

@marca12 ano, normalne sa mi to ziada. V lete chldim rada do historickych centier miest a sadnem niekde na kavu na terasu. Uzivam si slnko a turisticky ruch okolo

marca12
22. nov 2022

@beatrixx1525 s tymto covidom je to pravda. Tiez po covid obdobi,kedy sme boli zavreti doma,som rada doma vo svojom klude. Nevyhladavam uz tolko unikov ako ist niekam. Pandemia nas naucila byt doma.

mistymay33
22. nov 2022

Ano, a čím so staršia, tým viac si úživam samotu, že nemusím počúvať nikoho, iba svoje myslienky. Uplne bežne chodím sama do kaviarní, dokonca si to viac užívam, ako keď idem s manželom alebo s kamarátkou. Milujem chodiť sama do kina, alebo na masať, sauny atď...

petronellla87
22. nov 2022

Ano okrem turistiky... Sama do lesa sa bojím🙈

kvetinka75
22. nov 2022

@petronellla87 tak to ja tiez. Max sama po sidlisku alebo kusok za sidlisko ak idem behat. Okrem toho nemam orientacny zmysel.. z 2 hod tury bola aj 4 ked som pobludila 😆 zboznujem prechdzky v zime po tme a ked este snezi. To je relax

petronellla87
22. nov 2022

@kvetinka75 haha presne... Orientacny zmysel som tiez nikdy nemala😆

kvetinka75
22. nov 2022

@petronellla87 raz som z vyletu prisla az na 2. Den. Zamotala som sa a zmeskala posledny spoj. Tak som nasla ubytko a rano domov😆 ked idem niekam sama tak s mapkou

maranco
22. nov 2022

@kvetinka75 daj si do mobilu aplikáciu mapy.cz a stiahni offline mapy svoj kraj, alebo celé Slovensko.
Keď sa zatúlaš, zapneš GPS a zadáš návrat domov, funguje aj bez mobilného signálu. Alebo si mapku pozeráš priebežne a objavíš aj nové miesta ktoré si nepoznala.

missviolet
22. nov 2022

ano, chodim, aj na dovolenku idem v pohode sama. muzum, turistika, obed uplne bezne 🙂

kitycat
22. nov 2022

Raz som bola sama. Bola som jedina v kinosale 😥🤔😂

sim_icek
22. nov 2022

Ja nemám s kým chodiť a samej mi je blbé. Neznášam ísť niekam sama alebo byť sama napr aj doma. Mám muža ale máme malého syna čiže jeden z nás vždy musí byť s ním

petronellla87
22. nov 2022

@kvetinka75 😀😀😀tak toto sa mi este nestalo

jarnajar
22. nov 2022

Áno, chodím.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basska_b
22. nov 2022

Ja som chodila takto sama uplne v pohode... aj na 2 dovolenky... popri vztahoch... kym som nemala deti 😄 teraz uz game over

sense
22. nov 2022

Na plavárni som sama nebola, ale bicykel, turistika, na kávu, na obed, Kino v pohode. A to mam dieťa a aj partnera. Chodíme spolu aj osve
Najčastejšie ale turistka a šport celkovi

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankare
22. nov 2022

Pokojne by som išla aj sama. Tobôž teraz,keď mám dve malé deti. 🤣🤣

vilma7
22. nov 2022

Plaváreň áno, do kina by ma to nelákalo.

katka700
22. nov 2022

Keď nejaký film chcem veľmi vidieť a nemám s kým ísť idem aj sama 😊

maminkadeticiek
22. nov 2022

Zeny ako to robite?Ja ai neviem ani sadnut na kavu sama.Aj ked jem sama som nervozna.Som samostatna,sebestacna po kazdej stranke ale neviem len tak ist sama na vylet,kina,wellnes,kavu,cokolvek.Mam pocit nekompletnosti ba az trapnosti.Neviem ako to prekonat.

janka54321
22. nov 2022

Do kina sama nie, ale na plaváreň áno ..už som tak vlastne aj chodila