Chlapec s dlhou ofinou a plávanie.

arieska
10. feb 2020

Ahojte. Poraďte nejaký fígeľ. Syn ma ukecal na dlhšiu ofinu. V reálnom živote je taká normálna. Češe si ju na bok, takže nezavadzia. Závodne sa venuje plavaniu. Ja cez jeho tréningy nie som na plavárni, ale teraz som pár krát bola a videla som ako s tou ofinou bojuje. Každý druhý nádych rieši ofinu, čím sa samozrejme zdržuje. Skúšala som sponku, vraj mu padá. Čiapku nechce lebo nikto nenosí (tiež nechápem). Chce si to cesat dozadu do gumky, ale na to je ešte ofina krátka a tiež má také hrubé vlasy, že mu to odstáva. Predtým mal dobré výsledky (napr.3 miesto na Majstrovstvách Slovenska ) a nechcem aby o to prišiel kvôli takejto hlúposti.

mata1001
10. feb 2020

Moj ma tiez dlhsie vlasy a normalne si to cesal do gumicky...minuly rok v lete ich mal kratsie, tak mal fontanku...myslim ze keby vyskusal s fontankou len na plavanie, tak by zistil, ze to je jednoduchsie...a hned si ju po treningu rozoberie...ono tie vlasy narastu raz dva takze po mesiaci si ich moze cesat az dozadu a dat gumku...treba mu vysvetlit, ze to bude lahsie...

maciatkolulu
10. feb 2020

@arieska nerozumiem akože nemajú čiapky??? Dcéra chodila na aquabely, čiapka, vsetci, čo robia vodné športy čiapka... A dokonca na bežných olavarnach, nie Aqua parkoch, čiapka povinná. Neviem, akú radu teda chceš, nedá sa dat sponka, gumka, čiapku nechce, absolútne nerozumiem, že pri profesionálnom plávaní nemá čiapku... Ale ok. Takže asi nic

pribinak
10. feb 2020

Nemá čiapku? Tomu celkom nerozumiem, veď keď má čiapku, má aj lepšie aerodynamiku ako keď má len tak vlasy
Normálnu veľkú čiernu pukacku a nikto si to asi nevšimne

ukulela
10. feb 2020

@arieska ked nedrzi pukacka, tak aj takuto kratsiu ofinu do gumicky. na zaciatku to bude smiesne, ale tak vymyslel si rkavinu, musi vydrzat ... tiez sa cudujem, ze odmieta ciapku, uz len kvoli aerodynamike.

ukulela
10. feb 2020

.. inac, ak by bol starsi, mozno vramci imidzu by sa dal nahovorit na nejake zapletenie takeho akoby priberaneho copika z tej ofiny (myslim od cela rovno dozadu) - ak by to leosie drzalo. alebo ja som videla aj chalanov s takymi tymi cik-cakovymi celenkami, ale boh vie, ako by to drzalo vo vode - to asi nie ....

marvin1234
10. feb 2020

@arieska celenka?

daniel69
10. feb 2020

Dcéra závodne pláve, a všade sú čiapky povinné, neviem v akom meste trénuje tvoj syn. Čiapky sú povinnosťou z hygienických, praktických aj športových dôvodov - odpor tela vo vode pri záberoch. To sa týka pretekov aj bežného verejného plávania.