Chlap sa hanbí ísť na rande.

23. nov 2019

Môže sa 38 ročný muž extrémne hanbiť ísť na rande ?

medulienka81
23. nov 2019

Môže, to je povaha kľudne aj v 48

babusik85
23. nov 2019

Ja si myslim ze ano,ked ma taku povahu.

autor
23. nov 2019

Ako mu pomôcť, aby sa nehanbil ?

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. nov 2019

@ahoj0 Ďakujem

katkami123
23. nov 2019

Hlavne rozprávaj ty, aby nebolo to trápne ticho, isto nebude vedieť ako sa tváriť a o čom sa s tebou rozpravat, keď sa boji stretnúť, pri najhoršom by som už s ním išla niekde do kina s tým, nech povie aký žáner ma rad, keď by ste už nemali o čom rozpravat, lebo nemusí chciet rozpravat napríklad o svojom súkromí, aby si z neho neťahala veci nasilu.

liljana
23. nov 2019

Hlavne citlivo a opatrne. … aby sa nezlakol a neusiel. :D

lula313
24. nov 2019

Tak je to 50/50. Môže byt hanblivý, ale aj nemat záujem, len to nevie narovinu povedat, tak sa za niečo schováva.. keď ho chceš vytiahnuť von, tak skôr na nejaké neformalne stretko a tam uvidis, kde je realita

vilma7
24. nov 2019

Môj sa tiež hanbil,mal 38 r. Po prvej polhodinke všetky jeho obavy opadli.

srandujete
24. nov 2019

ano, moze . . . 🙈 v kazdom veku . . dokonca aj tremu, hlavne pri niekom, na kom mu velmi zalezi 🙄

pupavocka101
24. nov 2019

podla mna je to normalne, ja som tiez taky typ, co sa hanbi, aby som neurobila nejaku chybu a pod, cize podla mna treba ho podporit, robit mu cele to rande lahsie, netrapit ho nejakymi zasadnymi otazkami, proste aby sa citil prijemne a uvolnene

gaaspi
25. jan 2020

S tým sa nedá nič robiť, to je v povahe. Každý je iný. Ale to je aj mne divné že povie "nejdem lebo sa hanbím" lebo kebyy mal sociálnu fóbiu, tak hneď povie alebo by k situácii ako rande ani nedošlo.

lentilkaxxx
26. jan 2020

Nechať mu pocit, že všetko je jeho iniciatíva, aby získal sebaistotu. A ísť na neho pomaly, aby sa nezľakol. Poznám to, takého mám doma. 🙂