Chcem sa prihlásiť do autoškoly

salomesintia
11. júl 2017

Ahojte baby, chcela by som sa spytat ako to je ked sa po prvy krat chcem prihlasit na autoskolu. Co vsetko potrebujem? Plati sa hnet (ak ano kolko)? Za aku dobu asi dostanem vodicky? Moja dcerka nastupuje v septembri do skolky a mame to trosku dalej takze by bolo dobre keby sme nemusely peskovat ked uz bude chladnejsie

jeennyv
11. júl 2017

@salomesintia no vyberies si autoskolu, oni ti daju potvrdenie k dr o sposobilosti, ak mas dioptrie, dr uvedie, presne ake, pozor to potvrdenie musi byt vypusane dobre ide pri skuske na policiu, co sa tyka platenia, to sa dohodnes v konkretnej autoskole...ci na splatky ci v celku atd..vodicak cca pokial si nepriplatis zrychlene alebo nieco speci tak 3 a viac mesiacov, mas teoriu, trenazer, jazdy a tie si planujes sama podla seba cize hlavne od jatd zalezi ako potrva...no a plus nejaky cas cakania na skusku

l3yla
12. júl 2017

@salomesintia vyber si autoskolu, chod tam oni ti presne povedia co a ako, daju papier k dr, takisto povedia pokyny k platbe, doba za aku sa da urobit vodicak je rozna, u kazdeho je to inak, ja som zacala koncom maja a koncila zaciatkom septembra pretoze najprv musis absolvovat teoriu, potom trenazer, cvicisko a az tak ides do premavky...plus termin skusky, absolvovat skusku a kym ti pride vodicak od policajtov soferovat aj tak nemozes

hapipa
12. júl 2017

Najskôr si treba vybrať autoškolu.To je prvoradé. Dajú ti tam tlačivo, ktoré si zanesieš potvrdiť k doktorke a potom sa už v autoškole dohodnete, akým štýlom si kurz budeš platiť. U niektorých sa to dá aj na viacej splátok

aliii3
12. júl 2017

Tak ako baby napisali, najprv si musis vybrat kde si chces urobit vodicak, potom k doktorovi pre potvrdenie a co sa tyka toho kedy to zaplatis, to uvidis podla toho co ti povedia tam. Niekde maju tak, ze musis hned, niekde zase tak, ze polovica na zaciatku a druha polovica na konci ale potom aj na tie splatky sa da. A to kedy dostanes vodicak zalezi od toho ako rychlo si urobis vsetky jazdy, potom ta uz iba prihlasia na najblizsie skusky a hotovo. Len kym ti ho vydaju to este chvilu trva.