Chladnička Whirlpool

loktibrada
4. okt 2017

Ahojte.Chcem sa opýtať, či má niekto skusenosti s chladničkou značky Whirlpool.Chceme si kupit novu chladničku (nerez resp.inoxlook) a taka co by nam vyhovovala je whirlpoolka BLF 9121 OX.Nema s nou niekto skusenosti?Dakujem

lilu74
4. okt 2017

S tou konkretne nie ale whirpoolku mame uz dlho a sme s nou spokojni.

kariangela
4. okt 2017

Ja mam vsetky vstavane kuchynske spotrebice zn. Whirpool a som spokojna. Vsetko ide jak ma. Chladnicka s mr. Umyvacka. Rura. Mikrovlnka. Sklokeramika varna doska. Akurat chladnicku by som brala vacsiu. Myslela som ze bude stacit ale nestaci. Tie vstavane su mensie ako klasicke. S vasou vybranou Vam poradit neviem 🙂

deti95060810
4. okt 2017

tiež mám chladničku tejto značky, lenže to asi nebude ten typ ako píšeš. máme ju už asi 4 roky a zatiaľ OK....

loktibrada
autor
4. okt 2017

Ďakujem za odpovede 🙂

milan_branik
5. okt 2017

a nemate aj ine alternativy ? Zaujimalo by ma co dalsie ste zvazovali ?

loktibrada
autor
5. okt 2017

Na chladničke mi vyhovuje velkost chladiacej a mraziacej časti.... T.j. 258/111 litrov a hlavne aj pocet poličiek a uloznych priestorov vo dverach...Sme 5 členna rodina, takže preto...a chceme nerezovu resp.inoxlook

loktibrada
autor
5. okt 2017

Ina alternativa je indesit LI9 S1QX

milan_branik
10. okt 2017
damoska
26. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.
brembo
4. feb 2022

ked chladničku tak Liebherr