Chcem vám poďakovať za dobré rady

25. jan 2023

Ahojte, dávnejšie som sem pridala diskusiu o Tom, že už nemilujem svojho muža.. veľa z Vás mi radilo, ako to napraviť, ako sa k sebe znova začať chovať ako predtým.. dala som na Vaše rady a sme znova veľmi šťastní ❤️ resp. sú to už možno aj dva roky 🙈😁 tak Vám všetkým ďakujem za skvelé rady https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/ako-sa-znova-zalubit-do-manzela/

pralinka25
25. jan 2023

to je take mile, zlate, nezvycajne ale naprosto UZASNE ked niekto nieco taketo napise.
gratulujem a nech vam to klape stale.

sabca_m3
25. jan 2023

Prečítala som si minulajsi príspevok. Ak to nieje tajomstvo... Co zabralo? 🙂 Nemame krizu ale mozno rada do buducna😁 nech sa vám darí 😊

autor
25. jan 2023

@sabca_m3 že sme začali komunikovať, čo nám vadí, čo nám nevadí, čo nám chýba, čo nám nechýba. Začali sme si jeden druhého viac všímať, proste žijeme jeden pre druhého ( a dcérku) a nie každý zvlášť 😊

autor
25. jan 2023

@pralinka25 ďakujeme ❤️

54tinka54
25. jan 2023

Krásny príklad toho, že aj pokazený vzťah sa dá opraviť… keď sa chce 🙂
Gratulujem a držím palce, nech ste naďalej šťastní 😊🍀

rurutiax
25. jan 2023

Tak takéto správy je radosť čítať.☺️Nech ste šťastní.🍀

maja22
25. jan 2023

To sa tak dobre cita 🙂 Malo by to tu na hlavnej stene visiet veeeeelmi dlho na povzbudenie pre vsetkych, ktori si prechadzaju nejakou krizou. Blahozelam a nech vam to vydrzi, az kym vas smrt nerozdeli... 👍🙂

autor
25. jan 2023

@54tinka54 ďakujeme ❤️

autor
25. jan 2023

@rurutiax ďakujeme ❤️

autor
25. jan 2023

@maja22 ďakujeme ❤️ pevne verím, o mesiac aj niečo nás čaká druhá svadba, v kostole ( manžel je neveriaci, ale pre mňa veľa znamená vydať sa aj v kostole) 😊

maja22
25. jan 2023

Ja som tiez veriaca (teda my s muzom sme obaja veriaci), takze chapem, ze to pre teba vela znamena a ver tomu, ze ked je do manzelstva pozvany Boh, tak tento trojuholnik fakt funguje 🙂

autor
25. jan 2023

@maja22 áno, manžel veriť nezačne nikdy, nebol k tomu vedený a farár o tom vie. Ale tiež vie, že je to úžasný človek ( odhliadnuc od toho, ako sme sa k sebe správali, keď sme mali krízu) . Malej vo viere tiež vôbec nebráni, tak to bude fungovať s ním ( Bohom) medzi nami ešte ľahšie 😊

maja22
25. jan 2023

Prajem vam to. A vies, ako sa hovori, nikdy nehovor nikdy 🙂 Ked sa budete aj s dcerkou za muza modlit, je velka nadej, ze ked aj nie hned, ale mozno na smrtelnej posteli aj muz uveri v Boha a bude spaseny 🙂 Boh je Bohom zazrakov 🙂♥️ Nech nadalej uzdravuje vase manzelstvo, da silu odpustat a naplna vase srdcia laskou, aby ste si ju mohli opat darovat 🙂

autor
25. jan 2023

@maja22 áno, to je pravda. Ocino tak uveril, minulý rok na smrteľnej posteli. Nútiť ho ale k ničomu nechcem a nebudem, úplne rešpektujem jeho rozhodnutie, resp. presvedčenie neveriť 😊 a ešte raz, veľká vďaka 😊

maja22
25. jan 2023

Nutit urcite nie. Kazdy z nas ma slobodnu volu, ktoru respektuje aj Boh. Modlitba ma svoju silu, to uplne postaci 🙂 Tesim sa, ze tvoj ocino uveril. Vidis, Bohu nic nie je nemozne. 🙂

bloger
26. jan 2023

Niekedy tu vedia naozaj dobre poradiť, pomôcť. Tak nech ste šťastní. A nech sa máte veľmi, veľmi radi.

autor
26. jan 2023

Prečo sú komentáre vymazané, napísal niekto niečo zlé?

tomi85
15. okt 2023

Ahoj, chcem sa spitat ako dlho vam trvalo kym sa vas vztah napravil? Teraz s manzelkou mame dlhsiu dobu krizu a tiez je podobne na tom ako si bola ty.

autor
15. okt 2023

@tomi85 ahoj, no nepamätám si to už moc, ale určite pár mesiacov. Nebolo to zo dňa na deň, treba vytrvalosť a hlavne si opakovať, že keď ste sa spoznali, všetko si na nej miloval a vedel si, prečo si si ju vybral 😊 Tými dennými starosťami atď sa to všetko vytráca a to je tá chyba.. hlavne si nájsť na seba čas aj len vo dvojici, minimálne občasné rande, ak už to nepôjde na celý víkend. Držím palce a všetko sa dá, keď sa chce 😊