Chalan z Pokecu

atasina
17. júl 2022

Caute, neviem ci tu je niekto, kto chodil na Pokec okolo 2008. Ja som moj ucet zrusila asi v 2010, ale predtym som sa stretla s jednym chalanom a dnes som si na neho spomenula. Neviete niekto nieco o nom? Tusim mal nick Wolfighter a jeho kamos bol asi UltimoS. Su este na Pokeci?

mirkava
17. júl 2022

@atasina panecku pokec... tak to bol ošiaľ niekedy 😁. Nebol FB ani iné sociálne siete keď som tam chodila. Mam pocit ze to bolo tak pred miliónom rokov 😁. Neviem ani aký nic som nala ja a nie že ešte pamätať si niekoho... držím palce v pátraní 😉

pininka1
17. júl 2022

@atasina idem kuk na pokec

lenka7477
17. júl 2022

prihlás sa na pokec a pátraj ...buď tam stále bude ako zúfalec , alebo je ženáč s nejakou reálnou ženou 😉Alebo je to ženáč / zúfalec so starým nickom

au1994
17. júl 2022

@atasina 😂😂😂😂 akože ja viem, že náhoda je blbec a aj ti to doprajem, ak je to pre teba také dôležité, ale prepáč, je to strašne smiešne. Na pokeci bolo x užívateľov a ja úprimne ani poriadne neviem, s kým som sa v roku 2008 bavila v realite, nie ešte na pokeci. Veď si založ nový účet a skús ho nájsť, či tam ešte je.

pininka1
17. júl 2022

@atasina ani jeden taky nick tam nie je, ale je tam zopar s nickom Ultimo resp Wolf

spadnutaslivka
17. júl 2022

ja si pamätám svoje nicky, aj heslá, ale už ich museli zrušiť, lebo sa už nedalo prihlásiť 😀 ja som to tam mala rada - taká odreagovačka... kedysi. Tak 20 rokov dozadu 😀 Ale neviem, či by som teraz mala odvahu sa tam prihlásiť... Keď tu čítam samé nemilé veci

pininka1
17. júl 2022

@spadnutaslivka nie je to take hrozne, len musis filtrovať uchylov a pod. Ja som v kontakte s kamaratmi spred x rokov a stale tam mam funkcny mail.

lintu
17. júl 2022

Toto si vies inak pozriet aj cez google, aj ked ich cely profil by ti ukazalo az po prihlaseni.

tomas115
17. júl 2022

pokecove ucty sa po neaktivite tusim 1 rok mazu. kamosovi tak hackli facebook lebo mal pristupovy mail na pokecovy mail, heslo mu uniklo a "hackeri" mu zmenili heslo na ine no a nevedel sa uz prihlasit pretoze, reset hesla mu posielalo na pokecovy mail ktory neexistoval.

atasina
autor
17. júl 2022

@pininka1 dakujem za spravu 👍

atasina
autor
17. júl 2022

@au1994 Ja som na neho dnes tak intenzivne myslela, lebo som pozerala film z 2006 s hercom Channing Tattum a on sa na neho velmi podobal. A potom som bola trochu dlhsie na slnku 😆. Ale taka pokecovska nostalgia, aj ked uz by som sa tam neregistrovala 🙄😁

lintu
17. júl 2022

"... A potom som bola trochu dlhsie na slnku " 😂 😂
Wolf a ultimo sice uz z tychto prezyvok pravdepodobne vyrastli, ale niekedy sa ludia registruju na viacerych strankach pod rovnakymi prezyvkami.