Chlamýdie u psa

gabriela1692
30. júl 2023

Ahojte stretol sa uz niekto s chlamydiou u psa?
Moj pes sa neustale skriabe, ma výtok z očí, skriabe si najma oči a brucho a ma vzniknuté alopecie..
Alergie nemá...stale len chodíme po veterine a nevedia jej pomôcť.. už sme vystriedali 5 veterinarov..stale len peniaze a žiadne riešenie.

colsami
30. júl 2023

Ahoj, takze ma spravene kompletny screening na alergie? Aj potravinove alergeny, aj vonkajsie alergeny, normalne testy na vsetko?
Pytala si sa tych 5 vetov na Chlamydie? Brali ste aj stery?

3009
30. júl 2023

@gabriela1692 škrabanie u psov je často spôsobené zlými baktériami v čreve. Skús dávať psovi probiotiká alebo prášok HUMAC, malo by to pomôcť. O prášku HUMAC si prečítaj.

gabriela1692
autor
30. júl 2023

@colsami ano aj potravinové aj vonkajšie. Nie zajtra sa spýtam len uz mi pride ze fakt musim dozadovat ja testov lebo oni daju iba tabletky a pridte o tyzden..

hladamematku
31. júl 2023

Keby mám toto s fenami tak prvé idú krvné rozbory na potravinovú alergiu alebo lacnejšia verzia hypoalergénne granule hneď!!!! A zistiť či sa polepší!!je to vnútorné niečo buď nefunguje správne nejaký orgán alebo alergia jednoznačne pes musí veľmi trpieť. Ja mám fenu kt bola vďaka alerg reakcii pár h v kome. Tiež sa škriabe keď ju neokupeme srala grcala krv zo všetkého...hneď sa šlo na dráhe hypoalerg granule pridávam chlorella spirulina zelený jačmeň nejaké iné hovadiny na imunitu a uz je to stabilizované

zara0201
31. júl 2023

Alopecia a zhorsenie srsti byva aj pri zapale zaludka a aj pri stitnej zlaze.

gabriela1692
autor
31. júl 2023

@hladamematku bola na krvných rozboroch niekoľko x..raz sa jej zistili plesne raz kvasinky..tak jej predpisali apoquel lenze to je iba na to aby ju to nesvrbelo nič viac.. skúsim sa spýtať na tie čreva..hypoalergenne granule ma a davame jej ešte lososovy olej na imunitu no skor ma trapia tie oči..

hladamematku
31. júl 2023

@gabriela1692 boze chuda male musi trpiet, kurnik sopa, kakanie cikanie ma ok? nevracia? chovanie ma ake?

3009
31. júl 2023

@gabriela1692 skúste ten Humac, nestojí to tak veľa. 100 g cca 12 eur a dávať mu do žrádla. Ak sú kvasinky v črevách tak sú prvé príznaky, škrabanie sa,výtoky z očí, hryzenie si labiek.

gabriela1692
autor
31. júl 2023

@3009 ďakujem za radu aj veterinár to dnes povedal.. konečne sme natrafili na toho správneho.. žiaľ mame plemeno ktore je nachylne na kožu (shiba inu) čiže ked sa koža zaceli pôjdeme na krvné testy