Chipsy od Plačkovej

23. nov 2022

Mali ste už od Plackovej chipsy?

lenuska9999
23. nov 2022

Áno kúpila som zo zvedavosti. V živote som nič mastnejsie nejedla

sissy27
23. nov 2022

majú úplne identické zloženie ako tesco chipsy... snáď si si nemyslela, že postavili špeciálne pre ňu továreň a vymyslela vlastnú receptúru? 😀 platíš len za fancy obal a meno plačková...

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
23. nov 2022

Aký paradox. Predáva "značkový" čajík na chudnutie aj "znackove" vykŕmne zmesi. Dobrý biznis plán. Najprv vykrmime zákazníkov chipsami, potom im ponúkneme cajik na schudnutie. 😆

melanta
23. nov 2022

Nie, chipsy kupujem normálne v potravinách, Lays, Pom bär, Chio, Slovakia. To musí byť nejaká úchylka, ísť si kupovať chipsy cielene k Plačkovej.

ndrag
23. nov 2022

Nie, odmietam kupovat merch od influencerov, ci uz nasich, alebo zahranicnych 😎.

babulkomale
23. nov 2022

To smazia na tuku co z nej vytopia? 😃😃😃

gabym
23. nov 2022

Nikdy by som si nekúpila. Nebudem predsa podporovať tie jej plastiky a dovolenky kade tade.

gabym
23. nov 2022

@babulkomale fuj :D

leskovael
23. nov 2022

Chipsy si kupujem z Gymbeam - zdravšie, lepšie zloženie a nejem olej.. Neviem teda ake chipsy má Plačková či klasické alebo majú byť zdravšie, nesledujem ju a jej produkty, ale ak chcem zdravé a viac "fit" potraviny vyberám inde, ak chcem nezdravé idem do potravín a kúpim si načo mám chuť. Vybavené..

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hsjdudhdbd
23. nov 2022

Ano kupila a hned potom som otvorila slovakia chips a videla som v tom rozdiel tie slovakia mi prisli take dosmazrne a vysusene gumove. Neviem ja som v tom rozdiel videla ale cena je vysoka takze uz nekupujem 😁dam si radsej tie lacnejsie gumove 😁

gabika0825
23. nov 2022

Nie, obyčajne slané chipsy, podľa zloženia presne ako píše hore pani, identické s Tesco chipsami. Ale vraj bude mat nejakú novú príchuť s octom, tak to by som vyskúšala nakolko na trhu take nie sú, ale inak tieto slané nie. Ani tyčinky ktoré predáva na pumpe. Obyčajne slané tycinky. 🙈

lenuska9999
23. nov 2022

@gabika0825 octovej chipsy na trhu sú od Pringels .. sú úžasné a tie chipsy vôbec nie sú mastné ako jej

gabika0825
23. nov 2022

@lenuska9999 naozaj? To som nevedela… a to normálne majú v potravinách? sranda že som milovník chipsov a už mám vyskúšané hádam všetky a o tomto neviem 😀🙈

lasona
23. nov 2022

Od tej stvory by som v živote nič nekupila

buberova
23. nov 2022

@lenuska9999 zdá sa mi že aj Kaufland má octové chipsy.. sú také hnusné až sú dobré :D

majki_ki
23. nov 2022

@gabika0825 octove má aj Tesco finest a občas aj Lidl keď je týždeň, ale neviem aký :D

babababka
23. nov 2022

A nerobí tu reklamu sama Plačková?

kittykat22
23. nov 2022

Octove cipsy sa bezne predavaju napriklad v Anglicku a su velmi oblubene. Jedia sa k obednemu sendvicu ako priloha. Su v kazdom supermarkete aj malom obchode pri pokladni v baleniach na jedno zjedenie. Slovensko ale nie je cielova krajina na ich predaj - nepredali by sa tu v takych objemoch, tak ich nedovazaju. Nevideli slovenskych zakaznikov, ako niekoho kto sa ide zabit za cipsami s octom :D

elistek13
23. nov 2022

Neviem si predstavit preco by som nieco od takejto influencerky kupovala, akoze rada si necham poradit, inspirovat sa, ale nie od tejto zeny.

kp7333
23. nov 2022

To uz co by sa mi muselo stat, aby som si objednala chipsy cez net, ked su ich plne obchody? A este k tomu pochybnu znacku od nejakej "influencerky"., Preco???

melanta
23. nov 2022

@leskovael ja si z Gymbeam kupujem proteíny, výživu na kĺby a minerály, nátierky a ovsené kaše. Chipsy si vždy kupujem tie nezdravé v potravinách, nejem to často a keď už, tak si vravím, že keď makám, môžem si dopriať občas. Ale možno vyskúšam.

lenuska9999
23. nov 2022

@buberova neviem ja poznám len tie od Pringles.
@gabika0825 áno majú bežné v obchodoch, no nie všade majú všetky príchute. U nás napr v Bille majú stále tieto octove

leskovael
23. nov 2022

@melanta jasné to aj ja, ale určite ich raz vyskúšaj, sú chuťovo veľmi dobré, preto si ich kupujem. Ja kupujem paprikove a vždy ako príde balik hned vyberám chipsy a okamžite chrumem 😁

deginko
23. nov 2022

@gabika0825 áno octovej chipsy sú už roky rokúce v predaji...ale tu na SVK asi len pringles a lays v zahraničí určite,možno budú aj tu

viestta
23. nov 2022

@jabadabadu ja rozmýšľam co by ma motivovalo sledovať prave ju. O nakupovaní o nej ani nehovorim

caroline_
23. nov 2022

@melanta aj jej cipsy maju v potravinach :D

gabika0825
23. nov 2022

@deginko tak to musim viac popozerať pri ďalšom nákupe.. ja všade vidím iba cibuľka smotana, solene paprikove, potom pizzové a neviem aké ale octove som si prisaham ani raz nevšimla… a to som aj koľkokrát vyberala z regala že aké zoberiem všetko to iste dookola v ponuke… ale kuknem tie pringelsy

melanta
23. nov 2022

@caroline_ v rámci Slovenska jediné potraviny kam chodievam sú Yeme a tam ich nemajú a dovolím si tvrdiť, že ani nikdy mať nebudú.