Chce vaše dieťa napísať knihu?

petrakomenska
1. aug 2024

Moja malá chce napísať knihu, no nevie aký rozpočet bude, o čom má písať, aké kritéria musí splniť...
Neviete mi niekto poradiť cez aké vydavateľstvo mám vydať jej knihu, aké sú normy a tak...?

rozculena
1. aug 2024

najprv nech ju napíše a potom rieš ostatné

maximiliana
1. aug 2024

@petrakomenska ved nevie o com ma pisat... takze premysliet si to, bude asi prvy krok...

klementinka58
1. aug 2024

mozes si ju vydat aj na vlastne naklady v nejakej tlaciarni ak chce len par vytlackov pre rodinu

stanulienkat
1. aug 2024

Troll

sissy27
1. aug 2024

@petrakomenska no prve kriterium - napisat tu knihu. A ked bude dobra a zaujme vydavatela, tak jej aj povie co dalej.

vsetkounas
1. aug 2024

@petrakomenska to takto nefunguje ,keď napíše knihu vydanie si platíš si .Keď ju napíše potrebuje ešte niekoho kto jej ju pomôže editovať do odsekov do podoby knihy a tak ďalej .

cimage
1. aug 2024

Najskor musi mat temu, napisat ju, dat niekomu z rodiny precitat aby zhodnotil obsah a ked to bude stat za to, tak poslat do vydavatelstiev a uvidi sa ci zaujme. Lenze to je dlha cesta.

ivka225
1. aug 2024

Otázka z kategórie - dcérka chce dostať Nobelovu cenu, ako sa najrýchlejšie dostaneme do Štokholmu?

martinmmartin
1. aug 2024

nech napise knihu co sa bude hodit niekam do priemyselnej vyroby. O spravnom vyväzovani bremien napriklad a podobne. Ak to bude nieco co ulahci pracovnikom zivot tak to pojde ako teple rozky.
Ked uz nevie o com pisat

suzitok
1. aug 2024

Väčšina vydavatelstiev má rozpísané podrobné podmienky...aj rady...ja som klikla na prvé dve...
https://www.enigma.sk/chcem-vydat-knihu-ake-mam...
https://elist.sk/chcem-si-sam-vydat-knihu-co-k-...

katka700
1. aug 2024

@petrakomenska Text vo worde ulozis ako epub či iný formát do čítačky a máš eknihu

petrakomenska
autor
2. aug 2024

@cimage Ona teoreticky temu ma chce pisat dievcensky roman o nejakej poskodenej laske

petrakomenska
autor
2. aug 2024

@martinmmartin sti nesuhlasim, prepac

maximiliana
2. aug 2024

@petrakomenska ved nech pise ak ju to bavi... pre rodinu, pre radost... to vyväzovanie bremien by bolo asi zaujimavejsie ako 1589ta kniha o nicom...