Chcem schudnúť - som po pôrode

viki_izakova
18. jan 2021

Ahojte ženy som po dvoch deťoch ktore som porodila rok za sebou a dcéru som porodila pred 4 mesiacmi.Vážim 69kg a meriam 162cm a veľmi som pribrala do stehien. Prosím Vás poraďte mi co mam všetko jest aby som mala normalnu vahu na svoju výšku,ako schudnúť. Úprimné Vám poviem ze cvičiť sa mi nechce lebo popri dvoch malých deťoch nemám ani kedy a deti mi chodia spať o 9 večer a to už vtedy vidím iba posteľ aby som si oddýchla. Za každú radu ako sa stravovať a co robiť Vám ďakujem.(kritiku nechcem 🙂)

margaretka_
18. jan 2021

základ je prijať v strave menej energie ako vydáš. čiže v podstate možeš jesť čokolvek, doležite je hlavne množstvo. neexistuje jeden univerzálny návod, že čo jesť a čo nejesť, každemu vyhovuje niečo iné. na taký dobrý braz o strave, že kde je chyba su fajn kaloricke tabulky (bezplatná aplikácia), alebo aj obyčajne zapísanie si pár dní čo, kolko a kedy si zjedla urobí niekedy dosť, aby človek našiel, kde je problém 🙂

didi2102
18. jan 2021

@viki_izakova si len 4mesiace po druhom pôrode,za mňa tie nohy vychodis,ja mám rozdiel 1r9m , som po pôrode 10m a mám ešte neake kilecka no nohy mám ako paličky lebo za.detmi lietam,varím periem,proste klasika domácnosť a chodím veľa.von,chce.to čas

didi2102
18. jan 2021

@viki_izakova a keď už strava tak si povedz napr že po 18 nejsť a možno na večeru nejesť chleba,ale zase.ked si dáš nič sa nestane ... Ja chcem teraz kúsok tiež obmedziť pečivo a dať si limit že po17 nejem,lenže kojim tak určite to nedodržim zakaždým ale pomaly sa to bude zlepsovat

viki_izakova
autor
18. jan 2021

@didi2102 ja tiež stale lietam okolo deti aj pratam a varim a nic stale ani jedno.kilo som nezhodila

viki_izakova
autor
18. jan 2021

@didi2102 pokusim sa tiez dat si čas do.kedy jest a potom prestat skúsim to určite

monique89
18. jan 2021

@viki_izakova ahoj, mne tiez "lietanim okolo deti" nic nezliezlo, musela som vyrazne obmedzit prijem a pridat cvicenie... co ti poviem, mam tri deticky, schudla som paradne uz po druhom porode, ale cvicila som vacsinou az okolo desiatej vecer, a aj teraz je to tak... kaloricke tabulky u mna nehrozia, jem vsetko, ale menej a kedze mam dobre jedlo a sladkosti rada, tak mam pravidlo, ze 1-2 dni pred ms si doprajem aj sladke, aj slane, aj vino (inak by som asi vyvrazdila ostatnych clenov nasej rodiny 🙂 )

elizabet173
19. jan 2021

@viki_izakova ja som neschudla pocas dojcenia a stravovala som sa velmi zdravo, pila len cistu vodu, nachodila s kocikom km, chodila som plavat a 9 kg sa ma stale drzalo. Dookola som pocuvala ako dojcenim schudnem a ja nic. Po odstaveni kg doslova zleteli dolu. Nebudes aj ty ten pripad? Tiez odporucam aplikaciu kaloricke tabulky, budes presne vediet coho kolko mas zjest. Pocas vikendu deti zaves na krk muzovi a hodinku denne si na cvicenie, ked sa otepli na bicykel urcite najdes. Plus dlhe prechadzky a pojde to

viki_izakova
autor
19. jan 2021

@elizabet173 pokusim sa dakujem pekne za rady

viki_izakova
autor
19. jan 2021

@monique89 a ake cviky si davala ?