Chodia vám objednávky z Číny?

princeznasevera
28. dec 2020

Baby ako to je teraz? Kolegyna mi tvrdi,ze sa uz z wish a spol neda objednavat tovar a chodi Vam? Ja som si objednala nejake veci ale dosli mi z 5 len dve.

tncka
28. dec 2020

@princeznasevera este mi chodi ale to tak zo sept,okt dochadza pomaly

princeznasevera
autor
28. dec 2020

@tncka ja som objednala v septwmbri a nedoslo nic

helcanw
28. dec 2020

V pohode chodi všetko. Objednavala som z Alí začiatkom decembra a došlo mi už.

sonalove
28. dec 2020

Ja som od septembra objednala z Ali asi 25 veci- prišli do mesiaca od objednania- iba jedna VEC mešká mesiac- ale ta už je konečne na SK- tak snáď príde do pár dni . Priatel objednal dron- prisiel do 2 tyzdnov aj skôr- lebo pridali dodaciu krajinu CZ , doteraz bolo Čína, Rusko , FR( aliexpress podpísal zmluvu s českou poštou- že od nového roku dodá tovar do 14 dni)

marticka85po
28. dec 2020

Bezne objednavame z Wish aj Ali a balicky normalne prisli. Naposledy prislo vcera.

79viktoria79
28. dec 2020

mne dnes z wish objednane pred mesiacom

veronice
28. dec 2020

Uplne normalka - nieco pride velmi rychlo, vacsina do mesuaca a obcas sa nieco strati 😁 ja o jednavam len drobnosti takze ziadna katastrofa. A ali vwlmi rychlo vybavuje reklamacie takze za mna vpoho 👍

nikpa
28. dec 2020

@princeznasevera mne tiež všetko prišlo, naposledy som objednala min.mesiaci a už to mám doma

nelca84
28. dec 2020

@princeznasevera pleties jablka s hruskami, objednavat mozes kolko chces, samozrejme to aj pride (povacsine). Rozdiel je v tom, ze ak zasielka ide z krajiny mimo EU, po novom roku platis DPH a nevyhnes sa ani colnemu konaniu a teda ani poplatku za colne konanie. Cize ak si objednas nieco za 1.50e, bude ta to stat nakoniec min. 5e

sonalove
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonalove
28. dec 2020

@nelca84 nemáš pravdu nový zákon neplatí od 1.1.21 ale kvôli korone posunuli platnosť až od 1.7.21
https://www.slovenskyali.sk/clanky-aliexpress/z...

nelca84
28. dec 2020

@sonalove posunutie som si nevsimla, ale ostatne plati