Chcem sa naučiť lyžovať, ale mám nadváhu. Zvládnem to?

24. dec 2022

Chcela by som sa naucit lyzovat, ale mam nadvahu, a som troška drevo, myslite si, ze to zvladnem? Uprimne!?

katkami123
24. dec 2022

Zvládneš. Neboj, inštruktor sa ti prispôsobí, vysvetlí, základ je prekonať strach. Treba si veriť 🙂

maickamf
24. dec 2022

Nevyskusas nevies...
Ja som sa tiez chcela jeden rok naucit, ale vobec ma to nechytilo. Nie ze by mi to neslo, ale nie je to sport pre mna. Tak som zacala jazdit na koni, aj s dcerou a je to uuuuzasne❤.
Na zaciatok odporucam pozicat si vystroj a zaplatit si instruktora. Aj ludia s viac kilami mozu sportovat😉

pukina
25. dec 2022

Uprimne? ak mas slabe nohy tak nie. hovorim zo skusenosti, ked som mala kila naviac a necvicila, jednoducho nohy moju vahu neudrzali a bud som musela kazdu chvilu stat alebo som padala a mala nasledne problem sa na lyze znovu postavit. vtedy bolo pre mna lyzovanie doslova utrpenie a nemala som z toho ziadne potesenie. ak mas kila naviac ale cvicis, tak to za vyskusanie stoji.

pribinak
25. dec 2022

Jasne že zvládneš. Nebudeš jazdiť ako vlhova, ale svojim tempom pekne zjazdis kopec
Inštruktor ri ukáže tie základne veci čo s nohami a potom je to už len tréning a odvaha

olimuc
25. dec 2022

Zalezi na tom kolko mas nadvahu… 10-15 kg neries, skus a naucis sa. Lyzuju mladi, stari a nie su vsetci modelky. Treba mat hlavne spravne nastavene lyze na vahu a Celkovo vystroj + instruktor. Prijemne lyzovanie

sense
25. dec 2022

Mala som 90kg keď som sa postavila 1x na lyze. Učila som sa s instruktorom. Viac ako váha mi bránil strach. Ale po pár hodínach som už zvládla modrú a rok na to aj cervenu