Chodil niekto na externé štúdium práva v Košiciach alebo sociálnej práce s SNV ?

deniskatimmy
8. jan 2020

Baby chodíte niektorá alebo ste chodili externé študovať právo v KE alebo poprípade sociálnu prácu v SNV? 😊 Mám nejaké otázky ohľadom toho 😊

ivangeline
8. jan 2020

Len denne v KE. Kamoška si to potom dala externé a popri tom študovala ďalšiu školu denne. XD Ak budem vedieť, poradím.

era777
8. jan 2020

Socialnu pracu by som nesla studovat ani zadarmo 🙈 to ani neuvazuj ...

deniskatimmy
autor
8. jan 2020

@era777 prečo?

hettinka
8. jan 2020

@deniskatimmy neuplatnis sa, zbytočný odbor.

deniskatimmy
autor
8. jan 2020

@hettinka jaj tak ďakujem 😊 za rady 😊

kristina284
9. jan 2020

Ahoj, ja študujem denne právo v BA na UK, a pôvodne som uvažovala o externom v Košiciach alebo Trnave. Netrúfla som si právo externe hneď od začiatku, keďže vidím že denné je samo o sebe dosť náročné. Nechceš skúsiť aspoň jeden rok denne? Veď potom sa v pohode dá štúdium z denného zmeniť na externú formu, nič s tým nestratíš. 🙂
Ale ak si pevne rozhodnutá, KE je určite aj čo sa školného týka výhodnejšie ako Bratislava alebo Trnava. Sociálnu prácu takisto neodporúčam, naozaj sa to podľa mňa neoplatí študovať. 🙂

deniskatimmy
autor
9. jan 2020

@kristina284 tak neviem uvažovala som aj nad tým ale tak uvidím 😊 a tej sociálnej práce som sa už vzdala keďže som si prečítala viac článkov že sa to neoplati študovať 😊

kiaraoo7
14. jan 2020

@kristina284 ja som tiež rozmýšľala právo, lenže sa obávam že si nenájdem stálu prácu po škole

kristina284
14. jan 2020

@kiaraoo7 ahoj, áno to býva občas problém, ale to závisí od toho akú profesiu = advokát, sudca, právnik, notár, exekútor, prokurátor. .. Lebo nie každá z nich má také plne obsadenie, takže perspektívu právo má, podľa toho čo by si chcela potom robiť 🙂