Chcela by som sa podeliť o skúsenosť s Envy klinikou v Bratislave

zicky
18. sep 2018

Objednala som sa na zákrok na určený termín. Dva dni pred zákrokom mi bol zrušený zo strany Envy cliniky v Bratislave. Preobjednala som sa na ďalší. Po príchode na kliniku som zistila, že sa aj ten zrušil, no nik mi to neoznámil. Deň pred zákrokom mi prišla správa, že ma čakajú. Okrem toho, že som si po 2krát musela vybaviť voľno v práci, sprevádzajúcu osobu, musela som docestovať z diaľky, čo ma stálo čas a peniaze. Z ich strany odpoveď znela: veľmi nás to mrzí! Nebola možná ani kompenzácia vzniknutých nákladov. Som znechutená tak nespolahlivou klinikou

jana171218
18. sep 2018

mala si tam spravit cirkus !!! nech Ti zaplatia naklady na cestovanie !!!! to je ich problem mali Ti to oznamit vcas

biba12
18. sep 2018

@zicky no vidíš, a ja som práve zvažovala u nich jeden zákrok...musím si poriadne pozrieť recenzie

zicky
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evitka83
18. sep 2018

@zicky to ze ti oni povedali, ze nie je mozna kompenzacia nakladov, neznamema, ze to tak aj je. Posli im list s oficiánou ziadostou o preplatenie nakladov na druhy termin, kedze ti to neoznamili. Doloz ucty a cislo uctu, bud preplatia, alebo mozu cakat zasielku zo sudu. Trovy konania by sa im uz asi platit nechcelo, kedze ty mas dokaz, ze ta neinformovali

zicky
autor
18. sep 2018

@evitka83 naklady mi nechcu nahradit. Miesto toho mi ponukli, ze mi daju 20percent zľavu na vykon, co som chcela podstupit. Uz ale nechcem mat nic spolocne s tou klinikou. Ked vedia posrat 2krat len termin, nechcem si predstsvit, ako by mohol dopadnut vykon. A hlavne, ci by opat som tam nesla zbytocne. Problem bol aj v tom, ze doktor, ktory mi mal vykon urobit sa tam nedostavil.

evitka83
18. sep 2018

@zicky to nie je tvoj problem. Ty si sa objednala, oni termin potvrdili. Ty si mala preukazatelne vydaje suvisiace so zakrokom, ktore si mala z ich pochybenia, ze ta neupozornili na zrusenie terminu. Vacsinou zaberie, ked taka vyzva pride s hlavickou nejakeho pravnika a nemusi dojst ani k sudu

lea9343
19. sep 2018

Minuly tyzden som tam bola na konzultacii. Ved tam maju taky chaoz, jedna ruka nevie co robi druha. Cakala som vyse hodiny dlhsie ako som mala termin. Este predo mnou tam cakala na kontrolu (asi po prsiach) mlada mamicka s malym asi rocnym dietatom. Ze vraj dve hodiny cakali a poslali ju domov, ze doktor nema cas!!! Bola som u dr Sipku, velmi som bola nespokojna. Takze sa ani nedivim, aku mas skusenost.

livka_
19. sep 2018

Ja som v Envy Kosice sa dohodla s lekarkou na zakroku ktory sa mal robit novou metodou a ze sa mi ozvu aj s cenou. Neozvali sa. Pricom sme sa jednali zavazne, uz mam od nich nejake sedenia za sebou takze vedeli ze by som necuvla. Proste maju u riti a tak svoje prachy dam rada inam! Evy neodporucam nikomu.

zicky
autor
21. sep 2018

Naozaj neprofesionalne. Som uplne sklamana z Envy kliniky. Asi len nahanaju peniaze a clovek- klient ich vobec nezaujima. Podarilo sa mi preobjednat na kliniku Esthetic v Bratislave, co ma Sandra Novotna- Rozborilova. Vynikajuci pristup, ked som volala na recepciu, hned mi dali aj doktorku, co je specializovana na moj pozadovany vykon. Neskutocne mila a ludska, ochotna doktorka to bola (Mudr. Katarina Simonova) a taktiez personal. Nakoniec to asi bolo stastie, ze to tak dopadlo s Envy klinikou, ako som hore uz pisala a spomenula.

biba12
21. sep 2018

Tak dievčatá tam už nepôjdem

livka_
21. sep 2018

@zicky Novotna je fajn. Ked som u nej bola na vypln kys.h. nosovoustnych vrasok este mi vravela nech jej osobne zavolam ci je vsetko v poriadku. Velmi mily pristup, pricom vedela ze byvam v ke a do ba uz za nou najskor nepojdem.

livka_
21. sep 2018

@zicky ked len mozem trosku kriticky..tak tu kyselinu co picha je jedna z tych drahych.. a dali mi na recepcii len paragon..nie blocek..

975559
3. apr 2019

Viem že je to stará diskusia ale strašne ma mrzí že som to nenašla skôr ja som tam podstúpila frakcny laser a dopadlo to veľmi zle a neviem čo teraz ďalej nikdy som to takéto nemala, mám chuť zaplákat keď sa na seba pozriem 😥

lilinka232323
17. okt 2019

@975559 bola si na frakcny lejzer v envy?

975559
7. nov 2019

@lilinka232323 prepáč až teraz to čítam a áno bola som tam na frakcny laser

lilinka232323
7. nov 2019

@975559 ktora lekarka ti to vykonavala ak smiem vediet? Preco to dopadlo zle? Dakujem

975559
15. nov 2019

@lilinka232323 neviem ako sa volala už môžem pozrieť ak majú na stránke podľa foto budem vedieť ktora. Ideš tam na laser? Tak najprv si prečítaj na ich stránke majú poradňu tam veľa ľudí píše že po zakroku od nich majú horšiu plet ako predtým. Teraz som bola inde a doktor mi povedal že mi to musela silno nastaviť a nikdy sa to nerobí led je aktívne akné. Ja som bola strašne vyhadzana a mriezku som mala pol roka a nerovnosti mi ostali neskutočne. Teraz chodím inde bola som raz a idem druhý krát a dúfam že to bude lepšie a tam by som nikdyyyy viac nešla. A vraj doktorka s 10 ročnou praxou....

lilinka232323
15. nov 2019

@975559 ja som velmi zvazovala nad tym lejzrom a konkretne som mala v plane envy kosice... ale po tejto skusenosti tam asi nepojdem... mam strasne rozsirene pory a mastnu plet a trapi ma to uz dost dlho a neviem si predstavit zeby to dopadlo este horsie... uz teraz mam dost velke komplexy koli pleti

975559
19. nov 2019

@lilinka232323 treba pozrieť vždy recenzie alebo najlepšie keď tam bol známy niekto, ja som našla tu niaku kočku čo písala o jednej klinike a teraz chodím tam ale je to v Trnave majú aj inde kliniky. Ale som naozaj spokojná aj s doktorom super prístup a idem tento mesiac 2 krát a dúfam že to bude zase o niečo lepšie. Pory mám hrozne aj ja ale práve po tom neodbornom zásahu a aj jazvy ale povedal mi ze to 1 krát nebude u mňa stačiť