Chceme postaviť bungalov do 40 000 eur. Dá sa to?

shilla1
15. jún 2013

neviem ci tu uz je podobna diskusia,ale chcem vediet ci ste niekto,postavili mensi prizemny bungalov cca do 40tisic,viac nemame,da sa to?zariadenie interieru nepocitam,...pripadne viete mi hodit linky,kde by sme si mohli pozriet lacnejsie bungalovi a vsetko co suma zahrna?dakujem 🙂

sante81
15. jún 2013

http://www.reality-rmc.sk/
do 40tis? ak by ste stavali sami, tak by ste sa mohli zmestit, ale musíte mat pozemok.

aristka
15. jún 2013

@shilla1 choď na modrú strechu,tam ti poradďia,ale 40000 e ti určite nebude stačiť ...

comatsu
15. jún 2013

Neviem preco mi to nepridalo odpoved...

comatsu
15. jún 2013

OK,v kratkosti-da sa,ale zalezi od lokality,velkosti,pouzitych materialov...
Svojpomocne ano,ale len hruba stavba.
Treba pripocitat pripojky kanalizacia (zumpa),plyn,okna dvere,kurenie,kotol,sanita...atd.
Komplet barak podla mna ani na vychode SK.
Mozno tak montovany dom.

luciana157
15. jún 2013

Na kompletku bez zariadenia určite nie.museli by ste mat pozemok uz a museli by ste stavať svojpomocne a šetriť .

wena
16. jún 2013

Pokiaľ to má byť kvalitné, tak určite nie.

julka009
8. dec 2013

mna tiez zaujima, ci sa to da 🙂 my by sme si tiez chceli postavit nejaky bungalow do tych cca 40000 🙂 pozemok mame, zariadenie do toho nepocitam a postaveny by bol svojpomocne. ze vraj priatelov kolega si postavil dom o rozmere 11x9,komplet, bez pozemku a stavala mu to firma, za 50000 a z toho ze polovicu dali tej firme.....

silvinkaa16
3. mar 2014

@julka009 podarilo sa zohnať nejakú serioznu firmu, ktorá Vám to za tie peniaze postaví? Ja tiež rozmýšľam dať postaviť, zaujímala ba ma firma, ktorá stavala priateľovmu kolegovy, ak by sa dala poslať adresa na e- mail cati11@zoznam.sk Ďakujem

julka009
3. mar 2014

@silvinkaa16 mi by sme si to svojpomocne chceli postavit 🙂 ale pre zatial sme domcek zatial dali bokom, pretoze sa nam naskytla prilezitost ist byvat do novopostavenej bytovky pre mlade rodiny... skusim sa spytat, a ak nahodou zistim, tak dam vediet 🙂

trasko
3. mar 2014

Dnes davali rano reprizu nove byvanie...tak vraj za 45tis ojro sa da murovany postavit......kukni