Chcem byť v niečom dobrá

zuzulk
16. jún 2016

🙄 ahojte ,chcela by som mat ten pocit, ze v niecom vynikam..alebo mat nejaku kamosku co by obcas
som niekam vypadla . Nemam stastie a asi to tak ma byt 😔 neviem sa donutit k niecomu mimo prace ,nejakej aktivite.neporadite mi nejake ,alebo len na inspiraciu. Mozno by som sa s niecim dala dokopy ☹

mawka
16. jún 2016

to nie je o donuteni. bud si nieco najdes, co ta chyti za srdce a robis to rada alebo to radsej nerob. moznosti je strasne vela. ja napriklad si idem splnit celozivotnu tuzbu - naucit sa hrat na elektrickej gitare. predpoklada, ze dobre dva-tri roky budem mat co robit, aby som sa to naucila. cely zivot som okolo toho chodila, ze to chcem a teraz do toho idem a strasne sa na to tesim. nikdy nie je neskoro 🙂

katche
16. jún 2016

Musis si najst nieco co ta baví a ist za tym, vies kresliť? Kresli viac, zdokonaluj techniky, bavi ta varenie? Uc sa nove veci, ocbutnavaj nove veci, zdokonaluj recepty. Milujes pecenie? Vymyslaj nove veci, plnky, zakusky, polevy, hocico... Bavi ta cvicenie? Skus sa dat do formy a chod na sutaz. Moznosti je vela, len si treba vediet vybrať. Urcite neist cestou, ze kamoska ma super postavu, ja chcem lepaiu, ale cvicenie a zdrava strava ma ale voooobec nebavi...to nie. Ak mas tajny sen, spln si ho. Ja som zacala cvicit, skor sa mi nedalo, teraz mam cas a priestor a isty ciel na najblizsie dva roky.
Ak ta potesim, kamosmu nemam ani ja, skratka sme sa odcudzili, obcas ma to zaskrie, no neriesim. Nema ro vyznam, nasilu sa tlacit do vztahov

dominika6
16. jún 2016

@zuzulk
nečakaj návody...skúšaj všetko

stepanka274
16. jún 2016

U nas je taky obchodik ktory organizuje kreativne kurzy niektore aj s detmi,velmi nas to s dcerkou chytilo, servitkova technika, krakel, ryzovy papier,vyroba sviecok, sperkov,no je to uzasny relax, viem ze nie kazdeho to bavi ale chcela si tipy

salome_01
16. jún 2016

Ja sa tiež hladám a skúšam všeličo len treba sa do toho pustiť 😉 A úplne ta chápem mala som s tým tiež problém ale už som začala šiť a mám aj klávesy a občas si zahrám na klavíri ale časom by som sa chcela viac naučiť na nich a tak ide to.

simik14
20. jún 2016

@zuzulk urcite si v niecom dobra ... presne dnes som.mala tie pocity aj ja a nacitala som si x clankov pre povzbudenie ... mysli na svoje uspechy na to z coho si bola stastna ked sa ti to podarilo ... nepoznam ta ale tak.mozno sa ti podarilo nejake perfektne jedlo alebo zakusok skus rozvijat tento smer alebo mozno si nieco dokazala v inej oblasti zameraj sa na to a nech sa ti to zda akokolvek nezaujimave z pohladu druhych nevsimaj si to a rob to z ciho si stastna ty a to co ti nejde neries