Chodi FlixBus načas?

10. mar 2023

V auguste mam ist na dovolenku, ale zrusili nam ranny let a ponukli blby alternativny let, nestihame prestup vo Viedni na letisku. Flixbus pise prichod na letisko o 10:25, odlet ma byt 13:25 ale neviem, ci stihame :( ake mate skusenosti? Vlak ani auto tiez nevyhovuju.

gejb
10. mar 2023

To máš 3 hodiny rezervu ! Keby aj meskal hodinu tak stíhaš. A teda k otazke, Fliixbus chodí načas...

autor
10. mar 2023

@gejb len ideme z Kosic, tak moznosti na meskanie je dost, kym prejde cez cele Slovensko...ze ci to nebude take ltt

lucka_ke
10. mar 2023

ja chodím Flixbusom a meškanie majú do 10 minút max.

gejb
10. mar 2023

Bud v kľude. Stíhate. Aj kávičku na letisku

svetlonos
10. mar 2023

Chodte o den skor, prespite na letisku a mate to na pohodu bez stresu. Su to spoje, stat sa na ceste moze cokolvek od zapchy cez nehodu az po pokazeny autobus.

petamich
10. mar 2023

podla mna uplne v pohode, mate tam celkom rezervu 🙂 stat sa sice moze cokolvek ale to sa moze stat aj na ceste BA - Schwechat

marsmykkok
10. mar 2023

@svetlonos Tak zase napríklad porucha sa ti môže stať aj pri aute. A autobus v tomto ešte lepšie, zavoláš taxi a nemusíš riešiť auto. To zase čert nikdy nespí. Potom keby niečo také nastalo, jedine si priplatiť za taxi hoci aj pár sto eur. Ale zase chodila som dlho aj trasu Zvolen-Bratislava napríklad autobusom a nestalo sa, že by sa pokazil autobus, hoci chodili aj staršie.

marsmykkok
10. mar 2023

A autobusy zvyknú meškať maximálne pár minút, či už dôvod zápcha, opatrnejší šofér čo ide pomalšie, viac cestujúcich. Ale máte to fajn časovú rezervu, úplne v pohode.

belllinka
10. mar 2023

@gejb akú 3 hodiny rezervu? Asi jej nestačí prísť na letisko 10 minút pred odletom.
autorka: Treba zvážiť aj to, aký je to deň v týždni a v akých časoch budete na exponovaných mistach, kde hrozí zápcha. Podľa mňa je to dosť na tesno.

gejb
10. mar 2023

@belllinka prosím? Asi nerozumiem co si chcela povedať o tej časovej rezerve...

belllinka
10. mar 2023

@gejb no ze pises, ze ma 3 hodiny rezervu, ale nema